لیزر موهای زائد در رشت

بدن همه انسان‌ها به طور طبیعی مو دارد برای رفع این موهای زائد می‌توان از لیزر استفاده نمود. لیزر یک پرتوی نوری است که از ویژگی‌های فیزیکی خوبی برخوردار است و در پزشکی و زیبایی پوست از آن استفاده می‌شود. دستگاه لیزر Nd:YAG الکساندریت و دایود از جمله لیزرهای پر کاربرد در کلینیک زیبایی دکتر امانی است که از نظر کاربرد با هم متفاوت هستند به عنوان نمونه الکساندریت بیشتر برای افراد سفید پوست مناسب بوده و از لیزر Nd YAG برای پوست‌های تیره استفاده می‌شود. در صورتی که قصد لیزر موهای زائد در رشت را دارید با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

الان تماس بگیرید!

لیزر رشت کلییک دکتر امانی

قیمت لیزر موهای زائد در رشت

لیزر موهای زائد بدن مطمئن و ‌مقرون به صرفه‌ترین راهکارها برای حذف دائمی موهای بدن است. قیمت لیزر موهای زائد از مهمترین نکاتی است که مراجعه کنندگان همواره با آن روبه‌رو هستند. هزینه لیزر موهای زائد در رشت با‌ توجه به تعداد شات‌های دستگاه محاسبه می‌شود. همچنین قیمت لیزر بدن با در نظر گرفتن ناحیه تحت درمان و‌ جنسیت فرد قابل تعیین است به عنوان مثال قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن خانم‌ها متفاوت است. به کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت گذاری لیزر موهای زائد تاثیر گذار است که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قیمت پکیج طلایی لیزر در رشت 399 هزار تومان

  پا کامل + دست کامل + بیکینی += زیربغل + خط ناف رایگان

 • قیمت پکیج کاربردی لیزر در رشت 259 هزار تومان

  نصف دست + نصف پا + بیکینی + زیر بغل + خط ناف رایگان

 • قیمت لیزر کل بدن در رشت (فول بادی) 460 هزار تومان
 • قیمت لیزر موهای زائد صورت در رشت 60 هزار تومان
 • قیمت لیزر پیشانی در رشت 15هزار تومان
 • قیمت لیزر پشت لب در رشت 20 هزار تومان
 • قیمت لیزر چانه در رشت 25 هزار تومان
 • قیمت لیزر دور سینه در رشت 30 هزار تومان
 • قیمت لیزر زیر بغل در رشت 60 هزار تومان
 • قیمت لیزر شکم در رشت 70 هزار تومان
 • قیمت لیزر خط ناف در رشت 25 هزار تومان
 • قیمت لیزر گودی کمر در رشت 40 هزار تومان
 • قیمت لیزر بیکینی در رشت 85 هزار تومان
 • قیمت لیزر باسن در رشت 75 هزار تومان
 • قیمت لیزر پا در رشت (کامل/نصف) 150 و 75 هزار تومان
 • قیمت لیزر دست در رشت (کامل/نصف) 110 و 60 هزار تومان

اگر قصد انجام لیزر رشت را دارید، می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه لیزر موهای زائد در رشت با شماره های ۰۹۹۰۶۳۹۳۷۱۲ و ۰۹۹۰۴۹۶۹۲۳۸ تماس بگیرید.

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد لیزر موهای زائد

تصاویر زیر نمونه هایی از قبل و تقریبا 3 ماه بعد از شروع پروسه لیزر موهای زائد در رشت هستند.

قبل و بعد لیزر موهای زائد خانم ها در رشت
قبل و بعد لیزر موهای زائد صورت در شت
قبل و بعد لیزر پشت لب در رشت
قبل و بعد لیزر چانه در رشت
قبل و بعد لیزر زیر بغل در رشت
قبل و بعد لیزر رشت کلینیک دکتر امانی

ویدئو توضیحات لیزر در رشت

در این ویدئو توضیحاتی جامع و کامل در مورد لیزر در رشت امده است. کلینیک زیبایی دکتر امانی در رشت بهترین خدمات لیزر را برای زیباجویان انجام می دهند. جهت مشاهده نمونه درمان های بیشتر می توانید اینستاگرام ما را دنبال کنید یا از طریق شماره های تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

لیزر موهای زائد چیست؟

یکی از پر طرفدارترین روش‌ها برای رفع موهای زائد بدن لیزر است. لیزر موهای زائد در این سال‌ها افزایش بالایی داشته و باعث از بین رفتن موهای بدن می‌شود. نور لیزر هر چیز تیره رنگی را حرارت می‌دهد و‌می‌سوزاند و با حرارت دادن و سوزاندن موهای تیره رنگ به فولیکول مو آسیب وارد می‌کند و آن را از بین می‌برد.
موهای زائد بدن دارای چرخه رشد و استراحت هستند به طوری در یک سازه مشخص رشد و در سازه دیگر استراحت می‌کنند. در صورتی که موهای زائد در فاز استراحت باشند اشعه لیزر بر روی آن اثری نمی‌کند. برای از بین بردن موها به چندین جلسه درمان با لیزر نیاز دارید که باید با فاصله زمانی خاصی انجام گیرد. در هر جلسه لیزر مو فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و از رشد آنها جلوگیری می‌شود.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن در رشت

حذف موهای زائد به وسیله لیزر به مدت زمان طولانی نیاز دارد، حجم موهای زائد در جلسات اول کاهش می‌یابد و کم کم نازک می‌شود و از بین می رود. لیزر در مدت زمان زیاد یعنی ماهی یکبار به مدت ۸ ماه می‌تواند باعث از بین رفتن همیشگی موهای زائد شما شود.
بهتر است در هنگام لیزر موهای زائد از تنظیمات صحیح دستگاه استفاده کنید که از آسیب به پوست شما جلوگیری کند. در هنگام مشاوره با توجه به نوع رنگدانه پوست و‌ مو زائد اقدام به لیزر مو می‌کنند. که لیزر مو می‌تواند فولیکولهای مو زائد را بین برد. انرژی نور دستگاه به گرما تبدیل می‌شود و این گرما به سلول و فولیکول‌های مو تاثیر می‌گذارد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه‌های جدید امکان لیزر مو زائد برای تمام رنگدانه‌ها پوست وجود دارد. که تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن در رشت برای افرادی که رنگ روشن دارند نسبت به افرادی که رنگ تیره دارند بیشتر است.

مرکز لیزر رشت دکتر شهروز امانی

سوالات متداول

برای تمام پوست‌ها مناسب است و نتیجه اثر بخشی به همراه دارد.

در قسمت های که دارای موهای ضخیم و ‌مشکی هستند

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به خدمات دیگر کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه کنید.

اگر پزشک متبحر باشد و همچنین برند آن مناسب باشد عوارضی ندارد.

لیزر رشت با دستگاه الکساندریت و دایود اجام می شود.

خیر. لیزر باعث ایجاد کیست تخمدان نمیشود.

خیر هر دوی این موارد شایعه بوده زیرا اولا عمق پرتوهای لیزر کمتر از یک میلی متر دنفوذ دارد دوما نوع اشعه آن با نوع اشعه های سرطانی متفاوت می باشد. در تیجه نه باعث اباروری و نه منجر به سرطان نمی شود.

خیر هر دوی این موارد شایعه بوده زیرا اولا عمق پرتوهای لیزر کمتر از یک میلی متر دنفوذ دارد دوما نوع اشعه آن با نوع اشعه های سرطانی متفاوت می باشد. در تیجه نه باعث اباروری و نه منجر به سرطان نمی شود.

انجام لیزر رشت در پریودی ایرادی ندارد اما توصیه می شود با توجه به پایین بودن آستانه درد در این دوران و ایجاد تغییرات هورمونی جلسه لیزر را به بعد از پریودی موکول کنید.

انواع دستگاه لیزر مو

دستگاه‌های لیزر روز به روز با پیشرفته بالایی تولید می‌شوند. هر چه یک کلینیک تجهیزات و ‌دستگاه‌های نوین و‌ پیشرفته تری داشته باشد تعرفه‌های لیزر آن بیشتر است. کلینیک زیبایی دکتر امانی بهترین خدمات را برای هر نوع رنگ پوستی ارائه می‌دهد در ادامه قصد داریم به معرفی دستگاه‌ها و فناوری استفاده شده در کلینیک زیبایی دکتر امانی در رشت بپردازیم.

لیزر الکساندریت

لیزر کندلا رشت یکی از موثر‌ترین و ‌سریع‌ترین تکنولوژی لیزر در دنیا است که طول موج قوی دارد. لیزر الکساندرایت در رشت با داشتن طول موج ۷۵۵ نانومتر برای افرادی با تیپ پوستی روشن‌ بسیار مناسب است و با داشتن سیستم کولینگ بی حس بسیار قوی ایجاد کرده و‌ حس رضایت‌مندی برای شما به ارمغان می‌آورد.

لیزر دایود

لیزر دایود در رشت تابش سریع ایجاد می‌کند وبه همین دلیل جلسات لیزر درمانی را کوتاه‌تر می‌نمائید. این نوع لیزر امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری به همراه دارد. این دستگاه با داشتن طول موج ۸۱۰ نانومتر برای هر نوع تیپ‌های پوستی گندمی، سبز و برنزه مناسب است.

در لیزر موهای زائد بدن توجه به تجربه و مهارت اپراتور لیزر درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. پزشک بهترین دستگاه را متناسب با‌ نوع پوست شما تعیین می‌کند. هر چه اپراتور لیزر ماهرتر باشد اثر‌‌گذاری لیزر بیشتر خواهد بود و عوارض کمتری از خود نشان می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت هزینه لیزر کل بدن در کلینیک مراکز درمانی متفاوت است و تفاوت عددی زیادی با یکدیگر دارد. تکنولوژی و دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود در هر کلینیک متفاوت است که مراکز خیلی ارزان خدمات ضعیف‌تری ارائه می‌دهند. در صورتی که هزینه لیزر کل بدن بیش از حد پایین باشد به این معناست که دستگاه با مشکل مواجه است. مراکز‌ که خدمات ارزان قیمتی ارائه می‌دهند اغلب از دستگاه‌های فرسوده و اپراتورهای مبتدی استفاده می‌کند. لیزرهای که خیلی ارزان هستند موثر نیستند و باعث آسیب‌های پوستی می‌شود.
برخی از مراکز لیزر درمانی از مراجعین هزینه‌های بسیار گزاف دریافت می‌کنند به عنوان مثال دستگاه خود را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند و‌ادعا می‌نمایند که با ۲ الی ۳ جلسه می‌توانند روند درمان لیزر را به اتمام برسانند. در صورتی که این ادعا کاملا اشتباه است به عنوان نمونه دستگاه لیزر الکساندریت سرعت بسیار بالایی دارد ولی برای پوست‌های سفید و‌ برنزه اصلا‌ مناسب نیست که برای جواب دهی باید حداقل ۴ تا ۶ جلسه استفاده شود.

بهترین دستگاه لیزر مو زائد در رشت چیست

انواع لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن با دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود و هر کدام در با طیف موج خاصی کار می‌کنند. از انواع لیزر موهای زائد می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • دستگاه IpL فرکانس نوری و رادیویی
 • دستگاه لیزر Nd-YAG با طول موج ۱۰۵۶ نانومتر
 • دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ نانومتر
 • دستگاه لیزر الکساندریت با طول موج ۷۵۵ نانومتر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در رشت

در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد دستگاه الکساندرایت است. این دستگاه قابلیت تنظیم طول موج و‌ انرژی را داشته و‌ با هر نوع پوست و‌ مویی سازگار است. این نوع دستگاه دارای نور مرئی و طول موج ۷۵۵ نانومتر است و از سیستم خنک کننده بسیار قوی برخوردار است.
دستگاه الکساندرایت و دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum جزء پیشرفته‌ترین و‌مجهزترین دستگاه‌های در حال حاضر است که از نظر تکنولوژی و ‌کیفیت زبانزده عام و خاص بوده است. اگر دارای موی بلوند و روشن هستید این دستگاه با تغییر فرکانس مناسب می‌تواند به راحتی موهای شما را از بین ببرد. کلینیک زیبایی دکتر امانی با ارائه بهترین خدمات و دستگاه لیزر به شما کمک می‌کند تا به راحتی از موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوید.

عملکرد دستگاه های لیزر موهای زائد چگونه است؟

دستگاه لیزر پرتو نوری پر قدرت را بر فولیکول مو وارد می کند و با تضعیف آن منجر به حذف در مرور زمان خواهد شد. دستگاه های لیزر زمانی اثرگذار خواهند بود که فولیکول های مو در چرخه رشد باشند و نه در حالت استراحت. بنابراین به طور متوسط 6 تا 8 جلسه لیزر طول میکشد تا تمامی موها در چرخه رشد خود قرار گیرند و تضعیف شوند. درواقع تکرار منظم جلسات لیزر می تواند به حذف فولیکول های فعال در هر جلسه و به دنبال آن تضعیف 90 درصد موهای زائد در پایان دوره منجر شود.

میزان جوابدهی لیزر برای انواع پوست و مو در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. پوست های روش تر، مو های ضخیم تر و تیره تر نتیجه سریع تری از لیزر خواهند گرفت.

دقت کنید که لیزر موهای زائد توسط اپراتور مجرب و کاربلد مستقیما روی آسیب به فولیکول های مو اثر می گذارد و اگر اپراتور انتخابی شما تجربه یا  آموزش کافی را دیده باشد می تواند به بافت یا پوست اطراف  فولیکول نیز آسیب برساند. کلینیک دکتر امانی در رشت با اپراتور های متخصص و بهتری دستگاه لیزر سعی دارد بیشتری اثر بخشی را در طی جلسات لیزر برای شما فراهم کند.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد در رشت کندلا و دایود
چه کسانی کاندیدای مناسب لیزر رشت هستند

لیزر موهای زائد برای چه افرادی مناسب است؟

همانگونه که می‌دانید رشد موهای زائد بدن با شروع نوجوانی آغاز می‌شود. که از بین بردن موهای زائد می توان به افزایش زیبایی ظاهر نوجوانان کمک کند.‌ از دیدگاه پزشکی و علمی لیزر مو از سن ۱۴ سالگی به بالا مجاز است و هیچگونه عوارض خاصی به همراه ندارد.
لیزر مو در هنگام رسیدن به تعادل هورمونی و سن بلوغ انجام می‌شود. دختران نوجوان بهتر است بعد از قاعدگی اقدام به لیزر مو کنند. زیرا هورمون دختران بعد از قاعدگی تعادل پیدا می‌کند و مشکلی برای تخمدان‌های آن‌ها ایجاد نمی‌شود.
هورمون نوجوانان تا قبل از بلوغ و تعادل و پایداری کامل نرسیده است که لیزر مو می‌توان باعث بازگشت موهای زائد شود. که این امر باعث افزایش تعداد جلسات لیزر شده و منجر به افزایش هزینه لیزر مو می‌شود. متخصصان توصیه می‌کنند نوجوانان از سن ۱۷ تا ۱۹ سال با خیال راحت می‌توانند لیزر مو داشته باشند. زیرا در سن هورمون‌ها پایدار شده و اثرات لیزر طولانی‌تر خواهد بود.
لیزر موهای زائد یکی از روش‌های ایمن و کاربردی برای رفع موهای زائد بدن است که همواره علاقمندان خاص خود را داشته است. ایمنی استفاده از لیزر در گروه‌های سنی مختلف بسیار بالا است به طوری که همواره موثر بوده است.

تماس با مطب

کاندیدای مناسب لیزر موهای زائد در رشت

چه کسانی نباید لیزر موهای زائد انجام دهند؟

در صورتی که افراد دچار برخی بیماری ها باشند، داروهای به خصوصی مصرف کنند، یا به دلیل وضعیت سن و پوست، سبک زندگی و بارداری ممکن است نیاز باشد لیزر موهای زائد را برای مدتی به تعویق اندازند. در صورتی که شرایط زیر را دارید قبل از اجام لیزر موهای زائد با پزشک خود مشورت کنید.

 • ابتلا به بیماری‌های پوستی حاد
 • ابتلا به بیماری های هورمونی
 • اگر آنتی بیوتیک و ایزوترتینوئین مصرف می کنید.
 • اگر تبخال، اسکار یا خال‌های گوشتی دارید.
 • داشتن عفونت پوستی
 • تتو‌های بزرگ و وسیع روی پوست
 • قبل از سن بلوغ ( ۱۸ سالگی) 
 • سن بیشتر از ۷۰ سال
 • افرادی به تازگی سلاریوم کرده اند.
 • افراد باردار یا با قصد بارداری

لیزر موی زائد در بارداری

از آنجایی که در بارداری مادر دچار تغییرات سطح هورمونی می شود؛ به طور معمول متخصصان در دوران بارداری انجام لیزر موهای زائد را توصیه نمی کنند. بیشتر افراد در بارداری دچار افزایش حجم و رشد موهای زائد می شوند که به صورت خود به خودی بعد از زایمان با به تعادل رسید هورمون ها، موها می ریزند و به حالت قبل بر می گردند. در صورتی که بعد از زایمان نیز رشد موها به خصوص در نواحی ناخواسته کم نشد، توصیه می شود بعد از شیردهی، مادر برای انجام لیزر موهای زائد در رشت اقدام کند.

نقاط انجام لیزر موهای زائد در رشت

لیزر‌ مو زائد صورت در رشت

امروزه حذف و‌ لیزر موهای زائد یکی از پر طرفدار‌ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بدن است. از بهترین دکتر لیزر در رشت برای صورت و بدن طبق نظر مراجعین لیزر امسال و همشهریان رشتی می توان به دکتر امانی اشاره کرد. ایشان تمامی موهای زائد بدن را به طور کامل برطرف سازد. ما در کلینیک دکتر امانی تمامی خدمات لازم برای لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ایرانی ارائه می‌دهیم و به تمامی مراجعه کنندگان اعلام می‌کنیم باید صبور باشند و تا با طی چندین جلسه نتیجه کار خود را مشاهده کنند.

لیزر موهای زائد بیکینی در رشت

لیزر مو بهترین روش برای حذف موهای زائد بدن در رشت است. زیرا با این روش موها بسیار دیرتر از سایر روش‌ها رشد می‌کنند و در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواه خود دست میابید. ما در کلینیک دکتر امانی از بهترین پزشک متخصص درمانی برای انجام خدمات لیزر استفاده کردیم. در صورتی که لیزر توسط فرد غیر متخصص انجام شود باعث ایجاد عوارضی مانند زخم، تاول، لک و غیره می‌شود.

لیزر کل بدن در رشت

لیزر کل بدن در رشت از اهمیت بالایی برخوردار است در خانم‌ها لیزر ناحیه بیکینی، تناسلی و لیزر موهاس صورت از اهمیت بالایی برخوردار است و آقایان بیشتر قسمت‌های زیر بغل، خط ریش، موهای کمر و پشت گردن خود را لیزر می‌کنند. با دستگاه‌های پیشرفته لیزر بسیار انعطاف پذیر و سریع انجام می‌پذیرد که می توان در یک جلسه یک ساعت کل بدن را لیزر کرد. برای حذف و‌ کاهش موهای کل بدن می توانید در ۶ تا ۸ جلسه نتیجه کامل بگیرید.

سن مناسب برای انجام لیزر رشت

در واقع می توان گفت که افراد محدودیت سنی برای انجام لیزر ندارند اما در سنین قبل از بلوغ و یا در سنین بسیار بالا توصیه می شود به دلیل اثر گذاری پایین لیزر، افراد برای حذف موهای زائد خود از سایر روش ها استفاده کنند. درواقع به تعادل رسیدن هورمون ها ، رسیدن به بلوغ جسی کافی و رشد کامل تمام موهای بدن می تواند شرط اولیه انجام لیزر باشد.  در صورتی که افراد با سن پایین قبل از بلوغ لیزر کنند، بعد از بلوغ با رشد مجدد موها مواجه شده و وقت و هزینه خود را هدر داده اند.

با توجه به توضیحات ذکر شده حداقل سن برای لیزر موهای زائد 14 سالگی در نظر گرفته می شود و پزشکان زیر ایین گروه سنی را لیزر می کنند. اما بهترین سن لیزر موهای زائد به طور متوسط 18 سالگی است. همچنین دقت داشته باشید که در سنین بالای 70 سال قبل از لیزر با پزشک خود در این باره حتما مشورت کنید. در این بین سن مراجعه کننده تاثیری در نتیجه و عوارض لیزر نداشته و در صورت رعایت نکات قبل و بعد لیزر و در عین حال انتخاب بهترین کلینیک لیزر در رشت که معتبر و مجهز باشد به شما در مشاهده بهترین نتیجه کمک خواهد کرد. 

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
پروتکل های بهداشتی بهترین مرکز لیزر رشت

پروتکل های بهداشتی حین انجام لیزر رشت

از عوامل مهم در انتخاب بهترین کلینیک لیزر در رشت، رعایت پروتکل های بهداشتی صحیح است. در صورتی که بهداشت به طور کامل رعایت نشوند می تواند منجر به انتقال بیماری های جدی و عوارض جبران ناپذیری برای مراجعه کننده شود. این ملزومات در دو بخش خواهد بود. اقداماتی که باید از جانب کلینیک رعایت شود و اقدامات مخصوص خود مراجعه کننده. از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • استفاده از روکش تخت و حوله یکبار مصرف برای هر نفر
 • سری لیزر یکبار مصرف یا پوشاندن چند لایه سری های لیزر تماسی
 • استریل کردن تجهیزات و اتاق لیزر
 • استفاده اپراتور از دستکش، ماسک و لباس مخصوص

تمامی موارد ذکر شده در مرکز لیزر دکتر امانی به خوبی رعایت شده است. همچنین مراجعه کننده نیاز است موارد زیر را رعایت کند.

 • قرار دادن لباس های خود در محلی تمیز
 • استفاده از ماسک
 • ضدعفونی کردن دست ها قبل و بعد از وارد شدن به اتاق
 • استفاده از حوله و وسایل شخصی
 • عدم مراجعه به کلییکدر صورت داشت بیماری

نام و نام خانوادگیضروری

اقدامات لازم قبل از جلسه لیزر رشت

لیزر تاثیر مستقیمی بر روی فولیکول‌های مو می‌گذارد و آن‌ها را ریشه کن می‌کند و از رشد‌ مجدد آنها جلوگیری می‌نمائید. لیزر تاثیر مستقیمی بر روی فولیکول‌های مو می‌گذارد و ریشه آنها را به طور کامل از بین می برد. قبل استفاده از لیزر باید از برنزه کردن پوست جلوگیری شود، زمانی که پوستتان را برنزه می‌کنید رنگ پوست شما تیره شده و برای فولیکول‌های مو شما تاثیر می‌گذارد.
شب قبل از لیزر باید‌ نواحی که دارای مو زائد است شیو کنید. هفته قبلا از لیزر موهای زائد از واکس یا اپیلاسیون استفاده نکنید در این صورت ریشه مو برای پروسه لیزر از بین می رود. بهتر است ۲۴ ساعت قبل از لیزر بدن خود را با تیغ اصلاح کنید.
لیزر برای پوست و موهای مختلف تاثیر گذار نیست رنگ پوست و‌ جنس مو در نوع نتیجه گیری تاثیر گذار است. خیلی از مراجعه کنندگان تصور می‌کنند که با یک جلسه درمان به نتیجه دلخواه می رسند که این امر اشتباه محض است. لیزر اطراف چشمان همیشه ممنوع است. لیزر کاری ساده و دلنشین است ولی خطرات خاص خود را دارد که بزرگترین این خطرات مربوط به چشم است.

اقدامات قبل لیزر رشت
اقدامات بعد لیزر رشت

اقدامات لازم بعد از لیزر موهای زائد بدن

برای از بین بردن موهای زائد بدن لیزر مو از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از انجام لیزر موهای زائد بدن باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از لیزر رشت دوش گرفته نشود زیرا باعث تحریک پوست می‌شود.
 • برای مراقبت بعد از لیزر و بروز التهاب سوختگی باید روزی سه بار از کرم ترمیم کننده استفاده کنید. همچنین برای رفع خارش از قرص هیدروکسی زین یا سیتریزین مصرف کنید.
 • بعد از لیزر از قرار گرفتن در مقابل آفتاب و سولاریوم پرهیز کنید. این نواحی باید توسط لباس، کلاه، دستکش و کرم ضد آفتاب پوشیده شود.
 • بلافاصله بعد از جلسات لیزر برای پیشگیری از لک‌های پوستی از کرم ضد‌ آفتاب استفاده کنید.
 • تعداد جلسات لیزر و میزان نتیجه‌گیری به نوع رنگ پوست شما بستگی دارد. جلسات لیزر باید در فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته باشد.

مزایای لیزر موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌توان از لیزر استفاده نمود، اشعه لیزر فولیکول و‌ ریشه موهای زائد بدن را حذف می‌کند.‌ لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث از بین رفتن پیاز مو شده و از رشد موها جلوگیری می‌کند.
در هنگام لیزر موهای زائد بدن باید کاملا ریلکس و آرام باشید و از عینک محافظ چشم استفاده کنید. جلسات لیزر بسیار کوتاه هستند و‌لی در طول زمان ممکن است کمی احساس خارش و سوزش داشته باشید. دستگاه لیزر اکساندریت با داشتن خاصیت خنک کاری سوزش و درد را از بین می‌برد. از مزایای لیزر موهای زاید می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره داشت.

 • سریع بودن درمان
 • نیاز به بستری شدن ندارد
 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • پیشگیری و‌ کاهش رشد
 • نتیجه گیری سریع

لیزر موهای زائد بدن بعد از جوانسازی و رفع چین و‌ چروک صورت رایج ترین جراحی زیبایی است. این نوع لیزر برای افراد بالای ۱۷ سال که پوست کلفت و مو ضخیم دارند مناسب است.

عوارض لیزر موهای زائد

همانگونه که بیان کردیم در سال‌های اخیر یکی از بهترین راه‌ها برای خلاص شدن موهای زائد بدن لیزر است.‌ این روش ایمن و موثر باعث حذف دائمی مو می‌شود. لیزر مو هر چه تهاجمی و ایمن است ولی عوارض خاص خود را دارد از مهمترین این عوارض می‌توان به خارش و سوزش اشاره داشت.
عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه‌هایی که طول موج و تابش بیشتری دارند بیشتر می‌شود. همچنین عوارض لیزر در افرادی که پوست‌های تیره دارند بیشتر مشاهده می‌شود. از رایج‌ترین عوارض لیزر می‌توان به التهاب، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست اشاره داشت.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن

تعداد جلسات لیزر برای قسمت های مختلف بدن با توجه به جنس پوست، ضخامت مو و رطوبت بدن متفاوت است. به طور مثال در بیشتر مراجعین لیزر بیکینی و زیر بغل دیرتر از سایر نقاط جواب می دهد. با این حال بطور متوسط بین 6 تا 8 جلسه لیزر برای از بین رفتن حدود 75 تا 95 درصد موهای زائد کافی است. با توجه به فاصله بین جلسات ( 3 تا 4 هفته)، حدود یکسال این پروسه به طول می انجاد و بعد از آن شاید نیاز به تمدید یک جلسه در هر یک و نیم سال پیدا کنید. 

هزینه لیزر موهای زائد را بیمه می دهد؟

لیز موهای زائد یک اقدام زیبایی بوده و ماند سایر روش های زیبایی مشمول بیمه نمی شود. با این حال جشنواره تخفیف لیزر مرکر دکتر امانی با تخفیفات استثنایی به پایین آوردن هزینه نهایی لیزر کمک به سزایی می کنند. توصیه می شود لیزر را در آرایشگاه با افراد غیر متخصص و دستگاه های نا مناسب انجام ندهید زیرا فقط هزینه و وقت شما هدر خواهد رفت. همچنین احتمال انتقال بیماری ها در این مکان ها بیشتر است.

لیزر موهای زائد دائمی است یا موقت؟

در حالت کلی حذف موهای زائد با روش لیزر و تضعیف فولیکول های مو، دائمی بوده و آن فولیکون قادر به رشد مجدد نخواهد بود. اما ممکن است در موارد بسیاری بعد از گذر یک سال یا بیشتر در آن ناحیه موی جدید رشد کند که این امر با یک جلسه شارژ لیزر بر طرف شده و موهایی که مجدد رشد کرده اند تضعیف می شوند.

لیزر موهای زائد درد دارد؟

خیر لیزر موهای زائد در حالت نرمال درد ندارد. با توجه به نوع دستگاه، آستانه تحمل افراد و تجربه اپراتور افراد می توانند از لیزر تجربه متفاوتی به دست آورن. به طور مثال بسیار از دستگاه های لیزر خنک کننده دارند و یا از ژل های خنک کننده استفاده می کنند و سوزش را به حداقل می رسانند. همچنین اپراتور با توجه به میزان آستانه تحمل فرد درجه لیزر را مشخص کرده تا منجر به سوزش نشود.

دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

کلینیک لیزر در رشت

یکی از موثرترین و ایمن‌ترین روش‌های حذف دائمی موها زائد بدن لیزر است. کلینیک زیبایی دکتر امانی با میزان رضایتمندی متقاضیان بسیار بالایی مواجه است. در کلینیک دکتر امانی تمام عوامل موثر بر لیزر درمانی به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه‌های لیزر مو، تدوین دستور العمل‌های دقیق و سختگیرانه به افزایش سطح ایمنی این ریتم درمانی کمک کرده است. به همین دلیل به جرات می توانیم بگوییم که کلینک زیبایی دکتر امانی بهترین مرکز لیزر در رشت و ایران است.
عوامل بسیار مهمی بر میزان لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر امانی تاثیر گذار هستند که می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • استفاده از ابزار و وسایل لیزر موهای زائد همچون دستگاه لیزر و وسایل یک بار مصرف
 • پروتکل و دستورالعمل‌های اجرایی
 • اعتبار مرکز لیزر درمانی و دانش و‌ تجربه تیم درمانی همچنین بهره‌گیری از بهترین پزشکان و اپراتورهای لیزر درمانی

کلینیک دکتر امانی از بهترین دستگاه‌های لیزر و تخصص تبحر بهره برده است. در نظر داشته باشید اگر اپراتور و مجری لیزر درمانی پزشک نباشد مشکل بزرگی ایجاد می‌کند. اپراتورها آموزش‌های لازم را دریافت می کنند و با نحوه کار آشنایی کامل دارند. در صورتی که متخصص وظیفه دارد پوست شما را معاینه کند و بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب کند.
کلینک دکتر امانی تمام مجوزهای لازم را دارد و خدمات بسیار گسترده در زمینه زیبایی و لیزر دارد. این کلینیک با بهره گیری از متخصص و مشاوره پیش از لیزر شما عزیزان را راهنمایی می‌کند.

خدمات لیزر بهترین کلینیک لیزر در رشت

مرکز لیزر خوب رشت

مرکز لیزر رشت گلسار، دکتر امانی از پزشکان متخصص برای انجام لیزر درمانی استفاده کرده است زیرا اگر لیزر توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد عوارضی مانند زخم، تاول و لک ایجاد می‌کند. همچنین اگر بعد از انجام لیزر خود‌ مراقبتی نداشته باشید و تاول‌های پوستی را دستکاری کنید باعث ایجاد لک‌های وخیمی می‌شود که به راحتی قابل درمان نیست. بنابر این در انتخاب مرکز لیزر خوب در رشت و انجام درست توصیه های پزشک خود دقت کافی داشته باشید. برای انجام مشاوره و لیزر از آقای دکتر امانی میتوانید با کارشناسان کلینیک تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت