انواع جراحی درمان غبغب

4 روش جراحی غبغب (چربی زیر گردن) که باید بدانید

غبغب یا چربی زیر گردن، چهره صورت را، نا خوشایند نشان می دهد. بیش تر افرادی که با بیماری چاقی و کهولت سن مواجه اند؛ به خاطر افتادگی و شل شدن پوست زیر گردن، از آن رنج می برند.در این مقاله به انواع جراحی برای رفع غبغب یا از بین بردن چربی زیر گردن، به روش هایی می پردازیم و یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت را معرفی میکنیم.

روش های جراحی رفع غبغب

برای از بین بردن چربی زیر گردن و رسیدن به لاغری غبغب مورد نظرتان، برای زیبا نشان دادن صورت خود، به کمک این روش ها می توانیم به طور کامل بهبود یابیم ؛ با مراجعه به کلنیک پزشک متخصص زیبایی متبحر، می توان پزشک را امین خود بدانید و اگر به بیماری و حساسیت مبتلا هستید با پزشک خود در میان بگذارید.

در این مقاله به انواع روش های جراحی برای از بین بردن غبغب می پردازیم.

انواع جراحی غبغب

 • جراحی با لیپوساکشن غبغب

جراحی لیپوساکشن غبغب

 

 

در لیپوساکشن غبغب برای رفع چربی در زیر گردن و لاغر کردن آن، به خاطر بالا رفتن سن و چاقی از این روش استفاده می شود. لیپوساکشن غبغب یکی از روش هایی است که به کمک جراحی با انجام دستگاه هایی پیشرفته، با مراجعه به متخصص زیبایی پوست انجام می شود.این روش نسبت به روش های دیگر جراحی راحت تر و سریع انجام می شود و میزان ماندگاری آن بیشتر است.

 

مزایا و عوارض لیپوساکشن غبغب

به کمک جراحی غبغب برای رفع چربی زیر گردن و داشتن صورتی متعادل و زیبا انجام می شود. با مراجعه به متخصص که شرایط و تخصصی نسبت به این کار را ندارد باعث بروز عوارضی ناشی از :

 

 • سوزش محل ساکشن
 • خون ریزی
 • احساس بی حسی زیاد به خاطر میزان تزریق نامناسب
 • کبودی و متورم شدن ناحیه پوست
 • عفونت

 

 

مراقبت های بعد از جراحی

بعد از جراحی باید به نکاتی مانند:

 • در هنگام خوابیدن که چند بالشت را زیر سر خود بگذارید تا بالاتر از گردنتان باشد
 • هر روز پانسمان خود را عوض کنید تا از به وجود آمدن عفونت جلوگیری شود
 • برای جلوگیری از وقوع ورم و عفونت با گذاشتن کمپرس یخ در محل جراحی
 • یخ را به طور مستقیم روی محل نگذارید، با قرار دادن در پارچه ای روی زخم می گذارید
 • از ورزش های سنگین خودداری کنید
 • هر آنچه از مواد غذایی و استفاده از دارو هایی که توسط دکتر تجویز شود را مصرف کنید.

 

 

هزینه لیپوساکشن غبغب

زیاد بودن چربی اضافی در ناحیه، مدت زمان و دفعات مراجعه به پزشک و با وجود متخصص خوب و دستیاران پزشک و منطقه ای شهری که در آن هستید؛ هزینه هم به مراتب زیاد می شود و بستگی به این عوامل دارد.

بیشتر بدانید لیپوساکشن غبغب در رشت

 

 • جراحی با نخ چربی سوز غبغب

جراحی با نخ چربی سوز

یکی از روش ها برای از بین بردن غبغب، نخ چربی سوز یا امبدینگ است که با استفاده از نخ هایی است که، به مدت 3 هفته جذب بدن می شود و مواد نخ را در بدن تجزیه و تحلیل (متابولیسم ) می کند و جذب می شود؛ بعضی از نخ ها حالت جذب ندارد و باید بعد از یک هفته برای کشیدن بخیه به پزشک مراجعه کنند .

از عوارض آن، برای بعضی از افراد آن هم به ندرت، دچار حساسیت یا عفونت می شوند که با این وجود به متخصص مراجعه کنید. روش نخ چربی سوز با مراجعه به مدت یک ماه ، در جلسات حداقل 5تا 6 روز در ماه انجام می شود .

بیشتر بدانید لیفت صورت با نخ در رشت

 

 • جراحی با پلاسماجت غبغب

جراحی پلاسماجت غبغب

به کمک دستگاه هایی مخصوص به، سوزاندن چربی در ناحیه پوست مورد نظر می پردازیم. نگران سوزاندن پوست خود نباشید به مدت یک هفته رفع می شود و رد آن باقی نمی ماند. در تزریق مواد در هر نوبت حداقل 20 دفعه خواهد بود.

ازعوارض آن قرمز و متورم شدن است که با مراجعه به پزشک و با استفاده از پماد هایی با تجویز پزشک رفع می شود. افرادی که مبتلا به فشارخون و باعث استرس آن ها می شود توصیه می کنیم از این روش استفاده نکنند. برای رسیدن به نتیجه باید به مدتی که طبق گفته پزشک متناسب با چربی پوستتان است، مراجعه کنید. هزینه با وجود دفعات مراجعه شما به پزشک متخصص و عوامل دیگری گفته می شود.

برای ازبین بردن غبغب و راهی برای سفت کردن آن نقطه از پوست از روش هایی مانند لیفت صورت با نخ و هایفوتراپی می توان استفاده کرد.

 

 • جراحی با مزوتراپی غبغب

جراحی مزوتراپی غبغب

مزوتراپی علاوه بر تزریق برای از بین بردن چربی زیاد در کارهایی از جمله برطرف کردن اضطراب و بی خوابی و… استفاده می شود. افرادی که به بیماری دیابت و سرطان و کبدی مبتلا هستند نمی توانند این جراحی را انجام دهند.

عوارضی را که به همراه دارد از جمله :

 • سوزش
 • قرمزی
 • عفونت
 • حساسیت
 •  زخم

توصیه می کنیم به نکاتی که پزشک معالج به شما می گوید توجه کنید. دفعات مراجعه باید مرتب به مدت هر روز، در روزهای اول جلسه و بعد از آن در یک سال، هر سه ماه به پزشک مراجعه کنید . در تزریق مواد در هر نوبت حداقل 20 دفعه خواهد بود.هزینه این روش بستگی به کیفیت و روند دفعات مراجعه به پزشک را به همراه دارد.

بیشتر بدانید مزوتراپی در رشت

ماندگاری روش های غبغب

در روش ماندگاری نخ چربی سوز با مراجعه به پزشک متخصص به مدت 3 ماه، در فرد نتیجه آخر را به دست می آید. در روش مزوتراپی غبغب بعد از شش ماه باقی می ماند. روش هایی که بیان شد، بستگی به مهارت و تخصص فرد دارد، که چه طور می تواند این مشکل را رفع کند و ماندگاری آن بیشتر باشد.

 

نتیجه گیری

در این مقاله به روش هایی از رفع چربی در زیر گردن یا غبغب پرداختیم. به این نکته توجه کنید. مهم ترین نکته ماندگاری و کیفیت و رضایت بیمار است که باید به مطب قابل اطمینان مراجعه کند. به پزشک خود اعتماد کنید و اگر مبتلا به بیماری دیگری هستید؛ حتما به پزشک خود بگویید تا در انجام رفع از بین بردن غبغب شما بتواند راحت تر به این مورد رسیدگی و نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد روش های جراحی رفع غبغب به یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت، مراجعه کنید و با مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره 01332733126  تماس بگیرید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت