از بین بردن غبغب در رشت

چهره زیبا و بدون عیب‌ونقص یکی از دغدغه‌های بشر به‌خصوص خانم‌ها از گذشته تاکنون بوده . همواره برای همه مهم است که با گذشت زمان و افزایش سن بتوانیم زیبایی و جوانی خود را حفظ کنیم. یکی از مشکلاتی که روند افزایش سن، چاقی و مسائل ژنتیکی باعث ایجاد آن می‌شود، ایجاد غبغب است.
یکی از اولین اندام هایی که با افزایش سن یا بالا رفتن وزن بدن تحت تاثیر قرار میگیرد، صورت و گردن است. با اینکه ورزش کردن و تغییر رژیم غذایی در کاهش میزان چربی بدن نقش دارد، اما تاثیر کمی در کاهش چربی های صورت و غبغب دارد.
یکی از راه های بسیار عالی برای رفع غبغب، انجام عمل لیپوساکشن غبغب است. در صورتی که ساکن رشت هستید میتوانید در کلینیک زیبایی دکتر امانی به کمک مجهزترین تجهیزات عمل لیپوساکشن غبغب در رشت را انجام دهید.

الان تماس بگیرید!

قیمت جراحی لیپوساکشن غبغب در رشت

نمیتوان عددی مشخص برای هزینه لیپوساکشن غبغب در رشت مشخص کرد و قیمت ساکشن غبغب در رشت در افراد مختلف با همدیگر تفاوت دارد. قیمت جراحی غبغب به عوامل مختلفی همچون وسعت ناحیه مورد عمل، حجم و میزان چربی‌های انباشته شده در زیرپوست و مدت زمانی که ممکن است انجام عمل طول بکشد بستگی دارد.
درعین‌حال این نوع از لیپوساکشن باتوجه ‌به اینکه نسبت به انواع دیگر آن که در دیگر قسمت‌های بدن انجام می‌شود در سطح کوچک‌تری صورت می‌گیرد هزینه‌های انجام آن نیز به نسبت کمتر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت ساکشن غبغب در رشت میتوانید با این شماره تماس بگیرید. شماره تماس جهت رزرو نوبت : ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶

 • قیمت رفع غبغب در رشت در یک جلسه 6 تا 8 میلیون تومان

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

عکس قبل و بعد لیپوساکشن غبغب

تصاویر زیر نمونه هایی از عمل غبغب است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

لیپوساکشن غبغب در رشت
ساکشن غبغب در رشت
تصویر قبل و بعد لیپوساکشن غبغب
برداشتن غبغب در رشت
لیپوماتیک غبغب رشت
برداشتن غبغب در رشت

نمونه کار ویدئویی جراحی لیپوساکشن غبغب

این ویدئو ها نمونه هایی از عمل غبغب در رشت است که توسط دکتر امانی در کلینیک زیبایی دکتر امانی برای زیباجویان انجام شده است.

لیپوساکشن غبغب چیست؟

همان‌طور که ذکر شد غبغب در اثر تجمع بافت چربی در زیرپوست شکل می‌گیرد و بافت آن به‌گونه‌ای است که با انجام تمرینات ورزشی از بین نمی‌رود. به عبارت دیگر انجام ورزش تأثیری بر این ناحیه نمی‌گذارد. لیپوساکشن غبغب همان گونه که از نامش پیداست به معنی استخراج و ساکشن کردن بافت چربی است. به لیپوساکشن غبغب، لیپوساکشن گردن هم گفته می شود از این لحاظ که وجود خط هایی روی گردن که باعث افتاده نشان دادن گردن است و با این وجود شما را شکسته تر و پیر تر نشان می دهد و به پوست اضافی زیر گردن، غبغب گردن هم گفته می شود.

در عمل لیپوساکشن غبغب در رشت که یکی از عمل‌های جراحی زیبایی برای درمان غبغب است، به‌وسیله دستگاه مخصوصی چربی‌های جمع شده در ناحیه گردن را خارج می‌کنند و به‌این‌ترتیب غبغب به صورت دائمی از بین می‌برند.

نحوه عمل ساکشن غبغب و برداشت غبغب

لیپوساکشن غبغب نسبت به سایر روش‌های جراحی موجود سریع‌تر و راحت‌تر است، لرفع غبغب دارای مراحل مختلفی است که در ادامه خواهید دید.

 • ابتدا جراح یا همان پزشک متخصص ساکشن غبغب، ناحیه موردنظر را به‌وسیله بی‌حسی موضعی، بی حس می‌کند. تا بیمار هیچ دردی را در حین عمل احساس نکند.
 • بعد چند برش کوچک (معمولا سه برش) در محل موردنظر ایجاد می‌کنند.
 • بعد از ایجاد برش، لوله بسیار باریکی که قطر آن کمتر از ۲ میلی‌متر است (کانولای مخصوص لیپوساکشن) را از این محل‌ها به قسمت دارای بافت چربی وارد می‌کنند.
 • در این مرحله پزشک با استفاده از کانولای لیپوساکشن چربی اضافی را از محل موردنظر بیرون می‌کشد.
 • بعد از خروج کامل چربی‌های اضافی محل برش داده شده را با چند بخیه می‌بندند.
 • و در نهایت به‌وسیله یک گاز استریل محل را پانسمان می‌کنند. تا از بروز عفونت جلوگیری شود و گردوغباری روی محل زخم قرار نگیرد. این پانسمان بهتر است به‌صورت مرتب تعویض شود تا زخم عفونت نکند.

علت به وجود آمدن غبغب

غبغب برجستگی و تورمی در ناحیه چانه و گردن است که باعث ازبین‌رفتن فرم باریک و طبیعی گردن می‌شود. که تاثیر بدی بر ظاهر طرف می گذارد. این چربی به دلایل مختلفی ایجاد میشود. چاقی زیاد، کاهش ناگهانی وزن، پیری و مشکلات ژنتیکی شایع ترین این موارد هستند.

 • افزایش وزن: اضافه وزن و رژیم غذایی نامناسب پر چربی  میتواند یکی از دلایل مهم ایجاد غبغب باشد.
 • کاهش وزن: در صورتی که به صورت شدید دچار کاهش وزن شوید، افتادگی پوست میتواند در ایجاد غبغب نقش داشته باشد.
 • افزایش سن: با افزایش سن ماهیچه ها و پوست دچار پیری می‌شوند و شل می‌گردند و منجر به آویزان شدن پوست می‌شود.
 • ژنتیک: برخی افراد به صورت ژنتیکی و بدون هیچ افزایش یا کاهش وزنی دچار غبغب می‌شوند.
 • برخی بیماری ها  نیز می توانند عضلات ای ناحیه را تضعیف نمایند. کم کاری تیروئید، ضعف غدد فوق کلیه از این مواردند.
 • کمبود پروتئین کافی در رژیم غذایی و تحرک کم افراد نیز می تواند منجر به ایجاد غبغب شود.
 • برخی از عادت ها مثل نگه داشت زیاد سر به سمت پایین نیز خود مجر به افتادگی این ناحیه می شود.
کادیدای مناسب عمل لیپوساکشن غبغب در رشت

انجام ساکشن غبغب مناسب چه افرادی است؟

به‌طورکلی می‌توان گفت انجام ساکشن (لیپوساکشن) غبغب محدودیت سنی ندارد. ولی بهتر است این عمل برای افراد بین ۳۰ تا ۵۰ سال انجام شود. این افراد علاوه بر معیار سن باید دارای شرایط زیر باشند.

 • پوست فرد باید دارای خاصیت ارتجاعی و سفتی مناسب و کافی باشد.
 • فرد نباید هیچ‌گونه بیماری زمینه‌ای داشته باشد.
 • اگر چربی ناحیه گردن سطحی باشد.
 • اگر اضافه وزن ندارید و فقط در ناحیه غبغب چربی اضافه دارید.
 • افراد مسن نیز می‌توانند بعد از لیپوساکشن جراحی لیفت را برای تیجه بهتر انجام دهند.

تماس با مطب

عمل لیپوساکش غبغب در رشت برای چه افرادی مناسب است

لیپوساکشن غبغب برای چه افرادی مناسب نیست؟

لیپوساکشن غبغب به تشخیص پزشک ممکن است برای بعضی افراد ماسب نباشد یا در کار سایر روش های زیبایی تجویز شود. در ادامه شرایطی را نام برده ایم که اگر هرکدام از این موارد را دارا هستید قبل از تصمیم گیری جدی برای عمل لیپوساکشن در رشت با پزشک خود مشورت کنید.

 • اگر سن شما بالا است در ناحیه پوست گردن افتادگی شدید دارد.
 • اگر وزن زیادی از دست داده‌اید و دارای پوست شل هستید.
 • چربی ماسب برای لیپوساکشن باید سطحی باشد و اگر چربی شما در ناحیه گردن عمقی باشد نمی‌توان با لیپوساکشن آن را خارج کرد.
 • اگر دارای بیماری‌های زمینه‌ای مانند فشارخون، دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی، اختلالاتی که باعث خونریزی می‌شود، تنگی نفس یا آسم هستند کاندیدای خوبی برای انجام این عمل نیستید.
لیپوساکشن غبغب چیست

سن مناسب برای لیپوساکش غبغب

در افراد زیر 18 سال نباید هیچ گوه عمل لیپوساکشنی صورت گیرد. به طور معمول در افراد 30 تا 50 سال بهترین نتیجه و رضایت از عمل لیپوساکشن غبغب دیده می شود اما افراد مس تر که دارای افتادگی شدید در این نایحه هستند نیز می توانند لیپوساکشن را همراه با اقدامات دیگری مثل لیفت گردن انجام دهند تا نتیجه بهتری بگیرند.
 

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
کاربرد لیپوساکشن غبغب

کاربرد لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار چاقی و جمع شدن چربی در ناحیه گردن هستند. همچنین افرادی که با پا گذاشتن به میان سالی دچار افتادگی نه چندان شدید در ناحیه گردن هستند می توانند کاندیدای مناسبی باشد. به طور معمول در حالت اولیه پزشک روش های غیر تهاجمی را پیشنهاد می دهد و در صورتی که بازهم چربی رفع نشد لیپوساکشن گزینه خوبی خواهد بود.

عمل لیپوساکش غبغب برای رفع چربی اضافه سطحی در ناحیه گردن، فک و صورت است. در واقع این عمل با تخلیه چربی های اضافی در این نواحی به زیبا شدن صورت و دیده شدن خط فک افراد کمک می کند. ممکن است در مواردی لیپوساکش به تهایی کافی نباشد و نیاز به اقدامات بیشتری مثل لیفت بعد از لیپوساکش یا جراحی عمیق تر باشد.

نام و نام خانوادگیضروری

مراقبت‌های قبل از انجام ساکشن غبغب

قبل از انجام عمل ساکشن غبغب نباید از داروهایی که باعث ایجاد اختلال در سیستم انعقاد خون می‌شوند مانند قرص‌های آسپرین و پروفن استفاده کرد و همچنین مصرف تمامی داروهای ضد بارداری که می‌توانند باعث لخته شدن خون در رگ‌های عمقی شوند را باید یک ماه پیش از انجام لیپوساکشن غبغب قطع کرد.

پیشنهاد می شود اگر داروی به خصوصی مصرف می کنید با پزشک خود قبل از عمل مطرح مایید. همچنین اگر سابقه بیماری خاصی دارید یا قبلا دچار حساسیت دارویی بوده اید نیز از پزشک مشورت بگیرید. از یک هفته قبل از مصرف وشیدنی های الکلی خود داری کنید. و در روز جراحی زیورآلات و اشیا قیمتی همراه نداشته باشید. 

در صورتی که تمایل به گرفت اطلاعات بیشتر در باره لیپوساکشن غبغب دارید می توانید به صفحه اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید تا نکات بیشتر را از زبان دکتر بشنوید. یا با شماره های ۰۹۹۰۶۳۹۳۷۱۲ و  ۰۹۹۰۴۹۶۹۲۳۸ تماس بگیرید.

مراقبت بعد لیپوساکشن در رشت

مراقبت‌های بعد از عمل ساکشن غبغب

اگرچه دوره نقاهت و مراقبت ها در عمل ساکشن غبغب نسبت به عمل‌های جراحی بسیار کوتاه‌تر است ولی توصیه می‌شود به‌منظور کوتاه‌تر شدن این دوره و تسریع روند بهبودی فرد بیمار مراقبت‌های زیر انجام شود.

 • بهتر است هنگام درازکشیدن سر و چانه بیمار کمی به سمت بالا متمایل باشد. می توانید تا چند روز از دو عدد بالشت در زیر سر استفاده کنید.
 • اگرچه بلافاصله بعد از عمل فرد می‌تواند روال عادی زندگی خود را در پیش بگیرد. ولی معمولاً توصیه می‌شود که ۲ الی ۳ روز در منزل استراحت کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک که عموماً برای جلوگیری از بروز عفونت‌های احتمالی و کاهش درد بیمار تجویز می‌شود، باید به طور مرتب و دقیق مصرف شود.
  از انجام فعالیت‌های سنگین در روزهای اول بعد از انجام عمل خودداری شود ولی انجام کارهای سبک هیچ مانعی ندارد.
 • معمولاً پیشنهاد می‌شود که شخص در چند روز اول گردن و چانه خود را به‌وسیله بانداژهای کشی مخصوص بسته نگه دارد. در عین اینکه فشار ملایمی به قسمت عمل شده وارد شود، چانه و گردن بیمار فرم جدید خود را بگیرد و این حالت را حفظ کند.
 • انجام ورزش‌های سبک مانند پیاده‌روی مانعی ندارد. ولی باید از انجام ورزش‌های سنگین مانند وزنه‌برداری تا بهبودی کامل خودداری شود.
 • داشتن رژیم غذایی سالم و حاوی میوه‌ها و سبزی‌ها بسیار توصیه می‌شود. زیرا به دلیل داشتن بتاکاروتن روند بهبود زخم را سرعت بخشیده و کمک شایانی به ماندگاری دائمی لیپوساکشن غبغب می‌کنند.
 • تمامی عوارض به وجود آمده در اثر عمل مانند تورم و قرمزی و کبودی بعد از چند روز به‌صورت خودبه‌خود از بین خواهد رفت. نیازی به مصرف داروی خاصی در این زمینه نیست.
 • می‌توان برای جلوگیری از تورم و قرمزی در روزهای ابتدایی پس از عمل، از کمپرس آب سرد در محل انجام لیپوساکشن استفاده کرد.
 • افراد تا زمانی که پزشک معین کرده اجازه استفاده از حمام را ندارند و این زمان نیز بسته به نظر پزشک معالج فرد دارد.
 • برای جلوگیری از عوارض ناشی از نور مستقیم خورشید باید تاحدامکان در معرض اشعه مستقیم نور آفتاب قرار نگیرند.
 • تا مدتی فرد باید هنگام خواب مراقب فشار بر گردن خود باشد. حتی‌الامکان به‌صورت خوابیده به پشت و طاق‌باز بخوابد؛

مزایای عمل برداشتن غبغب در رشت

ساکشن غبغب دارای مزایای فراوانی برای زیبایی فرد است:

 • در زمان بسیار کوتاهی و به‌صورت کامل و با تأثیرگذاری فراوان چربی‌های اضافی ناحیه گردن را از بین می‌برد و باعث ازبین‌رفتن شکل نامطلوب غبغب می‌شود؛
 • نیاز به استراحت طولانی‌مدت مانند سایر عمل‌های جراحی ندارد. فرد در این روش دوران نقاهت کوتاهی را طی خواهد کرد؛
 • نتایج حاصل از این عمل ماندگاری و پایداری بالایی دارد. فرد می‌تواند با داشتن رژیم غذایی مناسبی این زیبایی را به طور دائمی حفظ کند؛
 • بدون نیاز به عمل‌های جراحی سخت و طولانی به‌راحتی مشکل غبغب را درمان می‌کند؛
 • ازآنجایی‌که این روش درد بسیار کمی دارد، نیاز به هیچ‌گونه بیهوشی برای انجام عمل ندارد و تنها بی‌حسی موضعی برای این روش کفایت می‌کند؛
 • زیبایی ظاهری فرد را دوچندان می‌کند و تغییرات اساسی و زیبایی در فرم صورت شخص ایجاد می‌کند. این تغییرات باعث بالارفتن اعتمادبه‌نفس فرد در مورد ظاهرش خواهد شد؛
 • باعث تقویت عضلات موجود در فک می‌شود و فک و گردن خوش حالتی را برای شخص به وجود می‌آورد. این زیبایی از نیم‌رخ فرد کاملاً مشخص خواهد بود؛
 • این عمل دارای عوارض جانبی بسیار کمی است و عوارض ناشی از آن نیز در مدت کوتاهی از بین می‌رود و موقتی است. به همین دلیل فرد نگرانی از این بابت نخواهد داشت؛
 • نسبت به عمل‌های جراحی برای انجام آن هزینه کمتری صرف می‌شود و درعین‌حال نتایج بهتری پس از عمل حاصل خواهد شد؛
 • به‌طورکلی محدودیت سنی برای انجام آن وجود ندارد. افرادی که از وجود غبغب ناراحت هستند می‌توانند عمل لیپوساکشن غبغب را انجام دهند.

عوارض ساکشن غبغب

ساکشن غبغب نیز مانند دیگر عمل‌های جراحی زیبایی عوارضی را به دنبال خواهد داشت که البته باتوجه‌به سرپایی محسوب شدن این عمل، عوارض آن نیز ناچیز خواهد بود. پزشک مربوطه باید قبل از انجام عمل و در جلسات مشاوره بیمار را به‌صورت کامل در جریان این عوارض قرار دهد. برخی از عوارض احتمالی این عمل عبارت‌اند از:

 • بروز کبودی، تورم و یا لک در محل انجام عمل؛
 • ایجاد خون‌ریزی در محل انجام عمل؛
 • ایجاد تغییر اندکی در رنگ‌دانه‌های پوستی اطراف محل برش (ایجاد قرمزی در روی پوست)؛
 • بروز درد یا احساس خواب‌رفتگی پوست پس از انجام عمل (همچنین ممکن است در ناحیه انجام عمل حس کاهش پیدا کند که بعد از چند ماه این مشکل برطرف خواهد شد)؛
 • برخی عوارض احتمالی که ممکن است در اثر حساسیت و واکنش به مواد بی‌حسی رخ دهد؛
 • به‌وجودآمدن زخم در محل انجام لیپوساکشن؛
 • بروز تب یا عفونت که البته احتمال ایجاد آن بسیار کم و نادر است.

عمل لیپوساکش غبغب چقدر طول می کشد؟

لیپوساکشن غبغب یک عمل سرپایی است و انجام آن حدود ۲ ساعت زمان می‌برد. فرد پس از اتمام عمل نیازی به بستری شدن ندارد و می‌تواند بلافاصله به خانه برگردد؛

هزینه رفع غبغب در رشت مشمول بیمه است؟

خیر لیپوساکشن غبغب جزو عمل های زیبایی بوده و تمام هزینه های آن برعهده شخص است و شرکت های بیمه مسئولیتی قبول نمی کند. جهت کاهش هزینه ها می توانید در جشواره های تخفیف کلینیک دکتر امانی با قیمت ویژه ای عملی را انجام دهید.

دوره نقاهت عمل غبغب

دوره نقاهت جراحی لیپوساکشن غبغب با توجه به سن، وضعیت سلامت فرد و سایر عواملی که می تواند بر بهبودی تأثیر بگذارد، متفاوت خواهد بود. به طور کلی پس از عمل، بیماران ممکن است تورم خفیف، کبودی و ناراحتی را تجربه کنند، اما این موارد معمولا در عرض چند روز برطرف می‌شود و می‌توان به کمک مسکن و یا کمپرس سرد کنترل کرد.

به صورت معمول بیشتر افراد می توانند در عرض 7 تا 10 روز به فعالیت های روزمره و فعالیت های خود بازگردند.

ماندگاری لیپوساکشن غبغب چقدر است؟

طی جراحی لیپوساکشن غبغب، چربی زیر چانه برداشته می‌شود و با اینکار پوست ناحیه سفت می‌شود. اثر ساکشن غبغب برای مدت زمان طولانی باقی می‌ماند. اگر چه بسیاری از سلول های چربی برداشته می‌شوند، اما سلول های که در ناحیه‌ی غبغب باقی مانده‌اند میتوانند تا ۴ برابر اندازه نرمال خود، افزایش حجم داشته باشند.
به همین خاطر در صورت رعایت نکردن مواردی همچون ورزش و رژیم غذایی، امکان افزایش حجم چربی های ناحیه غبغب وجود دارد. به صورت کلی ماندگاری عمل برداشتن غبغب در رشت دائمی است و در صورتی که مراقبت های لازم بعد عمل را داشته باشید، به صورت دائمی از شر چربی های اضافی ناحیه غبغب خلاص می‌شوید.
دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین کلینیک ساکشن غبغب در رشت

انجام عمل لیپوساکشن غبغب نیازمند تجهیزات و تجربه زیاد است. در صورتی که به دنبال بهترین کلینیک برای از بین بردن غبغب در رشت هستید میتوانید از خدمات کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت بهره ببرید. در صورتی که بخواهیم بهترین دکتر برای رفع غبغب در رشت را معرفی کنیم، یکی از با سابقه ترین دکترهای شهر رشت دکتر امانی هستند.

تصویر قبل و بعد لیپوساکشن غبغب

همان‌طور که در این مقاله اشاره شد توجه به زیبایی چهره یکی از مسائل مهمی است که این روزها بیشتر به آن بها داده می‌شود و روزبه‌روز روش‌های نوینی برای آن به وجود می‌آید. لیپوساکشن غبغب یک روش پایدار و دائمی برای ازبین‌بردن مشکل غبغب محسوب می‌شود .که فرد می‌تواند بدون نیاز به انجام جراحی‌های گران‌قیمت که در زمان طولانی‌تری انجام می‌شود و دارای عوارض فراوانی نیز است، از آن استفاده کند. این روش یک نوع عمل سرپایی محسوب می‌شود و دارای درد و دوره نقاهت بسیار کوتاهی است . پس از انجام عمل فرد می‌تواند روال عادی زندگی خود را در پیش بگیرد.
برای انجام جراحی غبغب در رشت بهتر است به متخصصین مجرب در این امر مراجعه شود . انجام عمل لیپوساکشن غبغب در رشت و با بهترین تجهیزات صورت بگیرد تا رضایت کامل شخص را در پی داشته باشد. داشتن رژیم غذایی نیز یکی از ملزومات این روش است، تا اثر آن حفظ شود و چربی‌های اضافه در اثر افزایش وزن مجدد باعث ایجاد غبغب نشود. قیمت انزیم غبغب را می توانید از مشاوران کلینیک زیبایی دکتر امانی در رشت بپرسید. شما می توانید فیلم تخلیه غبغب را ببینید تا در صورت ترس خیالتان راحت شود و نگرانی نداشته باشید. اگر به دنبال بهترین دکتر ساکشن غبغب در رشت هستید میتوانید از خدمات دکتر امانی استفاده کنید.

انجام ساکشن غبغب در رشت کلینیک دکتر امانی

سوالات متداول

بله چربی های برداشته شده از ناحیه غبغب در ناحیه های دیگر صورت قابل استفاده هستند.

مطمئنا با وجود استفاده از گن لیپوساکشن غبغب به خاطر فشرده شدن پوست و جلوگیری از خونابه و به مدت ۲ تا ۳ هفته بهتر است از گن استفاده کنید.

به دلایل افزایش سن، مسائل ژنتیکی فرد که از والدین خود به ارث برده است و افراد چاقی که با اضافه وزن خود بیشتر باعث به وجود امدن غبغب می شوند که باعث افتادگی و شل شدن زیر گردن می شود که برای رفع ان بهتر است از جراحی لیپوساکشن غبغب یا لیپوساکشن گردن استفاده کنید.

هزینه لیپوساکشن صورت و غبغب نسبت به هر فردی متفاوت است.

با مراجعه به پزشک متخصص و مجرب می توانید از بروز دیده شدن ان راحت باشید. با توجه به این که با برداشتن چربی که ۳ میلیمتری برش داده می شود، اسمار و جای زخم بسیار کوچک و در دامنه دید نمی باشد. مقدار چربی که خارج می شود ۳۰ تا ۱۰۰ سی سی چربی است.

ساکشن غبغب عملی دائمی و دارای ماندگاری بالایی است. هرچند چربی‌های اضافی ناحیه گردن به این وسیله کاملاً برداشته می‌شود ولی اگر فرد رژیم غذایی درست و مناسبی را رعایت نکند ممکن است پس از مدتی به دلیل اضافه‌وزن، مجدداً در این ناحیه نیز چربی جمع شود. همچنین باعث ایجاد غبغب شده و نتیجه لیپوساکشن غبغب را کاهش می دهد.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت