لیفت بینی در رشت

لیفت بینی در رشت

اگر به دنبال زیبا کردن فرم بینی خود هستید، حتما روش لیفت بینی با نخ به گوشتان خورده است. در ادامه قصد داریم به صورت کامل به بررسی لیفت بینی در رشت بپردازیم. ممکن است شما از افرادی باشید که از زاویه و حالت بینی خود رنج می برید یا با وجود مشکلات مادرزادی یا با وجود اتفاقاتی در تصادف یا ورزش، درگیر باشید.
نگران نباشید با مراجعه به کلینیک های زیبایی می توانید مشکل خود را رفع کنید. فرم دهی بینی یا همان لیفت بینی یکی از روش هایی است که بدون جراحی انجام می شود و نیازی به بیهوشی ندارد. لیفت بینی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و خوش فرم کردن بینی است و برای رفع قوز بینی هم استفاده می کنند.
برای انجام لیفت بینی با نخ در رشت به هیچ وجه سلامتی خود را فدای ارزانی نکنید، شما باید نسبت به متبحر و معتبر بودن کلینیک های زیبایی توجه داشته باشید. یکی از بهترین کلینیک های لیفت بینی در رشت ، کلینیک زیبایی دکتر امانی می باشد. برای اطلاع از روش انجام لیفت بینی و قیمت لیفت بینی در رشت میتوانید از مشاوره کارشناسان کلینیک زیبایی دکتر امانی بهره‌مند شوید.

تصویر قبل و بعد لیفت بینی با نخ در رشت

تصویر قبل و بعد لیفت بینی با نخ
تصویر قبل و بعد لیفت بینی با نخ
تصویر قبل و بعد لیفت بینی با نخ
اثر لیفت بینی با نخ
اثر لیفت بینی با نخ
اثر لیفت بینی با نخ

قیمت لیفت بینی در رشت

هزینه لیفت بینی در رشت در افراد مختلف با هم تفاوت دارد و توسط پزشک متخصص تعیین می شود. شخص می تواند در جلسات مشاوره از این هزینه ها اطلاع پیدا کند. هزینه ها بعد از معاینه اولیه و با توجه به شرایط بینی و نوع تغییر فرم آن تعیین میشود.
برای هزینه لیفت بینی نمی توانیم از بیمه استفاده کنیم؛ به دلیل اینکه لیفت بینی یکی از عمل های زیبایی است و بیمه پوشش نمی دهد.
در صورت داشتن بینی گوشتی و استخوانی می توانید با تماس برقرار کردن با مشاوران از قیمت لیفت بینی با نخ برای بینی های گوشتی و استخوانی مطلع شوید.

رزرو نوبت لیفت بینی با نخ در رشت

در صورتی که قصد لیفت بینی در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت خود را رزرو کنید.

لیفت بینی چیست؟

لیفت بینی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و خوش فرم کردن بینی است. معمولا از این روش برای از بین بردن قوز بینی ( ترمیم بینی بدون جراحی ) استفاده می کنند. خیلی از افراد با وجود ترسی که از جراحی دارند؛ لیفت بینی را انتخاب می کنند .
این روش نیازی به جراحی ندارد و بسیار آسان تر از جراحی انجام می گیرد. زیرا در این روش دیگر نیازی به شکستن و برش دادن استخوان بینی وجود ندارد؛ به این ترتیب ساختار و شکل بینی در حالت طبیعی خود باقی خواهد ماند.
البته فیلر بینی روشی دائمی نیست و به مدت ۶ ماه تا یک سال ماندگاری دارد و به صورت سرپایی انجام می شود.

انجام لیفت بینی برای چه کسانی مناسب است؟

 • کسانی که در قسمت نوک بینی خود دارای انحراف هستند.
 • کسانی که علاقه دارند نوک بینی آن ها به صورت سر بالا باشد.
 • افرادی که بینی آن ها دارای قوز و فرورفتگی است.
 • افرادی که نمی توانند شرایط مدت نقاهت خود را در خانه بگذرانند.
 • همچنین کسانی که قبل از این به وسیله عمل های جراحی تغییراتی را روی بینی خود انجام داده اند ولی این بار می خواهند، بدون انجام عمل جراحی بینی، کمی فرم و شکل آن را تغییر داده و اصلاح کنند ولی توجه داشته باشید که حتما با دکتر زیبایی خود مطرح کنید.

ویدئو نمونه کار لیفت بینی در رشت

ویدئو های زیر نمونه هایی از لیفت بینی با نخ در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر لیفت در رشت انجام شده است.

لیفت بینی برای چه گروه هایی توصیه نمی شود؟

کسانی که برای تغییر فرم بینی آن ها حتما باید عمل جراحی انجام شود و نمیتوان به وسیله لیفت بینی فرم دلخواهی را برای آن ها به وجود آورد. مانند:

 • افرادی که تیغه بینی آن ها دارای انحراف زیادی است.
 • افرادی که دارای بینی بسیار پر حجم و بزرگی هستند که اصلا با فرم صورتشان تناسب ندارد.
 • افرادی که دارای قوز بینی خیلی برجسته ای هستند که با فیلر بینی قابل از بین بردن کامل نیست.
 • زمانی که بینی شخص بیش از حد دچار افتادگی باشد به وسیله لیفت درمان نمیشود.

انواع لیفت بینی چیست؟

لیفت بینی دو روش دارد؛ دقت کنید که دکتر کلینیک زیبایی باید نسبت به نوع بینی و تغییراتی که بینی شما دارد، نوع لیفت بینی را شناسایی و مشخص کند که به کدام روش یا تلفیقی از هر دو انجام دهد.

لیفت بینی با ژل در رشت

لیفت بینی با ژل

روش اول لیفت بینی با ژل است که اصطلاحی که بیشتر آن را می شناسند فیلربینی است؛ که با استفاده از تزریق ژل، حالت بینی را تغییر می دهند.
لیفت بینی با تزریق ژل بیشتر برای بینی هایی که گوشتی و بزرگ نیستند استفاده می شود، به دلیل اینکه استفاده از ژل باعث حجم بیشتری برای بینی می شود. می توانید با مشاوره گرفتن از مشاوران ما از نظرات و تجربه آنزیم بینی و لیفت تیغه بینی مطلع شوید.
با تشخیص دکتر نسبت به انتخاب نوع ژل می توانید بهترین نتیجه را در انجام لیفت بینی با ژل داشته باشید.از نظر کم و زیاد بودن قیمت لیفت بینی با ژل در مقایسه با هزینه لیفت بینی با نخ مطمئنا متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.
برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در مورد لیفت بینی با ژل در رشت حتما به صفحه تزریق ژل در رشت مراجعه کنید.

لیفت بینی با نخ در رشت

روش دوم لیفت بینی با نخ است که به کمک سوزن و نخ هایی مخصوص و نازک، به نوک و تیغه بینی زده و تغییرات لازم را انجام می دهند.

روش انجام لیفت بینی با نخ

تاثیر لیفت بینی بر روی قوز بینی

در لیفت بینی نخ های مخصوصی را در زیر پوست بینی قرار می دهند. این نخ ها بسیار نازک و در اندازه های میلیمتری بوده و دارای جنسی قابل جذب در بدن است.
به بیان ساده تر در این روش همان نخ های قابل جذبی بکار می رود، که در بخیه زدن جراحی ها مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از مدت ۶ تا ۱۲ ماه به راحتی جذب بدن می شود. این امر یکی از موارد مهمی است که نشان دهنده بی خطر بودن لیفت بینی است.
خیلی از افراد برای داشتن جوان سازی پوست از لیفت صورت با نخ هم استفاده می کنند.

نکاتی در روش انجام لیفت بینی با نخ

برای داشتن یک نتیجه عالی از انجام لیفت بینی با نخ باید این نکات را رعایت کنید:
در اولین مرحله باید محل درمان آماده شود. مواد آرایشی باید به صورت کامل پاک شوند.
بعد از این کار پرستار محل مورد نظر را با مواد مخصوص ضد عفونی می کند و در این زمان بر روی بینی فرد از مواد بی حس کننده استفاده می شود تا بیمار در حین انجام تزریق دردی حس نکند و این بی حسی به صورت موضعی انجام می شود.
هنگامی که قسمت پل بینی شخص کاملا بی حس شد پزشک می تواند کار خود را آغاز کند.
به این ترتیب پزشک متخصص نخ های مورد نیاز را به صورت تک به تک به قسمت هایی از بینی که بافت نرم تری نسبت به سایر قسمت ها دارند وارد می کند.
معمولا برای یک جلسه تزریق، حدود ۴ تا ۸ عدد نخ کفایت می کند.
پزشک سوزن کوچکی را در قسمت نوک بینی بیمار قرار می دهند و به وسیله آن نخ ها را به صورت افقی می کشد.
به این ترتیب با کشیدن نخ ها فرم بینی را شکل می دهد تا زمانی که مطابق شکل دلخواه بیمار در آید.

مزایای انجام لیفت بینی با نخ در مقایسه با روش های دیگر

روش لیفت بینی دارای مزایای فراوانی است که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 • این روش، یک درمان غیر جراحی و کم خطر برای بیمار است.
 • لیفت بینی دارای اثرات طولانی مدت و ماندگاری بالا است.
 • یکی از مزایای مهم این روش این است که اگر بعد از مدتی فرد از فرم و شکل جدید بینی خود رضایت نداشت می تواند به راحتی آن را به شکل اولیه برگرداند.
 • فرم و شکل ایجاد شده بعد از انجام لیفت بینی کاملا طبیعی است.
 • این روش نیازی به بی هوشی یا استفاده از بی حسی موضعی ندارد.
 • در این روش بیمار دردی را احساس نمی کند و عمل لیفت بینی در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام می شود و مانند عمل های جراحی طولانی نیست.
 • بعد از انجام لیفت بینی فرد نیاز به زمان کوتاهی استراحت دارد و مانند روش های جراحی نیازی به سپری کردن دوره نقاهت طولانی ندارد.
 • امکان افزایش ارتفاع نوک بینی و برطرف کردن افتادگی بینی وجود دارد.
 • بعد از انجام لیفت بینی و بلافاصله بعد از آن فرد منعی برای انجام هیچ نوع آرایش نخواهد داشت.
 • لیفت بینی بدون هیچ گونه شکستن یا تراش دادن استخوان بینی صورت می گیرد.
 • مشکلاتی مانند: تورم به مدت یک سال، احتمال استشمام نکردن بوها و …که در روش های جراحی به وجود می آید به هیچ وجه در لیفت بینی مشاهده نخواهد شد.

ماندگاری لیفت بینی با نخ چقدر است؟

رفع قوزی بینی با لیفت بینی

همانطور که گفته شد نخ هایی که برای انجام لیفت بینی به کار می رود از نوع نخ های جذب شونده در بدن می باشد به همین دلیل پس از مدت حدود ۶ تا ۸ ماه جذب می شود. اثرات این روش حدودا تا یک سال پس از انجام لیفت ماندگاری دارد.
برای حفظ نتیجه، بهتر است سالی یک بار ترمیم لیفت بینی تکرار شود. همچنین می توان در صورت نیاز، در دفعات بعد فرم بینی را نیز تغییر داد.
لازم به ذکر است در دفعات بعدی تکرار لیفت بینی، نخ های کمتری نسبت به بار اول استفاده خواهد شد. با تکرار مداوم این روش در زمان مشخص به راحتی می توانید این فرم را برای بینی خود حفظ نمایید.
یکی از معروف ترین و متبحر ترین پزشکان زیبایی برای انجام لیفت بینی با نخ در گیلان، دکتر شهروز امانی در رشت می باشند که با انجام و رعایت نکات و با توصیه کردن آن به بیمار برای بهبودی زودتر، نتایج و عملکرد خوبی را در پی دارد.
میزان دوام و ماندگاری نخ لیفت بینی بستگی به نوع نخ دارد، نخ ها به صورت قابل جذب و به طور خاردار می باشد؛ دکتر با وجود بافت بینی فرد، نوع نخ را تشخیص می دهد.
یکی از روش های دیگر برای لیفت بینی(فرم دهی بینی بدون جراحی ) استفاده از چسب لیفت بینی است،
برای نداشتن عوارض تزریق آنزیم کوچک کننده بینی می توانید از چسب لیفت بینی که یک راه حل سریع و فوری است و زمانی که برای رفتن به مراسم و جشنی عجله دارید و نمی توانید از روش های دیگر استفاده کنید و میخواهید که فرم بینی شما زیبا نشان دهد، می توانید از روش چسب بینی استفاده کنید.
در صورتی که قصد لیفت با نخ رشت را دارید میتوانید از خدمات کلینیک زیبایی دکتر امانی استفاده کنید.

ویدئو نمونه کار لیفت بینی در رشت

ویدئو های زیر نمونه هایی از لیفت بینی با نخ در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر لیفت در رشت انجام شده است.

عوارض لیفت بینی

در این روش به خاطر استفاده از یک یا دو نقطه نخ ها به داخل فرستاده می شوند.احتمال بروز عوارض خیلی کم و دور از انتظار است.
ممکن است در محل های تزریق علائمی مانند: تورم، قرمزی و التهاب و یا کبودی مشاهده شود. این علائم کاملا موقتی و زود گذر هستند؛ به طور معمول بین چند ساعت تا چند روز کاملا از بین می روند و با وجود نگرانی از وضعیت صورتتان با پزشک معالج در میان بگذارید و به توصیه او گوش دهید. با مراجعه به کلینیک دکتر امانی که از بهترین متخصص لیفت بینی در رشت است می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

مراقبت های پیشنهادی بعد از انجام لیفت بینی

 • بهتر است بعد از انجام لیفت بینی تا مدتی که پزشک بر اساس نیاز شما آن را مشخص می کند از چسب مخصوص بینی استفاده نمایید.
 • در هنگام خواب مراقب باشید به نوک بینی شما که محل انجام تزریق است فشاری وارد نشود.
 • در صورت امکان در چند روز اول از پوشیدن لباس های جلو بسته خودداری کنید. به هنگام پوشیدن مراقب فشار آمدن به بینی خود باشید.
 • برای ترمیم لیفت بینی در زمان های منظم و مشخص شده حتما مراجعه نمایید تا فرم دلخواه شما حفظ شود.
 • در حد امکان در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید و یا از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
 • از خاراندن یا مالش بینی که باعث بروز التهاب یا تورم می شود، خودداری کنید.

بهترین دکتر لیفت بینی با نخ در رشت

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

انجام لیفت بینی در رشت نیازمند تجهیزات و تجربه زیاد است. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر لیفت بینی رشت هستید میتوانید از خدمات کلینیک زیبایی دکتر امانی بهره ببرید.

سوالات متداول

خیر. فیلر بینی نسبت روش های آن مدت زمان متفاوتی دارد و باید برای ماندگاری آن بعد از مدتی دوباره ترمیم کنید.

به دلیل ترس از روش جراحی و همین طور با وجود غیر جراحی بودن روش لیفت بینی بیشتر استفاده می شود. . بیشتر مردم از روش لیفت بینی در رشت استفاده می کنند.

خیر. با وجود استفاده از نخ های معتبر و مراجعه به پزشک متخصص می توانید نگران آسیب و عوارض آن نباشید.

خیر. نتایج آن روی بینی دیده نمی شود و اگر از نتیجه فیلر بینی راضی نبودید با انجام ندادن ترمیم بینی به حالت اول خود بر می گردد.

در روش تزریق با ژل همان لحظه بعد از اتمام کار تفاوت را حس میکنید و به مرور بهتر و بهتر می شود؛ اما در روش های دیگر با وجود داشتن تورم و قرمزی نمی توانید به خوبی نتیجه را ببینید و باید صبور باشید و حدودا به مدت دو تا سه هفته نتایج آن را می توانید ببینید.

لیفت بینی با وجود دائمی نبودن، با انجام ندادن جلسات ترمیم، بینی را می توان به حالت اول خود برگردانیم ولی در روش های دیگر این طور نیست.

نتیجه گیری

روش لیفت بینی(فیلر بینی) یکی از روش های کم خطر و آسان برای تغییر فرم بینی به صورت دلخواه شما است و این امکان را برای شما فراهم می کند که اگر از فرم ایجاد شده در آینده راضی نبودید، به راحتی بتوانید فرم بینی خود را ترمیم یا به کمک لیفت صورت با نخ آن را به حالت اولیه خود برگردانید.
در صورتی که قصد انجام لیفت بینی با نخ در رشت را داشته باشید، مهمترین دغدغه شما پیدا کردن دکتر خوب برای لیفت بینی در رشت است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی به علت استفاده از دستگاه های مجهز و استفاده از مواد با کیفیت انجام لیفت بینی شما با کمترین عوارض انجام میگیرد و نتیجه‌ی دلخواهتان را از این عمل کسب خواهید کرد. جهت اطلاع از هزینه لیفت بینی با نخ در رشت با کلینیک تماس حاصل فرمائید.

 

زاویه سازی صورت در رشت | تزریق ژل در رشت | تزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

رزرو نوبت لیفت بینی با نخ در رشت

در صورتی که قصد لیفت بینی در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت خود را رزرو کنید.

5/5 - (32 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت