لیفت صورت با نخ در رشت

در دنیای امروز بیشتر از گذشته به زیبایی چهره اهمیت داده می شود. همه انسان ها همواره به دنبال روش های زیباسازی چهره خود هستند. یکی از این روش ها که به تازگی استفاده میشود لیفت صورت با نخ است. تقاضا برای لیفت صورت با نخ در رشت افزایش زیادی داشته است، ولی همیشه در مورد کارهای پر تقاضا افرادی هستند که به دنبال سودجویی از این راه هستند.
لیفت با نخ در رشت یکی از روش های کم تهاجمی برای کم کردن و حتی از بین بردن اثرات پیری پوست در نواحی مختلف صورت است. نکته ای که اهمیت دارد این است که لیفت صورت با نخ باید حتما در کلینیک های تخصصی و توسط پزشکان متخصص انجام شود. اگر شما هم قصد لیفتینگ در رشت را دارید و به دنبال بهترین دکتر لیفت با نخ در رشت هستید میتوانید به کلینیک تخصصی دکتر امانی مراجعه کنید.

الان تماس بگیرید!

لیفت صورت در رشت

قیمت لیفت صورت با نخ در رشت

قیمت لیفت با نخ در رشت به عوامل مختلفی از جمله جنس و نوع نخ استفاده شده در لیفت صورت و همچنین ناحیه مورد نظر در صورت برای درمان بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت لیفت با نخ در رشت و همچنین هزینه لیفت صورت بدون جراحی در رشت میتوانید با کارشناسان کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره های ۰۹۹۰۶۳۹۳۷۱۲و ۰۹۹۰۴۹۶۹۲۳۸ تماس حاصل فرمائید.

 • میانگین قیمت لیفت صورت با نخ در رشت از400 تا 1 میلیون و 500 هزار تومان

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد لیفت با نخ

تصاویر زیر نمونه هایی از لیفت صورت با نخ در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

تصویر قبل و بعد لیفت صورت با نخ
تصویر قبل و بعد لیفت صورت با نخ
تصویر قبل و بعد لیفت صورت با نخ
تاثیر لیفت با نخ
تاثیر لیفت با نخ
تاثیر لیفت با نخ

ویدئو نمونه کار لیفت با نخ

ویدئو های زیر نمونه هایی از لیفت با نخ در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر لیفت صورت در رشت انجام شده است.

لیفت صورت با نخ چیست؟

اگر شما مشکل افتادگی پوست صورت ، خط لبخند ، چروک دور چشم و اطراف دهان ،خط اخم و هرگونه چین و چروک در صورت را دارید روش پیشنهادی ما استفاده از نخ لیفت برای لیفتینگ است که از روش های پرطرفدار برای کشیدن پوست صورت به شمار می رود . لیفت صورت با نخ از روش های جوانسازی است که در آن به کمک نخ های جذبی یا موقت، کشیدن پوست و بالا بردن پوست را انجام می دهند. بخیه ها در این روش در زیر پوست صورت میگیرد و در قسمت های پنهان پوست انجام می شود تا کمتر در معرض دید واقع شود این روش هم از نظر هزینه و هم از نظر عوارض نخ کشیدن صورت بسیار بهینه تر از جراحی های لیفت پوست است .

لیفتینگ در اصطلاح به معنای کشیدن و لیفتینگ صورت یعنی کشیدن پوست صورت.در کشور ما در طی سال های اخیر، لیفتینگ صورت با نخ رایج شده است و بیماران ترجیح می دهند بجای انجام عمل جراحی جوانسازی صورت که بسیار پر هزینه است، از این روش استفاده کنند. زیرا این درمان دوره ی نقاهت کوتاهی دارد و بیماران خیلی زود می توانند به فعالیت های عادی خود برگردند.

در اواخر سال ۱۹۹۰ آقای مارلن سولانیدزه که جراحی روی است، نخ های بخیه خاردار را برای انجام عمل لیفت عضلات افتاده صورت معرفی کرد. این نخ ها غیر قابل جذب بوده و برای استفاده از آن ها نیاز به یک عمل جراحی کوچک بود. به دلیل اینکه نصب این نخ ها نیازمند یک عمل جراحی بود، بسیاری از پزشکان و بیماران روی خوشی به این روش نشان ندادند. به همین دلیل بعد از آن استفاده از نخ های خاردار آپتوس ِ روسی و بعد از آن سیلوئتِ آمریکایی برای لیفت صورت مورد استفاده قرار می گرفت.

در طی سال های اخیر کُره دست به کار تولید نخ های پلی دی اکسان جذبی در انواع مختلف مونو، تورنادو، خاردار و اسکرو شد که برای نصب این نخ ها احتیاجی به همان عمل جراحی کوچک هم نیست. این نوع نخ ها با بدن سازگاری دارد و امروزه از همین نخ برای انجام لیفت صورت استفاده می شود. برای به دست آوردن نتیجه بهتر، می توان از تمامی نخ ها یعنی نخ های مونو، خاردار، تورنادو و… استفاده کرد. استفاده از نخ های خاردار اگر با پرکننده های پوستی ترکیب شوند از نظر لیفت و حجم مناسب ، نتیجه بهتری می دهند. نخ های مونو برای سفت کردن پوست انتخاب خوبی است ولی استفاده از نخ های خاردار برای حجم دادن، مناسب نیست. در کلینیک زیبایی دکتر امانی هم برای انجام لیفت صورت در رشت از این نوع نخ استفاده می‌کنند.

انواع نخ لیفت صورت در رشت

۲ موردی که در انجام لیفت کردن پوست ( لیفت پوست ) تاثیر دارد:

سفت کردن پوست

در صورتی که پوست حالت افتاده و شلی پیدا کرده؛ با کشیدن پوست به سمت بالا باعث سفتی پوست می شود. برای انجام لیفت شقیقه در رشت به جای جراحی از نخ هایی استفاده می شود که صورت را کشیده نشان می دهد.

کند کردن فرایند و روند پیر شدن پوست

در طول زمان پوست به حالت پیری می رود و رشد بافت های پوستی کم و کم تر می شود و به حالت شلی و افتاده دیده می شود، ولی با استفاده از نخ لیفت صورت می توان این عملکرد پوست صورت را به تعویق انداخت.

پاسخ به سوالات شما در مورد لیفت با نخ کاگ

در این ویدئو دکتر شهروز امانی به تمامی سوالات پر تکرار شما پاسخ داده و توضیح کاملی در مورد لیفت صورت با نخ کاگ می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب در ارتباط باشید. همچنین برای مشاهده سایر ویدئو ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

طریقه انجام لیفتینگ صورت با نخ یا گونه گذاری با نخ

لیفت صورت با نخ یا گونه گذاری با نخ به این صورت است که نواحی از صورت که نیاز به لیفتیگ دارند توسط پزشک علامت گذاری شده و به صورت موضعی بی حس می شود. نخ ها از طریق برش های کوچکی که در قسمت پشت خط رویش مو ایجاد می شوند، وارد قسمت زیرین پوست می شود به همین علت جای هیچ گونه جراحت و بخیه روی پوست باقی نمی ماند.
پزشک بعد از اینکه برش ها را برروی پوست ایجاد می کند، از طریق یک سوزن باریک و توخالی استفاده می کند و نخ ها را از نزدیک استخوان گونه به لایه های زیرین پوست می فرستد و سر دیگر نخ به قسمت های داخلی عمیق تر پوست متصل شده و نخ به آرامی بالا کشیده می شود. زمانی که پزشک حس کند نخ لیفت در جای مناسب خود قرار گرفته است به آرامی آن قسمت از بافت پوست را با دست فشار می دهد تا شکلی که مدنظر وی است در آن ناحیه ایجاد شود.
با انجام این عمل پوستِ شل و بافت های زیر آن کشیده و سفت می شود. زائده های روی نخ در محلی که برش خورده است درگیر می شوند. بعد دو سر نخ در قسمت زیرین پوست بخیه می شوند. در انتها نخ زیر پوست می ماند تا ساختار زیر پوست را حفظ کنند. بعد از انجام این عمل، نخ ها دیده یا احساس نمی شوند و بعد ها بدن با تولید کلاژن ها حالت ایجاد شده را حفظ می کند.
مدت زمان لازم برای لیفت صورت با نخ بستگی به تعداد نخ هایی که مورد استفاده قرار می گیرد دارد. این زمان بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت است.

کدام نواحی از صورت با نخ لیفت، لیفتینگ می شوند؟

 • ابروهای افتاده
 • خط لبخند
 • چین و چروک
 • گونه های افتاده
 • قسمت های پایینی صورت و گردن
لیفت ابرو با نخ در رشت

لیفت ابرو با نخ در رشت

لیفت ابرو با نخ در رشت یک عمل غیرتهاجمی است که با ریسک بسیار کمی همراه است و تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود. یکی از مزیت های مهم عمل لیفت ابرو در رشت این است که جای هیچ گونه اِسکار، خونریزی و کبودی بر روی پوست باقی نمی‌ماند. در صورتی که لیفت ابرو توسط فردی غیر متخصص انجام شود، احتمال این وجود دارد که زیباجو دچار عفونت، حساسیت و یا تحریک‌پذیری شود. به همین علت توصیه میشود برای انجام لیفت ابرو در رشت سراغ فردی متخصص بروید. یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در رشت، دکتر امانی هستند.
برای اطلاع دقیق از هزینه لیفت ابرو در رشت میتوانید با کارشناسان ما به شماره ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶ تماس حاصل فرمائید.

لیفت شقیقه در رشت

لیفت شقیقه در رشت روشی است که در آن به کمک کشیدن و لیفت گوشه چشم ها، چین و چروک های چشم ها و شقیقه کاهش پیدا می‌کند. لیفت شقیقه با نخ در رشت نوعی جراحی زیبایی سرپایی می باشد که در آن پزشک افتادگی ناحیه شقیقه را مرتفع می‌کند و به کمک کشیدن پوست این ناحیه، گوشه چشم ها و ابروها کشیده شده و تاثیر زیادی بر زیبایی چهره فرد می‌گذارد.
در صورتی که قصد انجام عمل لیفت شقیقه در رشت یا جراحی لیفت شقیقه رشت را دارید و به دنبال بهترین دکتر لیفت شقیقه در رشت هستید، پیشنهاد ما این است به کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه فرمائید.

لیفت چشم با نخ در رشت

لیفت چشم در رشت

همانطور که میدانید چشمان یک شخص تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری او دارند. هر گونه چین و چروک و افتادگی پلک ها اثر زیادی بر روی حالت چهره و زیبایی فرد میگذارند. طی سال های اخیر تقاضا برای جراحی زیبایی پلک افزایش یافته است.
لیفت چشم در رشت روشی ظریف است که در آن مشکلات مختلفی که در پلک های بالایی و پلک های پایینی وجود دارد برطرف می‌شود.
در صورتی که قصد انجام لیفت چشم با نخ را دارید میتوانید به کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه کنید.

انواع نخ در لیفت صورت با نخ

باید به این موضوع توجه داشته باشید با اینکه سه حالت از نخ را داریم، با مشاوره از متخصص زیبایی می توانید از اینکه کدام نخ را استفاده کنید مطلع شوید و پزشک نسبت به منطقه پوست شما و نوع پوستتان بهترین حالت نخ را برای شما انتخاب می کند تا بهترین عملکرد و نتیجه حاصل شود. به صورت کلی سه نوع نخ وجود دارد.
نخ هایی که حالت جذبی دارند. نخ جذبی به این صورت است که بافت بدن انسان آن را جذب کرده و به کار و تحولات خود ادامه می دهد.
برخی نخ ها هم نخ غیرجذبی هستند که زمان بیشتری در زیر پوست باقی می ماند و با داشتن مشکل حاد پوستی از این نوع نخ ها استفاده می شود.
بعضی از نخ ها هم به صورت نخ های ترکیبی هستند که قسمتی از این نخ ها جذب پوست و قسمتی دیگر جذب پوست نمی شود و ممکن است در آینده موادی که زیر پوست مانده باشد حس کنید ولی به مرور این حالت برطرف می شود.
در ادامه به بررسی انواع نخ لیفت صورت با نخ در رشت میپردازیم.

نخ کاگ

نخ کاگ نخی است که با استفاده از آن نتیجه کار روی پوست هیچی نخی باقی نمی ماند و مدت زمان بهبودی آن هم کوتاه است. لیفت ابرو در رشت با نخ کاگ هم انجام می شود.

نخ pod

از نخ هایی است که برای جوان سازی پوست استفاده می شود و به سرعت جذب پوستتان می شود و پوست به روند رشد بافت پوست خود ادامه می دهد.

نخ سلوئیت

این نوع نخ حالت بخیه ای دارد و به صورت مخروطی مانند است و جذب پوست می شود. این نوع نخ از قدیمی ترین نخ هایی است که پزشکان از آن برای بخیه زدن عمل های دیگر استفاده می شود.

نخ پیچ دار

زمانی که پوستتان به حجم بیشتری نیاز دارد، برای اضافه کردن حجم بیشتری به پوست بهتر است از این نوع نخ استفاده شود و برای نواحی پوست صورت که فرورفته است روش خوبی است که می توانید استفاده کنید.

نخ آپتوس

نخی است که حالت نرمی دارد و با کشیدن آن می توانید جوان سازی را انجام دهید و اثرات پیری را کاهش می دهد.

نخ مونو

نخ مونو هم برای جوان سازی صورت استفاده می شود و بیشتر برای خطوط نیمه عمیق و عمیق استفاده می شود.

بعد از لیفت صورت با نخ

چه افرادی مناسب لیفت صورت هستند؟

انجام لیفت صورت با نخ برای مردان یا زنان ۳۵ سال تا ۶۰ سال که به دنبال لیفت یک سوم میانی یا پایینی صورت هستند یا بر اثر افزایش سن به دنبال راهکار های رفع افتادگی پوست وجوانسازی چهره‌ هستند مناسب است. در واقع با افزایش سن به دلیل نازک شدن بافت پوست و ایجاد چین و چروک و افتادگی افراد تصمیم بر انجام این روش زیبایی می گیرند.

با این وجود زیباجویان جوا تر که بالای 30 سال هستند و علائمی مثل افتادگی پوست، چین‌ و چروک، خط لبخند و گونه، غبغب بوقلمونی و افتادگی پلک چشم یا شقیقه دارند می توانند با مشورت پزشک لیفت صورت با نخ را انتخاب کند.

تماس با مطب

قبل از لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • افرادی که به خاطر پیری پوستی فوق العاده نازک، شل، شکننده و آویزان دارند؛
 • افرادی که چربی پوست آن ها خیلی کم است؛
 • کسانی که پوست صورت آن ها به صورت کیسه ای است
همه چیز درباره لیفت صورت در رشت

سن مناسب برای انجام لیفت صورت با نخ

انجام لیفتینگ برا خانم ها و آقایان را می توان جهت رفع چین وچروک پوست صورت و گردن در سنین ۳۰ تا ۵۰ سال انجام داد. افراد پیر می توانند به جای عمل های جراحی سنگین از این روش درمانی استفاده کنند.

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
نکات لیفت صورت با نخ در رشت

نکات مهم لیفت صورت با نخ یا کاشت نخ لیفت

لیفت با نخ در رشت یا کاشت نخ لیفت می تواند یک روش ابتدایی و جایگزین عمل جراحی باشد. همچنین افرادی که قبلا عمل جراحی کشیدن پوست صورت انجام داده اند و بار دیگر می خواهند پوست صورت خود را لیفت کنند اما برای بار دوم آمادگی جراحی ندارند، روشی مناسب است.
یکی از نکات مهم که باید به آن توجه نمود این است که آیا باید از نخ جوانسازی پوست استفاده کرد یا نخ های لیفت کننده. این نخ ها هر دو در پوست به صورت آزاد هستند و نقطه اتصالی ندارند. نخ های جوان سازی پوست نخ هایی هستند به صورت تک رشته ای مونو فیلامان که بسته به نیاز حدودا در یک جلسه، 10 تا 120 نخ در پوست قرار می گیرد. این نخ ها روی سوزن هایی با سایز 25 تا 31 به صورت صاف نصب شده و به صورت توری و V مانند در پوست قرار می گیرند.
نخ های لیفت کننده، خاردار هستند یا دندانه دارکه به صورت مکانیکال پوست را لیفت می کنند. در هر طرف صورت بسته به مشکلی که بیمار دارد ۱ تا ۵ نخ خاردار استفاده می شود. بنابراین برای استفاده از نخ باید هدف درمان مشخص شود.

نام و نام خانوادگیضروری

اقدامات لازم قبل از لیفت صورت با نخ

 • قبل از مراجعه به مطب برای لیفت صورت با نخ استحمام کنید زیرا به تجویز پزشک ممکن است برای چند روز اجازه شست صورت خود را نداشته باشید.
 • بدون هیچ آرایشی به مطب مراجعه کنید.
 • موهای صورت مثل ریش و سیبیل خود را قبل از انجام لیفتینگ صورت بتراشید.
 • یک هفته قبل از مراجعه برای لیفت صورت از مصرف الکلو دخانیات خودداری کنید.
 • از یک هفته قبل مصرف داروهایی رقیق کننده مثل آسپرین را قطع کنید.
 • اگر روش های زیبایی مثل تزریق ژل و بوتاکس انجام داده اید به اطلاع پزشک خود برسانید.
 • اگر در صورت و گردن دچار تبخال،زخم یا عفوت هستید بهتر است بعد از بهبودی برای انجام لیفت صورت در رشت مراجعه کنید.
لیفت صورت با نخ در رشت
لیفت صورت با نخ کلینیک زیبایی دکتر امانی

مراقبت های بعد از کشیدن پوست با نخ

مراقبت هایی که باید بعد از انجام لیفت صورت با نخ انجام داد شامل:

 • از برداشتن وسایل سنگین خودداری شود؛
 • از کمپرس یخ استفاده کنید؛
  سر را بالا نگه دارید که این کار کبودی و تورم را کاهش می دهد؛
 • از قرار دادن دست زیر صورت بپرهیزید؛
 • از کشش گونه ها به سمت پایین یا دست کشیدن روی گونه ها اجتناب کنید؛
 • از سیگار کشیدن خودداری کنید زیرا خون رسانی به بافت های درمانی را کم می کند؛
 • از ماساژ دادن صورت بپرهیزید.

مزایای لیفت صورت با نخ

 • مهم ترین مزیت لیفت با نخ این است که نتایج آن بسیار طبیعی و زیبا است.
 • این روش، روشی ایمن است. لیفت صورت با نخ را در حساس ترین نقاط صورت می توان انجام داد.
 • دوره ی نقاهت این روش درمانی بسیار کم است. حداکثر ۵ روز.
 • بعد از ۵ تا ۷ روز تمام نشانه های انجام این عمل از بین می رود.
 • از آن جایی که این روش نیاز به عمل جراحی، اتاق عمل و تیم جراحی ندارد، هزینه آن بسیار کمتر از جراحی لیفت است.

معایب لیفت صورت با نخ

عدم تقارن: ممکن است بعد از عمل لیفت میزان اندکی نامتقارنی حس شود که البته با استفاده از نخ های دندانه دار و خاردار، بعد از استقرار این نخ ها بیمار خود را در آینه چک می کند و تا حدودی از عدم تقارن جلوگیری می شود.
عفونت: امکان عفونت کردن ناحیه لیفت شده بسیار کم است. برای کاهش خطر ابتلا، بهتر است آن ناحیه با استفاده از بتادین، گاز استریل، پارچه و دستکش ضدعفونی شود.
گرانولوم: گرانولوم عبارتست از توموری که از جوانه های گوشتی درست شود. نخ هایی که در پوست نصب می شوند ممکن است ایجاد گرانولوم کنند. این گرانولوم ها طی ۳ تا ۶ ماه از بین می روند.
موج دار شدن: موج دار شدن هنگام استفاده از نخ های دندانه دار و خار دار ایجاد می شود. اگر این نخ ها بیش از حد سفت شود، ممکن است پوست موج دار شود. اگر نخ در جای مناسب قرار گیرد این عارضه طی چند روز برطرف می شود.
پاره شدن نخ: گاهی به علت کشیدن زیاد، نخ پاره شود. این مورد در مورد نخ های خاردار اهمیتی ندارد و می توان نخ دیگری جایگزین کرد.
خون مردگی یا هماتوم: این خون مردگی عرض دو تا سه روز از بین می رود.
آسیب عصبی موضعی: اگر از سوزن های کانولایی استفاده شود امکان ایجاد این آسیب بسیار کم می شود.
احساس کردن نخ ها: این حس بعد از چند روز از بین می رود و بیشتر زمان استفاده از نخ های خاردار اتفاق می افتند.
کاهش حسی موضعی: این حس بعد از چند ماه از بین می رود.

ماندگاری روش لیفت با نخ

ماندگاری لیفت صورت با نخ مطمئنا کم تر است از جراحی می باشد. ماندگاری لیفت صورت با نخ معمولا ۱ یا ۲ سال است .به طور کلی درمان لیفت صورت با نخ درمانی کوتاه مدت است. همچنین مهارت متخصص تاثیر زیادی در ماندگاری بیشتر عمل لیفت صورت با نخ دارد. به صورت کلی لیفت با نخ خاردار ماندگاری بالاتری سبت به سایر دارد.

هزینه لیفت صورت در رشت مشمول بیمه است؟

خیر لیفت صورت مانند سایر روش های زیبایی مشمول بیمه نمی شود و برای کاهش هزینه های لیفت صورت در رشت پیشنهاد می شود در جشواره های تخفیف دکتر امانی نوبت بگیریدو از قیمت های ویژه مطب استفاده کنید.

دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین دکتر لیفت با نخ در رشت

کلینیک زیبایی دکتر امانی زیبایی و‌ جوانسازی پوست را برای شما به ارمغان می‌آورد. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر لیفت صورت در رشت و همچنین بهترین دکتر لیفت با نخ در رشت هستید، کلینیک زیبایی دکتر امانی یکی از بهترین پیشنهاد ها به شماست. برای اطلاع دقیق از قیمت لیفت صورت با نخ در رشت میتوانید با کارشناسان کلینیک زیبایی دکتر امانی تماس بگیرید.
در کلینیک دکتر امانی بعد از عمل لیفت صورت با نخ دستورالعمل‌های دقیقی در خصوص مراقبت بعد از لیفتینگ در اختیار زیباجویان عزیز قرار می‌گیرد.

لیفتینگ صورت در رشت

با توجه به مطالبی که گفته شد می توان گفت انجام لیفت با نخ در رشت یا لیفت گونه با نخ برای زیبایی و جوان سازی پوست روشی ایمن، بدون عارضه، بدون جراحت و برش و روشی بسیار عالی است که باعث از بین بردن چین و چروک های پوست، خطوط روی پوست مانند خط لبخند، افتادگی گونه، بالا رفتن ابروهای افتاده و نامتقارن، افتادگی عضلات گردن و… می شود. که این موارد یاد شده خود از مزایای انجام روش لیفت صورت با نخ است. با این روش صورت بسیار طبیعی به نظر می رسد.

سوالات متداول

درد ممکن است کمی داشته باشید و متخصص با دادن مسکن شما را آرام کند.برای کسانی که خیلی حساس هستند ولی باید دانست درد زیادی ندارد که نشه تحمل کرد.

ماندگاری لیفت صورت با نخ مطمئنا کم تر است از جراحی می باشد. ماندگاری لیفت صورت با نخ معمولا ۱ یا ۲ سال است .به طور کلی درمان لیفت صورت با نخ درمانی کوتاه مدت است.

خیر. وجود استفاده از لیفت صورت با نخ نسبت به روش جراحی ممکن است کم تر تاثیر داشته باشد ولی بدون تاثیر نیست و لیفت صورت با نخ ، پوست اضافی را در نواحی آن جمع نمی کند و عوارض کم تری نسبت به جراحی دارد.

حدود ۴۸ ساعت بعد البته با وجود مشورت با پزشک متخصص از استفاده کردن نوع لوسیون و شوینده ها سوال کنید که نسبت به حال و تغییرات پوستتان به شما توصیه کنند.
یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در رشت ، دکتر شهروز امانی هستند که با داشتن تخصص در لیفت صورت و تشخیص درست بهترین انتخاب را برای شما دارند.

بهتر است مدت یک روز تا یک هفته بعد از درمان به سرکار بروید ولی می توانید در صورت داشتن محیط کاری که آسیب و فشاری زیادی به پوست شما نباشد طی یکی دو روز استراحت به سرکار بروید و بازهم مراقب پوست خود باشید و حتی برای اطلاعات بیشتر از متخصص زیبایی خود می توانید بپرسید.

بهتر است تا زمانی که جای بخیه خوب شود. حداقل ۱۲ ساعت بعد از درمان از استفاده شستشو دادن و مرطوب کردن ناحیه پوست و لمس کردن آن خودداری کنید و حتی از اسکراب صورت تا یک هفته استفاده نکنید تا مدت درمان تان بهبود یابد و حتما از پزشک متخصص زیبایی خود سوال کنید.

یکی از بهترین و شیک ترین مکان ها برای لیفت صورت با نخ در رشت، لیفت گونه با نخ در رشت و لیفت شقیقه با نخ در رشت، کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی در رشت می باشد.

بله . لیفت صورت با نخ همان کاشت نخ است که برای محیط های لیفت صورت با نخ، لیفت ابرو با نخ، لیفت چشم با نخ و حتی لیفت سینه با نخ هم انجام می شود.

هر کدام از این روش ها متفاوت است و نسبت به تشخیص پزشک می توانید بهترین انتخاب را برای بهبودی و جوانسازی شما انجام شود.

باید گفت جراحی با لیفت صورت فرق می کند، دردی که در جراحی است در لیفت صورت با نخ نیست و همین طور مدت بهبودی آن و مسلما جراحی بیشتر ماندگاری دارد ولی لیفت صورت کم تر می باشد.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت