4.9/5 - (36 امتیاز)
لیزر موهای زائد در رشت

لیزر موهای زائد در رشت

بدن همه انسان‌ها به طور طبیعی مو دارد برای رفع این موهای زائد می‌توان از لیزر استفاده نمود. لیزر یک پرتوی نوری است که از ویژگی‌های فیزیکی خوبی برخوردار است و در پزشکی و زیبایی پوست از آن استفاده می‌شود. دستگاه لیزر Nd:YAG الکساندریت و دایود از جمله لیزرهای پر کاربرد در کلینیک زیبایی دکتر امانی است که از نظر کاربرد با هم متفاوت هستند به عنوان نمونه الکساندریت بیشتر برای افراد سفید پوست مناسب بوده و از لیزر Nd YAG برای پوست‌های تیره استفاده می‌شود. در صورتی که قصد لیزر موهای زائد در رشت را دارید با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

قیمت لیزر موهای زائد در رشت

لیزر موهای زائد بدن مطمئن و ‌مقرون به صرفه‌ترین راهکارها برای حذف دائمی موهای بدن است. قیمت لیزر موهای زائد از مهمترین نکاتی است که مراجعه کنندگان همواره با آن روبه‌رو هستند. هزینه لیزر موهای زائد در رشت با‌ توجه به تعداد شات‌های دستگاه محاسبه می‌شود. همچنین قیمت لیزر بدن با در نظر گرفتن ناحیه تحت درمان و‌ جنسیت فرد قابل تعیین است به عنوان مثال قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن خانم‌ها متفاوت است. به کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت گذاری لیزر موهای زائد تاثیر گذار است که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوع دستگاه لیزر
 • ناحیه تحت درمان و‌ لیزر
 • مهارت و تجربه کادر درمانی

رزرو نوبت لیزر موهای زائد

در صورتی که قصد انجام لیزر در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت خود را رزرو کنید.

لیزر موهای زائد چیست؟

یکی از پر طرفدارترین روش‌ها برای رفع موهای زائد بدن لیزر است. لیزر موهای زائد در این سال‌ها افزایش بالایی داشته و باعث از بین رفتن موهای بدن می‌شود. نور لیزر هر چیز تیره رنگی را حرارت می‌دهد و‌می‌سوزاند و با حرارت دادن و سوزاندن موهای تیره رنگ به فولیکول مو آسیب وارد می‌کند و آن را از بین می‌برد.
موهای زائد بدن دارای چرخه رشد و استراحت هستند به طوری در یک سازه مشخص رشد و در سازه دیگر استراحت می‌کنند. در صورتی که موهای زائد در فاز استراحت باشند اشعه لیزر بر روی آن اثری نمی‌کند. برای از بین بردن موها به چندین جلسه درمان با لیزر نیاز دارید که باید با فاصله زمانی خاصی انجام گیرد. در هر جلسه لیزر مو فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و از رشد آنها جلوگیری می‌شود.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در رشت

حذف موهای زائد به وسیله لیزر به مدت زمان طولانی نیاز دارد، حجم موهای زائد در جلسات اول کاهش می‌یابد و کم کم نازک می‌شود و از بین می رود. لیزر در مدت زمان زیاد یعنی ماهی یکبار به مدت ۸ ماه می‌تواند باعث از بین رفتن همیشگی موهای زائد شما شود.
بهتر است در هنگام لیزر موهای زائد از تنظیمات صحیح دستگاه استفاده کنید که از آسیب به پوست شما جلوگیری کند. در هنگام مشاوره با توجه به نوع رنگدانه پوست و‌ مو زائد اقدام به لیزر مو می‌کنند. که لیزر مو می‌تواند فولیکولهای مو زائد را بین برد. انرژی نور دستگاه به گرما تبدیل می‌شود و این گرما به سلول و فولیکول‌های مو تاثیر می‌گذارد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه‌های جدید امکان لیزر مو زائد برای تمام رنگدانه‌ها پوست وجود دارد. که تعداد جلسات لیزر افرادی که رنگ روشن دارند نسبت به افرادی که رنگ تیره دارند بیشتر است.

لیزر موهای زائد برای چه افرادی مناسب است؟

همانگونه که می‌دانید رشد موهای زائد بدن با شروع نوجوانی آغاز می‌شود. که از بین بردن موهای زائد می توان به افزایش زیبایی ظاهر نوجوانان کمک کند.‌ از دیدگاه پزشکی و علمی لیزر مو از سن ۱۴ سالگی به بالا مجاز است و هیچگونه عوارض خاصی به همراه ندارد.
لیزر مو در هنگام رسیدن به تعادل هورمونی و سن بلوغ انجام می‌شود. دختران نوجوان بهتر است بعد از قاعدگی اقدام به لیزر مو کنند. زیرا هورمون دختران بعد از قاعدگی تعادل پیدا می‌کند و مشکلی برای تخمدان‌های آن‌ها ایجاد نمی‌شود.
هورمون نوجوانان تا قبل از بلوغ و تعادل و پایداری کامل نرسیده است که لیزر مو می‌توان باعث بازگشت موهای زائد شود. که این امر باعث افزایش تعداد جلسات لیزر شده و منجر به افزایش هزینه لیزر مو می‌شود. متخصصان توصیه می‌کنند نوجوانان از سن ۱۷ تا ۱۹ سال با خیال راحت می‌توانند لیزر مو داشته باشند. زیرا در سن هورمون‌ها پایدار شده و اثرات لیزر طولانی‌تر خواهد بود.
لیزر موهای زائد یکی از روش‌های ایمن و کاربردی برای رفع موهای زائد بدن است که همواره علاقمندان خاص خود را داشته است. ایمنی استفاده از لیزر در گروه‌های سنی مختلف بسیار بالا است به طوری که همواره موثر بوده است.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در رشت

در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد دستگاه الکساندرایت است. این دستگاه قابلیت تنظیم طول موج و‌ انرژی را داشته و‌ با هر نوع پوست و‌ مویی سازگار است. این نوع دستگاه دارای نور مرئی و طول موج ۷۵۵ نانومتر است و از سیستم خنک کننده بسیار قوی برخوردار است.
دستگاه الکساندرایت و دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum جزء پیشرفته‌ترین و‌مجهزترین دستگاه‌های در حال حاضر است که از نظر تکنولوژی و ‌کیفیت زبانزده عام و خاص بوده است. اگر دارای موی بلوند و روشن هستید این دستگاه با تغییر فرکانس مناسب می‌تواند به راحتی موهای شما را از بین ببرد. کلینیک زیبایی دکتر امانی با ارائه بهترین خدمات و دستگاه لیزر به شما کمک می‌کند تا به راحتی از موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوید.

انواع دستگاه لیزر مو

دستگاه‌های لیزر روز به روز با پیشرفته بالایی تولید می‌شوند. هر چه یک کلینیک تجهیزات و ‌دستگاه‌های نوین و‌ پیشرفته تری داشته باشد تعرفه‌های لیزر آن بیشتر است. کلینیک زیبایی دکتر امانی بهترین خدمات را برای هر نوع رنگ پوستی ارائه می‌دهد در ادامه قصد داریم به معرفی دستگاه‌ها و فناوری استفاده شده در کلینیک زیبایی دکتر امانی در رشت بپردازیم.

لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از موثر‌ترین و ‌سریع‌ترین تکنولوژی لیزر در دنیا است که طول موج قوی دارد. لیزر الکساندریت با داشتن طول موج ۷۵۵ نانومتر برای افرادی با تیپ پوستی روشن‌ بسیار مناسب است و با داشتن سیستم کولینگ بی حس بسیار قوی ایجاد کرده و‌ حس رضایت‌مندی برای شما به ارمغان می‌آورد.

لیزر دایود

لیزر دیود تابش سریع ایجاد می‌کند وبه همین دلیل جلسات لیزر درمانی را کوتاه‌تر می‌نمائید. این نوع لیزر امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری به همراه دارد. این دستگاه با داشتن طول موج ۸۱۰ نانومتر برای هر نوع تیپ‌های پوستی گندمی، سبز و برنزه مناسب است.


در لیزر موهای زائد بدن توجه به تجربه و مهارت اپراتور لیزر درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. پزشک بهترین دستگاه را متناسب با‌ نوع پوست شما تعیین می‌کند. هر چه اپراتور لیزر ماهرتر باشد اثر‌‌گذاری لیزر بیشتر خواهد بود و عوارض کمتری از خود نشان می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت هزینه لیزر کل بدن در کلینیک مراکز درمانی متفاوت است و تفاوت عددی زیادی با یکدیگر دارد. تکنولوژی و دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود در هر کلینیک متفاوت است که مراکز خیلی ارزان خدمات ضعیف‌تری ارائه می‌دهند. در صورتی که هزینه لیزر کل بدن بیش از حد پایین باشد به این معناست که دستگاه با مشکل مواجه است. مراکز‌ که خدمات ارزان قیمتی ارائه می‌دهند اغلب از دستگاه‌های فرسوده و اپراتورهای مبتدی استفاده می‌کند. لیزرهای که خیلی ارزان هستند موثر نیستند و باعث آسیب‌های پوستی می‌شود.
برخی از مراکز لیزر درمانی از مراجعین هزینه‌های بسیار گزاف دریافت می‌کنند به عنوان مثال دستگاه خود را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند و‌ادعا می‌نمایند که با ۲ الی ۳ جلسه می‌توانند روند درمان لیزر را به اتمام برسانند. در صورتی که این ادعا کاملا اشتباه است به عنوان نمونه دستگاه لیزر الکساندریت سرعت بسیار بالایی دارد ولی برای پوست‌های سفید و‌ برنزه اصلا‌ مناسب نیست که برای جواب دهی باید حداقل ۴ تا ۶ جلسه استفاده شود.

انواع لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن با دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود و هر کدام در با طیف موج خاصی کار می‌کنند. از انواع لیزر موهای زائد می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • دستگاه IpL فرکانس نوری و رادیویی
 • دستگاه لیزر Nd-YAG با طول موج ۱۰۵۶ نانومتر
 • دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ نانومتر
 • دستگاه لیزر الکساندریت با طول موج ۷۵۵ نانومتر

لیزر‌ مو زائد صورت در رشت

امروزه حذف و‌ لیزر موهای زائد یکی از پر طرفدار‌ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بدن است. کلینیک زیبایی دکتر امانی می تواند تمامی موهای زائد بدن را به طور کامل برطرف سازد. ما در کلینیک دکتر امانی تمامی خدمات لازم برای لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ایرانی ارائه می‌دهیم و به تمامی مراجعه کنندگان اعلام می‌کنیم باید صبور باشند و تا با طی چندین جلسه نتیجه کار خود را مشاهده کنند.

لیزر موهای زائد بیکینی در رشت

لیزر مو بهترین روش برای حذف موهای زائد بدن در رشت است. زیرا با این روش موها بسیار دیرتر از سایر روش‌ها رشد می‌کنند و در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواه خود دست میابید. ما در کلینیک دکتر امانی از بهترین پزشک متخصص درمانی برای انجام خدمات لیزر استفاده کردیم. در صورتی که لیزر توسط فرد غیر متخصص انجام شود باعث ایجاد عوارضی مانند زخم، تاول، لک و غیره می‌شود.

لیزر کل بدن در رشت

لیزر کل بدن در رشت از اهمیت بالایی برخوردار است در خانم‌ها لیزر ناحیه بیکینی، تناسلی و لیزر موهاس صورت از اهمیت بالایی برخوردار است و آقایان بیشتر قسمت‌های زیر بغل، خط ریش، موهای کمر و پشت گردن خود را لیزر می‌کنند. با دستگاه‌های پیشرفته لیزر بسیار انعطاف پذیر و سریع انجام می‌پذیرد که می توان در یک جلسه یک ساعت کل بدن را لیزر کرد. برای حذف و‌ کاهش موهای کل بدن می توانید در ۶ تا ۸ جلسه نتیجه کامل بگیرید.

اقدامات لازم قبل از جلسه لیزر

لیزر تاثیر مستقیمی بر روی فولیکول‌های مو می‌گذارد و آن‌ها را ریشه کن می‌کند و از رشد‌ مجدد آنها جلوگیری می‌نمائید. لیزر تاثیر مستقیمی بر روی فولیکول‌های مو می‌گذارد و ریشه آنها را به طور کامل از بین می برد. قبل استفاده از لیزر باید از برنزه کردن پوست جلوگیری شود، زمانی که پوستتان را برنزه می‌کنید رنگ پوست شما تیره شده و برای فولیکول‌های مو شما تاثیر می‌گذارد.
شب قبل از لیزر باید‌ نواحی که دارای مو زائد است شیو کنید. هفته قبلا از لیزر موهای زائد از واکس یا اپیلاسیون استفاده نکنید در این صورت ریشه مو برای پروسه لیزر از بین می رود. بهتر است ۲۴ ساعت قبل از لیزر بدن خود را با تیغ اصلاح کنید.
لیزر برای پوست و موهای مختلف تاثیر گذار نیست رنگ پوست و‌ جنس مو در نوع نتیجه گیری تاثیر گذار است. خیلی از مراجعه کنندگان تصور می‌کنند که با یک جلسه درمان به نتیجه دلخواه می رسند که این امر اشتباه محض است. لیزر اطراف چشمان همیشه ممنوع است. لیزر کاری ساده و دلنشین است ولی خطرات خاص خود را دارد که بزرگترین این خطرات مربوط به چشم است.

اقدامات لازم بعد از لیزر موهای زائد بدن

برای از بین بردن موهای زائد بدن لیزر مو از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از انجام لیزر موهای زائد بدن باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از لیزر دوش گرفته نشود زیرا باعث تحریک پوست می‌شود.
 • برای مراقبت بعد از لیزر و بروز التهاب سوختگی باید روزی سه بار از کرم ترمیم کننده استفاده کنید. همچنین برای رفع خارش از قرص هیدروکسی زین یا سیتریزین مصرف کنید.
 • بعد از لیزر از قرار گرفتن در مقابل آفتاب و سولاریوم پرهیز کنید. این نواحی باید توسط لباس، کلاه، دستکش و کرم ضد آفتاب پوشیده شود.
 • بلافاصله بعد از جلسات لیزر برای پیشگیری از لک‌های پوستی از کرم ضد‌ آفتاب استفاده کنید.
 • تعداد جلسات لیزر و میزان نتیجه‌گیری به نوع رنگ پوست شما بستگی دارد. جلسات لیزر باید در فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته باشد.

مزایای لیزر موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌توان از لیزر استفاده نمود، اشعه لیزر فولیکول و‌ ریشه موهای زائد بدن را حذف می‌کند.‌ لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث از بین رفتن پیاز مو شده و از رشد موها جلوگیری می‌کند.
در هنگام لیزر موهای زائد بدن باید کاملا ریلکس و آرام باشید و از عینک محافظ چشم استفاده کنید. جلسات لیزر بسیار کوتاه هستند و‌لی در طول زمان ممکن است کمی احساس خارش و سوزش داشته باشید. دستگاه لیزر اکساندریت با داشتن خاصیت خنک کاری سوزش و درد را از بین می‌برد. از مزایای لیزر موهای زاید می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره داشت.

 • سریع بودن درمان
 • نیاز به بستری شدن ندارد
 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • پیشگیری و‌ کاهش رشد
 • نتیجه گیری سریع

لیزر موهای زائد بدن بعد از جوانسازی و رفع چین و‌ چروک صورت رایج ترین جراحی زیبایی است. این نوع لیزر برای افراد بالای ۱۷ سال که پوست کلفت و مو ضخیم دارند مناسب است.

عوارض لیزر موهای زائد

همانگونه که بیان کردیم در سال‌های اخیر یکی از بهترین راه‌ها برای خلاص شدن موهای زائد بدن لیزر است.‌ این روش ایمن و موثر باعث حذف دائمی مو می‌شود. لیزر مو هر چه تهاجمی و ایمن است ولی عوارض خاص خود را دارد از مهمترین این عوارض می‌توان به خارش و سوزش اشاره داشت.
عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه‌هایی که طول موج و تابش بیشتری دارند بیشتر می‌شود. همچنین عوارض لیزر در افرادی که پوست‌های تیره دارند بیشتر مشاهده می‌شود. از رایج‌ترین عوارض لیزر می‌توان به التهاب، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست اشاره داشت.

بهترین کلینیک زیبایی برای لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

یکی از موثرترین و ایمن‌ترین روش‌های حذف دائمی موها زائد بدن لیزر است. کلینیک زیبایی دکتر امانی با میزان رضایتمندی متقاضیان بسیار بالایی مواجه است. در کلینیک دکتر امانی تمام عوامل موثر بر لیزر درمانی به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه‌های لیزر مو، تدوین دستور العمل‌های دقیق و سختگیرانه به افزایش سطح ایمنی این ریتم درمانی کمک کرده است. به همین دلیل به جرات می توانیم بگوییم که کلینک زیبایی دکتر امانی بهترین مرکز لیزر در رشت و ایران است.
عوامل بسیار مهمی بر میزان لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر امانی تاثیر گذار هستند که می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • استفاده از ابزار و وسایل لیزر موهای زائد همچون دستگاه لیزر و وسایل یک بار مصرف
 • پروتکل و دستورالعمل‌های اجرایی
 • اعتبار مرکز لیزر درمانی و دانش و‌ تجربه تیم درمانی همچنین بهره‌گیری از بهترین پزشکان و اپراتورهای لیزر درمانی

کلینیک دکتر امانی از بهترین دستگاه‌های لیزر و تخصص تبحر بهره برده است. در نظر داشته باشید اگر اپراتور و مجری لیزر درمانی پزشک نباشد مشکل بزرگی ایجاد می‌کند. اپراتورها آموزش‌های لازم را دریافت می کنند و با نحوه کار آشنایی کامل دارند. در صورتی که متخصص وظیفه دارد پوست شما را معاینه کند و بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب کند.
کلینک دکتر امانی تمام مجوزهای لازم را دارد و خدمات بسیار گسترده در زمینه زیبایی و لیزر دارد. این کلینیک با بهره گیری از متخصص و مشاوره پیش از لیزر شما عزیزان را راهنمایی می‌کند.

رزرو نوبت لیزر موهای زائد

در صورتی که قصد انجام لیزر در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت خود را رزرو کنید.

کلینیک لیزر خوب رشت

کلینیک زیبایی دکتر امانی از پزشکان متخصص برای انجام لیزر درمانی استفاده کرده است زیرا اگر لیزر توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد عوارضی مانند زخم، تاول و لک ایجاد می‌کند. همچنین اگر بعد از انجام لیزر خود‌ مراقبتی نداشته باشید و تاول‌های پوستی را دستکاری کنید باعث ایجاد لک‌های وخیمی می‌شود که به راحتی قابل درمان نیست. برای انجام مشاوره و لیزر از آقای دکتر امانی میتوانید با کارشناسان کلینیک تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید.

سوالات متداول:

برای تمام پوست‌ها مناسب است و نتیجه اثر بخشی به همراه دارد.

در قسمت های که دارای موهای ضخیم و ‌مشکی هستند

خیر. لیزر باعث ایجاد کیست تخمدان نمیشود.

به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت