تزریق چربی در رشت

داشتن ظاهری زیبا و جوان همواره برای تمام افراد اهمیت زیادی داشته است و به دنبال پیشرفت علم در زمینه های پزشکی روش های نوینی برای زیبایی و جوانسازی پوست شناخته شده اند. یکی از این روش ها تزریق چربی است. تزیق چربی یا پیوند چربی ، احیای حجم ، میکرو لیپو اینجکشن یا انتقال چربی اتولوگ. تزریق چربی در رشت طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است ولی نکته حائز اهمیت این است که باید این عمل ها توسط پزشکان مجرب و در مراکز تخصصی معتبر انجام شود. در صورتی که قصد تزریق چربی به صورت در رشت را دارید و یا میخواهید از قیمت تزریق چربی در رشت مطلع شوید، با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را با تزریق چربی رشت آشنا کنیم.

الان تماس بگیرید!

تزریق چربی در رشت

قیمت تزریق چربی در رشت

تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل کار دشوارتری است. زیرا مراحل گرفتن چربی از بدن شخص و آماده سازی آن برای تزریق مجدد به پوست کاری زمان بر و وقت گیر است و به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل هرچه این فرآیند طولانی تر باشد و تخصص و مهارت پزشک نیز در این زمینه بیشتر باشد، عمل تزریق چربی نیز هزینه بیشتری خواهد داشت. برای اطلاع دقیق از قیمت تزریق چربی به صورت در رشت از کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶ تماس بگیرید.

 • قیمت تزریق چربی صورت در رشت 6 میلیون تومان
 • قیمت تزریق چربی پشت دست در رشت 6 میلیون تومان

داشتن ظاهری زیبا و جوان همواره برای تمام افراد اهمیت زیادی داشته است و به دنبال پیشرفت علم در زمینه های پزشکی روش های نوینی برای زیبایی و جوانسازی پوست شناخته شده اند. یکی از این روش ها تزریق چربی است. تزیق چربی یا پیوند چربی ، احیای حجم ، میکرو لیپو اینجکشن یا انتقال چربی اتولوگ. تزریق چربی در رشت طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است ولی نکته حائز اهمیت این است که باید این عمل ها توسط پزشکان مجرب و در مراکز تخصصی معتبر انجام شود. در صورتی که قصد تزریق چربی به صورت در رشت را دارید و یا میخواهید از قیمت تزریق چربی در رشت مطلع شوید، با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را با تزریق چربی رشت آشنا کنیم.

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد تزریق چربی

تصاویر زیر نمونه هایی از تزریق چربی در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

تاثیر تزریق چربی
تصویر قبل و بعد تزریق چربی
تصویر قبل و بعد تزریق چربی
تاثیر تزریق چربی
تاثیر تزریق چربی
تاثیر تزریق چربی

ویدئو نمونه کار تزریق چربی

ویدئو های زیر نمونه هایی از تزریق چربی رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در رشت انجام شده است.

تزریق چربی چیست ؟

با افزایش سن میزان چربی موجود در زیر سطح پوست کاهش پیدا می کند و باعث می شود بافت استخوانی صورت بیشتر نمایان شود و چین و چروک هایی در پوست ایجاد شود. برای مقابله با این مشکل روشی به نام تزریق چربی وجود دارد.
در این روش، از چربی به عنوان یک فیلر استفاده می کنند. فیلرها یا همان حجم‌ دهنده‌های پوستی، گروهی از مواد تزریقی هستند که با وارد شدن به لایه‌ای از پوست، باعث حجم‌ دهی و جوانسازی پوست می‌شوند به طور مثال برای جوان سازی پوست، تزریق چربی گونه فرورفته، تزریق چربی زیر چشم گود، تزریق چربی دست هایی که پیر و شکسته شده و چروکیده، برای برجسته شدن و تقارن سینه و افزایش حجم باسن هم استفاده می شود.
به همین منظور دکتر تزریق چربی در رشت برای تزریق چربی از چربی‌های بدن خود مراجعه کننده استفاده می‌کند و با اینکار باعث می شود تزریق چربی ماندگاری بیشتری داشته باشد و اگر اصول درمانی رعایت شود عوارض این روش بسیار پایین خواهد بود؛ مهم تر از آن رفتن پیش متخصص زیبایی است ، یکی از بهترین دکتر تزریق چربی در رشت، کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی متخصص تزریق چربی در رشت است.

تزریق چربی به سینه در رشت

یکی از راه های افزایش حجم سینه ها استفاده از روش هایی مثل جراحی پروتز سینه و یا تزریق چربی به سینه در رشت است. به کمک این روش میتوان مشکلاتی مانند نامتقارن بودن سینه ها را برطرف کرد. برای تزریق چربی به سینه ابتدا پزشک بررسی می کند که تا چه میزان افزایش سایز سینه برای اندام فرد مناسب است و چقدر چربی نیاز است.
برای افرادی که حجم چربی بدنشان کم است این روش کارایی ندارد و باید از روش پروتز سینه استفاده کنند.

تزریق چربی به باسن در رشت

همانند تزریق چربی به سینه، برای افزایش حجم باسن میتوان از روش هایی مثل تزریق چربی و پروتز گذاری استفاده کرد. گاهی ممکن است تزریق چربی به باسن به چندین مرحله نیاز داشته باشد و جلساتی برای ترمیم طی شود. استفاده از روش تزریق چربی نسبت به روش پروتز باسن ماندگاری کمتری دارد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که تزریق چربی به باسن در رشت باید توسط پزشک حاذق و با تجربه انجام شود. برای تزریق چربی به سینه و باسن در رشت پیشنهاد میگردد به کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه فرمائید.

مراحل تزریق چربی در رشت

مراحل تزریق چربی

برای انجام تزریق چربی رشت از یکی از اندام های بدن شما چربی استخراج می شود سپس شسته و پالایش می شود و بعد از آن هم توسط سوزن های مخصوص به قسمت های مورد نظر تزریق میشود. برای اینکه به نتیجه دلخواهتان دست یابید ممکن است به چندین جلسه درمانی نیاز داشته باشید. تزریق چربی را می توان در سه مرحله بیان کرد.

استخراج چربی

در اولین مرحله پزشک شما با کمک خودتان یک ناحیه را برای استخراج چربی انتخاب میکند. سپس آن قسمت را بی حس می کند. بعد یک برش کوچک در آن جا ایجاد می کند. بعد از یک مکنده برای استخراج چربی آن قسمت استفاده می کند.

پالایش و انتقال چربی

وقتی که پزشک مقدار مور نظر چربی را از قسمت انتخابی استخراج کرد، این چربی در آزمایشگاه پالایش میشود و ناخالصی های آن حذف می شود تا برای انتقال با سرنگ آماده شود.

قرار دادن آن در محل مورد نظر

در نهایت قسمت مورد نظر برای تزریق چربی آماده می شود. پزشک چربی پالایش شده را با سرنگ های مخصوص(سوزن نازک و ریزی) به ناحیه ی مورد نظر طی چند مرحله تزریق میکند.

کاربرد تزریق چربی به پوست

تزریق چربی دارای کاربردهای فراوانی است که برخی از مهمترین آن ها عبارتند از:

 • با انجام تزریق چربی صورت رشت باعث رفع خطوط و چین و چروک های حاصل از اخم و لبخند در صورت. مانند: تزریق چربی خط اخم، تزریق چربی خطوط پیشانی، تزریق چربی چین و چروک های اطراف چشم ها و … .
 • کمک به افزایش حجم از دست رفته بخش های مختلف صورت مانند: حجم دادن به گونه ها، برجسته کردن چانه، حجم دادن سینه و تقارن دادن به آن و … .
 • کمک به جوانسازی پوست صورت و دست ها و شادابی پوست.
 • کمک به بهبود جای زخم و اثرات به جای مانده از صدمات پوستی
تزریق چربی دست در رشت
بعد از تزریق چربی در رشت

چه افرادی مناسب تزریق چربی هستند؟

هدف و کاربرد اصلی تزریق چربی، پر کردن یا اضافه کردن بخش هایی از بدن است که حجم کمی دارند. از تزریق چربی می توان برای صورت، پشت دست ها، سینه و سایر قسمت های بدن استفاده کرد. افرادی که درگیر بیماری های گردشی نباشند و دخانیات استعمال نکند تقریبا مانعی برای تزریق چربی ندارد. دقت کنید که فردب رای پیود چربی باید دارای محل های اهدا کنده برای برداشتن چربی از آن جا باشد.

 • اگر دارای خطوط خنده، خطوط لبخند و پنجه کلاغ می توانید تزریق چربی به صورت را امتحان کنید.
 • همچنین اگر با گذر زمان دچار شل شدن و چین و چروک پوست دست شده اید، تزریق چربی به دست ها به شما کمک خواهد کرد.

تماس با مطب

قبل از تزریق چربی در رشت

چه افرادی مناسب تزریق چربی نیستند؟

 • افرادی که به بیماری HIV و ایدز مبتلا هستند.
 • افرادی که مبتلا به سرطان هستند و به همین دلیل مراحل شیمی درمانی را سپری می کنند.
 • افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی و افرادی که دارای دیابت هستند.
 • افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند و احتمال بروز عفونت در آن ها زیاد است.
 • همچنین تزریق چربی برای زنان باردار و شیرده مناسب نیست.
کاندیدای ماسب تزریق چربی در رشت

سن مناسب برای تزریق چربی

بیشتری متقاضیان تزریق چربی در رشت افراد بین 30 تا 65 سال هستند. در واقع می توان گفت بعد از سی سالگی با شروع روند بروز علائم پیری و ایجاد چین و چروک ها افراد کادیدای مناسب تری به حساب می آیند و نتایج موثر تری را خواهند گرفت.

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان

تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل

در این ویدئو دکتر شهروز امانی با ده سال تجربه در خدمات زیبایی به این سوال پر تکرار پاسخ خواهند داد. بهنظر شما تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

نام و نام خانوادگیضروری

مراقبت های قبل از تزریق چربی

 • آب خوردن کافی و به اندازه قبل و بعد از تزریق چربی بسیار توصیه می شود.
 • سیگار کشیدن تا ۶ هفته قبل از تزریق چربی ممنوع است.
 • مصرف داروهایی مانند: آسپرین، داروهای ضد التهابی و ویتامین هایی که ممکن است خونریزی را بیشتر کنند، ممنوع است.
 • آزمایشات و تست های لازم را قبل از انجام تزریق چربی حتما انجام دهید.
 • در صورتی که به حساسیت های پوستی مبتلا هستید پزشک را در جریان قرار دهید.
تزریق چربی در رشت
پر کردن صورت با تزریق چربی در رشت

مراقبت های بعد تزریق چربی

 • در هفته اول تورم و کبودی های ناشی از تزریق چربی مشخص است. بهتر است در خانه بمانید و استراحت کنید.
 • کبودی ها در هفته دوم از بین میروند اما ممکن است همچنان ورم داشته باشید.
 • در بیشتر موارد بین ۷ تا ۱۰ روز بهبودی حاصل می شود، اما ممکن است چند روز دیگر هم به استراحت نیاز داشته باشید.
 • از مصرف نوشیدنی های الکلی و استعمال دخانیات خودداری کنید چون دوران نقاهت را افزایش می دهند.
 • در هفته سوم با یک آرایش ملایم می توانید نشانه های جزئی ورم و کبودی را بپوشانید و برای ورود به جامعه آماده شوید.
 • برای اینکه ورم به طور کامل از بین برود، چند هفته طول میکشد اما شما میتوانید شاهد تغییرات باشید.
 • در روزهای ابتدایی از قرار گرفتن در معرض تابش شدید و مستقیم نور خورشید خودداری کنید.
 • بهتر است در دو سه روز اول بعد از تزریق چربی به هنگام خوابیدن سر خود را بالا نگهدارید.
 • از ماساژ دادن یا فشار به محل های تزریق خودداری کنید.

مزایای تزریق چربی

تزریق چربی مزایای فراوانی دارد. مانند:

 • در تزریق چربی از چربی های بدن خودتان استفاده میشود،قسمت هایی که از چربی گرفته می شود قسمت های ران و باسن می باشد که بعد از پیدا کردن سلول های مناسب و استخراج چربی از ان می توان در جلسات از ان استفاده کرد. بنابراین به خاطر استفاده از چربی خود بدن احتمال وقوع عوارض جانبی بسیار کم می شود.
 • تزریق چربی یک روش طبیعی است و ماندگاری طولانی تری دارد.
 • این روش، راهی موثر برای جوانسازی پوست است.

عوارض تزریق چربی

 • ممکن است در مواردی با از بین رفتن سلول های چربی، چربی تزریق شده در صورت سفت شود و ظاهری ناماسب ایجاد کند.
 • انتخاب پزشک با مهارت بالا در کاهش عوارض تزریق چربی موثر است. به طور مثال مهارت و تجربه پزشک می تواد از ایجاد ناهماهنگی در صورت جلوگیری کند.
 • آسیب در بافت پوست یا ایجاد زخم و چی و چروک در حین برداشت چربی
 • آسیب دید شرایان ها و گردش خون

دوره نقاهت بعد از تزریق چربی

از آنجایی که عمل تزریق چربی جزو عمل های سرپایی زیبایی محسوب می شود، دوران نقاهت چربی به صورت نیز بسیار کوتاه است. فرد می تواند در زمان کوتاهی به زندگی عادی خود برگردد و فعالیت های روزمره اش را انجام دهد.

هزینه تزریق چربی در رشت مشمول بیمه است؟

خیر تزریق چربی جزو خدمات زیبایی محسوب می شود و مشمول بیمه نخواهد بود. پیشهاد می شود برای کاهش هزیه های تزریق چربی در جشنواره های تخفیف کلینیک دکتر امانی شرکت کنید.

دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین مرکز تزریق چربی در رشت

متخصصانی که دارای تخصص و مهارت در انجام کار هستند و با استفاده از مهارت و وسایل لوازم کار بهترین عملکرد را داشته اند و میتوانید از نتیجه کارهایی که دارند هم مطمئن شوید و بعد اطمینان کسب کنید.
در صورتی که به دنبال بهترین دکتر تزریق چربی در رشت هستید، پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی متخصص دکتر شهروز امانی است که یکی از بهترین دکتر های تزریق چربی در گیلان هستند.

تزریق چربی در رشت به چه شکل است
سوالات پر تکرار تزریق چربی در رشت

سوالات متداول تزریق چربی در رشت

 • اگر قسمت هایی از صورت شما دچار کاهش حجم و فرورفتگی شده است.
 • اگر برای جوانسازی پوستتان به دنبال روشی هستید که ماندگاری بالاتری داشته باشد.
 • اگر قصد دارید عدم تناسب انحنا یا کانتور سینه‌های خود را رفع کنید. می توانید از این روش استفاده کنید.
 • اگر قصد دارید که انحناهای سطحی صورت و بدن خود را بهبود ببخشید و جای زخم‌ها را برطرف کنید.

با وجود بالا رفتن سن و تغییرانی که در حالت بدن اتفاق می افتد باعث چروکیده شدن و خط افتادن در صورت اتفاق می افتد و برای حل ان بیشتر به عمل های زیبایی مثل تزریق چربی ، تزریق ژل و … می پردازند تا بتوانند برجستگی و جوان تر صورت را کنند.

ممکن است حدود ۱تا۳ ساعت طول بکشد البته به مکانی که مورد تزریق است و تخصص و مهارت دکتر در انجام کار هم تاثیر دارد.

استفاده از تزریق چربی نسبت به فیلر های دیگر به زمان بیشتر برای انجام و دیدن نتیجه کار لازم است ولی تزریق ژل به دوره کم تری نیاز است.
هزینه تزریق چربی هم به دلیل وجود دکتر متخصص زیبایی و تعداد جلسات متعدد، بیشتر از جلسات تزریق ژل است.

تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی بسیار کم عارضه و کم خطر برای فرد است. در این روش چون بافت چربی از بدن خود فرد گرفته می شود احتمال بروز حساسیت نسبت به آن بسیار پایین است. در برخی موارد ممکن است بعد از تزریق تورم یا کبودی ایجاد شود که کاملا طبیعی است و نهایت تا یک یا دو هفته بعد برطرف خواهد شد.

با وجود استفاده از سوزن های ریز و نازک به ندرت ممکن است ردی باقی بماند و بعد از یک هفته اثرات ان کم تر می شود و کم کم نتیجه کار را می توان بیشتر مشاهده کرد. البته وجود کلینیک زیبایی و متخصص متبحر هم مهم است.دکتر شهروز امانی بهترین دکتر تزریق چربی در رشت است.

خیر. وجود استفاده از تزریق چربی باعث کم حجم شدن چربی بدن و تاثیر در وزن ندارد و باید از روش های دیگر استفاده کنید.

در زمان انجام عمل بیهوشی صورت نمی گیرد و انجام عمل سرپایی است و با استفاده از بی حسی موضعی یا دادن ارام بخش می باشد.

ماندگاری تزریق چربی تا اندازه ی زیادی به توانایی پزشک و تا حدی به میزان جذب بدن هر فرد بستگی دارد. در صورتی که جذب بدن فرد بالا باشد ممکن است بخشی از چربی تزریق شده بعد از مدتی جذب بدن شود و نیاز به تزریق مجدد وجود داشته باشد.

برای انجام تزریق چربی در گیلان و رشت پیشنهاد می‌شود به کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه فرمائید.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت