بلفاروپلاستی در رشت

جراحی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی رشت با هدف درمان پلک افتاده و پف پلک انجام می‌گیرد.  طی این درمان رفع چین و‌ چروک های پلک و تا حدود زیادی افتادگی پلک  برطرف می شوند. در کلینیک زیبایی دکتر امانی با توجه به شرایط بیمار بلفاروپلاستی پلک بالا و‌ پایین به طور همزمان انجام می شود. با توجه به‌ نوع عمل پلک، برش‌های لازم بر روی سطح پوست پلک انجام‌ خواهد شد. 

همانگونه که می‌دانید چشم یک عضو‌ بسیار حساس بدن است که برای انجام جراحی باید به بهترین مراکز زیبایی مراجعه کنید. دکتر امانی سابقه ای درخشان  در زمینه جراحی افتادگی پلک در رشت دارند و میتوانید از مشاوره های دکتر امانی استفاده کنید.

الان تماس بگیرید!

قیمت بلفاروپلاستی رشت

هزینه عمل بلفاروپلاستی در رشت سال ۱۴۰۲

انتخاب دکتر مجرب در عمل بلفاروپلاستی پلک فوقانی در رشت از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند بر روی نتیجه ایده آل و هزینه تمام شده آن تاثیر به سزایی داشته باشد. هزینه عمل بلفاروپلاستی در رشت وابسته به عوامل مختلفی است که می توان به موارد زیر اشاره کوچکی داشت.

 • اولین نکته حائز اهمیت شرایط مراجعه کننده است. هزینه جراحی بلفاروپلاستی در رشت با توجه به شدت افتادگی پلک‌ها، مقدار چین و چروک، میزان پوست و چربی‌های اضافه متغیر خواهد بود.
 • این مسئله که آیا برای بیمار فقط جراحی پلک بالا در رشت تجویز شود یا به جراحی پلک پایی نیز نیاز دارد می تواند هزینه عمل بلفاروپلاستی را افزایش دهد.
 • ممکن است به تشخیص پزشک عمل های دیگری در ناحیه چشم و ابرو نیاز باشد که هر کدام از آن ها هزینه مجزا بر قیمت بلفاروپلاستی در رشت خواهد داشت.
 • دستمز جراح یز روی هزینه عمل بلفاروپلاستی تاثیر مستقیم دارد.  تخصص و مهارت پزشک بر دستمزد وی می افزاید.
 • مدت زمان درمان و هزینه های جابنی مثل انجام آزمایشات را نیز میتوان در کل هزینه جراحی پلک در رشت جمع کرد.
 • هزینه جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا در رشت 7 تا 10 ملیون تومان
 • هزینه جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین در رشت 8 تا 14 میلیون هزار تومان
 • هزینه عمل بلفاروپلاستی برای چهار پلک 16 تا 25 میلیون تومان

زیباترین قسمت صورت چشم است که نقش مهمی در زیبایی چهره افراد دارند. مدل پلک‌ می تواند شما را شاداب، خسته، جوان و فرسود نشان دهد. پوست اطراف چشم بسیار نازک بوده و زودتر از قسمت‌های دیگر پوست دچار چین و‌چروک و افتادگی می شود‌ که برای رفع این مشکل می توان از جراحی استفاده نمود.
بلفاروپلاستی به نوعی عمل جراحی گفته می شود که بر روی پلک بالایی و پایینی انجام می شود، که باعث می شود پوست اضافی و چربی‌های که با افزایش سن یا موروثی ایجاد شدند از بین بروند. بلفارو پلاستی نوعی لیفت برای اطراف چشم بوده که باعث از بین رفتن و کاهش چین و‌چروک‌ها در اطراف چشم می شود.

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد بلفاروپلاستی

تصاویر زیر نمونه هایی از جراحی افتادگی پلک در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
تاثیر بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی

نمونه کار ویدئویی بلفاروپلاستی در رشت

در این ویدئو نمونه ای از بلفاروپلاستی در رشت را خواهید دید که توسط دکتر امانی و در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است. جهت مشاهده نمونه درمان های بیشتر می توانید اینستاگرام ما را دنبال کنید یا از طریق شماره های تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، جراحی زیبایی و گاها درمانی چشم است که در بین افراد بالای 35 سال محبوبیت زیادی دارد. این جراحی به منظور رفع افتادگی پلک و پف پلک های بالا، پایین یا هر دو و رفع چی و چروک و پوست اضافه پلک ها انجام می شود. این عمل بین مراجعین رشت نیز از رایج ترین عمل های جوان سازی صورت به حساب می آید و معمولا به صورت سرپایی و بدون بستری صورت می گیرد. در طی پروسه جراحی بلفاروپلاستی در رشت، پوست پلک بریده می شود تا چربی‏ های اضافه خارج شود. جمع شدن حجم چربی پشت پلک منجر به باز شدن چین و چروک های اطراف چشم و به دنبال آن جوانی چهره می گردد.

در بیشتر موارد عمل بلفاروپلاستی با به دلایل وراثتی و افزایش سن جهت جوانسازی انجام می شود اما در مواردی یز ای عمل جنبه درمانی داته و از اختلالات بینایی جلوگیری می کند. در صورتی که عمل افتادگی پلک در رشت توسط کلینیک مجهز و پزشکی مجرب انجام شود عوارض آن به حداقل رسیده و نتایج در مطلوب ترین حالت خواهد بود. 

انواع عمل بلفاروپلاستی در رشت

بلفاروپلاستی باعث جوانسازی پوست و‌ چشم‌ها می‌شود و به اصلاح و افتادگی پلک‌ها و پتوز کمک می‌کند. برخی از افراد به دلایل زیبایی و برای دید بهتر اقدام به بلفاروپلاستی می کند. انواع عمل بلفاروپلاستی عبارتنداز:

بلفاروپلاستی پلک پایین در رشت

بلفاروپلاستی پلک پایینی معمولا یک جراحی زیبایی مدرن است که برای فرم دهی و بهبود ظاهری پوست شل و کیسه‌های چربی زیر چشم مناسب است.

بلفاروپلاستی پلک بالا در رشت

پوست اضافی در پلک‌های فوقانی باعث خستگی و پیری چهره می‌شود و در بخش فوقانی میدان دید فرد را دچار مشکل می‌کند. در بیشتر مواقع جراحی بلفاروپلاستی بر روی پلک فوقانی به دلیل زیبایی انجام می‌پذیرد.

عمل بلفاروپلاستی در رشت

علائم افتادگی و پف پلک چیست

اگر می خواهید بدانید به عمل افتادگی پلک نیاز دارید یا خیر می توانید لیست علائم زیر را مطالعه کنید و با شرایط خود مقایسه کنید. این علائم از نظر ظاهری شامل موارد زیر می شوند.

 • پوست اضافی و جمع شده روی پلک ها
 • سنگینی پلک ها به علت پف زیادی
 • کاهش میدان دید بینایی
 • افتادگی ابرو و پیشانی
 • ناهماهنگی پلک‌ها
 • تاری دید
 • خشکی چشم یا ترشح چشم
 • درد اطراف چشم
از شایع‌ترین علل بروز افتادگی پلک، نازک شدن عضله‌ی آن است که به طور معمول بر اثر بالا رفتن سن یا دلایلی دیگری مثل استفاده مکرر از لنزها، مالش بیش از اندازه، حاملگی و التهاب چشمی در جوانی است.
 

کاربرد ها و مزایای بلفاروپلاستی

با افزایش سن پوست بدن نرمی و لطافت خود را از دست می‌دهد و از حالت ارتجاعی خود خارج می‌شود. این تغییرات باعث ایجاد چین و‌ چروک و شل شدن پوست و پلک بالایی و پایینی می‌شود. که یکی از بهترین و اصولی ترین راه‌حل‌ها انجام بلفاروپلاستی است.
جراحی پلک در رشت برای بالا کشیدن پلک و رفع افتادگی آن انجام می‌شود. به بیان دیگر می‌توان گفت بلفاروپلاستی باعث رفع افتادگی، حذف چربی‌های زائد پوست‌ و از بین رفتن کیسه‌های چشمی می‌شود. 

 1.  
جراحی بلفاروپلاستی در رشت
قبل و بعد بلفاروپلاستی در رشت

کاندیدای مناسب جراحی بلفاروپلاستی

افتادگی پلک چشم یکی از عارضه‌هایی است که سالانه بسیاری از افراد با آن مواجه هستند.‌ افتادگی پلک علاوه بر اینکه تاثیر واضحی بر زیبایی هر فرد دارد با گذشت زمان باعث اختلال بینایی می‌شود. به مرور زمان با افزایش سن افتادگی پلک افزایش پیدا می‌کند و‌ بیمار دیگر قادر به باز کردن چشم خود نیست بنابراین جراحی پلک می تواند از شل شدن و افتادگی پلک در سنی بالا جلوگیری می‌کند. افراد با شرایط زیر می تواند با مشورت پزشک جهت بلفاروپلاستی در رشت اقدام کنند.

 • افراد با افتادگی ابر
 • افراد دارای تیرگی و چین و چروک دور چشم
 • افرادی که به دلیل افتادگی چشم، چهره با ظاهر خسته دارند.
 • درمان بیماری های چشم مثل تیروئید و کاهش وسعت دید
 • افراد با ظاهر نامتقارن پلک ها
 

تماس با مطب

قبل و بعد بلفاروپلاستی پلک در رشت

چه کسانی نباید جراحی بلفاروپلاستی پلک کنند؟

تصمیم گیری قطعی در مورد انجام یا عدم انجام بلفاروپلاستی در رشت بر عهده پزشک و با توجه به شرایط مراجعه کننده خواهد بود با این حال افرادی که بیماری های زمینه ای دارند یا از داروهای به خصوصی استفاده می کند حتما قبل از عمل با پزشک خود در این باره مشورت کنند. افرادی دیابتی، افرادی که فشار خون دارند، افراد دارای بیماری های قلب عروقی و بیمارانی که مشکلات چشمی مثل پارگی شبکیه دارند.

بلفاروپلاستی پلک پایین

سن مناسب برای جراحی افتادگی پلک در رشت

با توجه به شدت افتادگی، پف یا میزا چین و چروک ها زمان مراجعه بیمار برای جراحی افتادگی پلک متفاوت خواهد بود. به طور مثال در شرایطی که افتادگی پلک بیمار زیاد باشد چهره وی در نظر اطرافیان خسته به نظر می رسد و روی اعتماد به نفس او تاثیر می گذارد. اکثر افرادی که در جوانی برای بلفاروپلاستی اقدام می کنند به دلایل وراثت یا ناهمانگی های پلک و ایجاد تغییرات ظاهری این تصمیم را گرفته اند. در بزرگسالی نیز بیشتر جبه درمانی یا جوانسازی دارد. این عمل نیز به دلیل تزریقات و عوارض اولیه برای سین پایین پیشهاد می شود.

بازه سنی 40 تا 45 سال رایج ترین گروه سنین مراجعین این عمل بلفاروپلاستی در رشت هستند. افراد 20 تا 30 سال نیز با وجود محدودیت ها و الزامات می توانند طبق نظر پزشک بلفارو کنند اما معمولا روش های جایگزین به این افراد پیشنهاد خواهد شد

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
نحوه انجام عمل بلفاروپلاستی در رشت

نحوه انجام جراحی افتادگی پلک در رشت

همانگونه که می‌دانید بلفاروپلاستی عملی است که برای ترمیم و‌افتادگی پلک انجام می‌گیرد که شامل برداشتن پوست، عضلات و‌چربی‌های دور پلک است. با افزایش سن پلک به سمت پایین کشیده شده و‌ دچار افتادگی می‌شود که ذخیره چربی در اطراف چشم از بین می‌رود. تجمع چربی در پلک چشم باعث می‌شود سن شما بیشتر نشان داده شود که خانم‌ها از ۴۰ سالگی به بالا بیشتر در معرض افتادگی و‌پیری پلک چشم قرار می‌گیرند.
پف و‌ تجمع چربی در زیر چشم باعث می‌شود سن شما بیشتر نشان دهد و‌ همچنین باعث کاهش دید می‌گردد. با از بین بردن چربی‌های اضافی دور چشم به بهبود بینایی خود می‌توانید کمک خوبی کنید و تا چند سال جوانتر شوید. در صورتی که دچار افتادگی پلک هستید و‌ باعث کاهش بینایی چشم‌هایتان شده است می توانید از بلفاروپلاستی استفاده کنید.
برداشتن بافت چربی تا حد زیادی می تواند مشکل شما را رفع کند و چهره‌ای جوان و جذاب برای شما به همراه داشته باشد. برخی از افراد با انجام روش‌های لیفت ابرو و صورت به نتایج ماندگار جوانسازی دست میابد. جراح ماهر با توجه به وضعیت بیمار اقدام به جراحی می‌کند.‌ قبل از انجام بلفاروپلاستی حتما با متخصص چشم مشورت کنید. سابقه پزشکی در خصوص جراحی‌های قبلی شرایط فعلی و گذشته شما را به جراح کمک می کند.
جراح در مورد خشکی چشم، گلوکوم، الرژیهای فصلی، مشکلات گردش خون، تیروئید و‌ دیابت به شما کمک می کند. بحث صادقانه پزشک با شما و اعتماد دادن به شما باعث می‌شود در گرفتن نتیجه رضایت بخش دست یابید.

نام و نام خانوادگیضروری

مراقبت های قبل از بلفاروپلاستی

  • از دو هفته قبل از عمل از مصرف آسپرین‌ها، ، ناپروکسن ها و داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (ویتامین E) دیگر خودداری کنید. 
  • از استعمال دخانیات (سیگار، نیکوتین، تنباکو ) دو هفته قبل از عمل خودداری کنید.
  • دو هفته قبل از جراحی  مستقیما در مقابل خورشید قرار نگیرید و از ضد آفتاب های SPF بالا استفاده کنید.
  • قبل از عمل داروهای مورد نیاز برای کاهش و تورم بعد از عمل را خریداری کنید.
  • از نیمه شب روز قبل از عمل از خوردن و یا آشامیدن اجتناب کتید.
  • با یکی از نزدیکان خود برای برگشت به خانه بعد از عمل هماهنگ کنید.
  • با پزشک خود در خصوص انجام آزمایشات مورد نیاز قبل از عمل صحبت کنید.
  • گزارشی از لیست داروها و مکمل های مصرفی خود تهیه کنید و قبل از عمل از دکتر خود مشورت بگیرید.
جراحی بلفاروپلاستی در رشت
مراقبت های بعد از جراحی بلفاروپلاستی در رشت

مراقبت‌های بعد از جراحی پلک در رشت

در هنگام جراحی پلک انتظارات رویایی را کنار بگذارید و به دنبال نتیجه واقع گرایانه باشید. بهتر است بعد از عمل جراحی به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • بهتر است‌ تا دو‌هفته از ریختن آب بر روی پلک جلوگیری کرد و‌ در هنگام استعمال ناحیه گردن به پایین را شست.
 • به نکته توجه داشته باشید به دلیل دستکاری بافت‌های زیرین پوست مدت زمان بالایی برای بهبود و ‌ترمیم پوست‌ باید طی شود.
 • بخیه‌ها بعد از دو هفته باید کشیده شود. بناباین در این زمان باید احتیاط کرد.

فواید جراحی پلک در رشت

با افزایش سن پوست بدن نرمی و لطافت خود را از دست می‌دهد و از حالت ارتجاعی خود خارج می‌شود. این تغییرات باعث ایجاد چین و‌ چروک و شل شدن پوست و پلک بالایی و پایینی می‌شود. که یکی از بهترین و اصولی ترین راه‌حل‌ها انجام بلفاروپلاستی است. جراحی پلک در رشت برای بالا کشیدن پلک و رفع افتادگی آن انجام می‌شود. به بیان دیگر می‌توان گفت بلفاروپلاستی باعث رفع افتادگی، حذف چربی‌های زائد پوست‌ و از بین رفتن کیسه‌های چشمی می‌شود. موارد زیر از مزایای عمل بلفاروپلاستی در رشت به حساب می آید.

 • جوانسازی پلک و چشم ها
 • راحت تر خوابیدن و رفع حس سنگینی روی پلک
 • افزایش اعتماد به نفس
 • افزایش وسعت دید و رفع مشکلات بیایی مربوطه

عوارض جراحی بلفاروپلاستی

هر نوع جراحی زییایی عوارض خود را دارد مخصوصا عمل‌های که با بینایی در ارتباط باشند. این نوع عمل جراحی باید توسط همکاران فوق تخصص جراحی پلاستیک و‌ ترمیمی چشم صورت گیرد. از مهمترین عوارض جراحی بلفاروپلاستی می توان به دو بینی و تاری دید گذرا، تورم و‌ کبودی پلک، عدم تقارن محل برش در طرف و جوش‌های سفید کوچک در اطراف بخیه اشاره داشت.
توجه داشته باشید عوارض جراحی بلفاروپلاستی بسیار کوتاه مدت است و پس از چند هفته به تدریج به حالت اولیه خود بر می گردد. استفاده از قطره اشک مصنوعی و پماد‌های مرطوب کننده در موقع خواب به کنترل این حالت کمک می‌کند.
به این نکته توجه داشته باشید برش‌های پوست را باید از روز بعد از جراحی سه بار در روز با آب و صابون ضد عفونی و شست. این نوع شستشو‌ باید با ملایمت بسیار زیاد انجام شود و‌ محل برش را خشک کرد. برای خشک کردن نواحی برش باید از گوش پاک‌کن آغشته به ۵۰ درصد هیدروژپ پراکسید ۳ درصد و ۵۰ درصد آب استفاده نمود. در نهایت این نواحی را به طور دایم با پماد انتی بیوتیک بپوشانید در صورت نداشتن پماد آنتی بیوتیک از وازلین استفاده کنید.
از قطره چشم در هر چند ساعت برای مرطوب کردن چشم استفاده کنید و دوش گرفتن بعد از جراحی مانعی ندارد. برای شستن‌ و خشک کردن صورت با ملایمت برخورد کنید تا آسیبی به بخیه وارد نشود. زنانی که لیفت ابرو و صورت انجام دادید باید مراقب خط رویش مو باشید تا آسیبی به بخیه‌ها وارد نشود.
دو ماه بعد از جراحی استفاده از کره کامائو و ماساژ ملایم ویتامین ایی برای درمان جای زخم مناسب است. برش‌های جراحی به طور طبیعی تا چند‌ ماه به صورت لکه‌های قرمز هستند که می توان این لکه‌ها به وسیله مواد آرایشی مخفی نمود. محل جراحی بهتر است تا شش ماه در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند، استفاده از کرم ضد آفتاب بر روی تمام برش‌ها مناسب است.

مدت زمان انجام عمل بلفاروپلاستی

تمامی مراحل ذکر شده برای عمل بلفاروپلاستی با در نظر گرفتن آماده سازی های فرد قبل عمل بین یک تا سه ساعت طول می کشد. بعد از عمل دوره نقاهت جراحی پلک کوتاه مدت خواهد بود و یک هفته تا 10 روز بعد فرد می تواند به زندگی روزانه خود برگردد.

کبودی ها و تورم چشم ها یز حداکثر تا 2 هفته بعد از عمل بهبود میابند و فرد می تواند در اجتماع به راحتی ظاهر شود. قسمت کمی از تورم نیز بعد از ۶ تا ۱۲ هفته از بین خواهد رفت استفاده از کمپرس آب سرد، انجام توصیه های پزشک و مصرف به موقع داروها و پماد ها و خودداری در مصرف رقیق‌کننده خون و حتی ویتامین‌ها می تواند به تسریع روند بهبودی کمک شایانی کند.

عمل افتادگی پلک با بیمه است؟

تعیین وضعیت جراحی افتادگی پلک با بیمه در رشت با توجه به شرایط مراجعه کننده متفاوت خواهد بود. اگر بیمار صرفا عمل زیبایی پلک انجام دهد، مانند سایر جراحی های زیبایی بیمه هزینه های عمل را به عهده نمی گیرد. ام اگر جراحی پلک جنبه درمانی داشته باشد و عدم انجام آن منجر به مشکلات بینایی شود، جراحی پلک با بیمه انجام می شود.

در چنین شرایطی معمولا شرکت های بیمه از مراجعه کننده می خواهند تا به پزشک معتمد خود مراجعه کند و تاییدیه اختلال بینایی را جهت گرفت حق بیمه بگیرند. با توجه به شرایط بیمار، بینه همه یا بخشی از هزینه های عمل را تقبل خواهد کرد. هزینه بلفاروپلاستی با بیمه تکمیلی در رشت در شرایطی که عمل جنبه درمانی (و نه زیبایی و جوانسازی) داشته باشد و اختلال بیماری توسط قوانین شرکت ثابت شود، به صورت کامل بر عهده بیمه خواهد بود.

 

عمل بلفاروپلاستی دائمی است یا موقت

عمل بلفاروپلاستی درمان چروک ها، افتادگی و پف پلک به صورت قطعی است اما می تواند از پیری و افتادگی مجدد پوست جلوگیری کند و روند افزایش سن و عوارض آن اجتناب ناپذیر است. با این حال این جراحی نسبت به سایر روش های زیبایی پلک و چشم با دوام تر بود و  پنج تا هفت سال یا بیشتر می توان روی آن حساب کرد.

چه زمانی به عمل بلفاروپلاستی ترمیمی نیاز است

 بلفاروپلاستی ترمیمی به رضایت یا عدم رضایت بیمار از جراحی اولیه و تشخیص پزشک بستگی دارد. همچنین رعایت نکردن مراقبت های بعد از جراحی یا شرایط جسمانی نامناسب بیمار می تواند از دلایل دیگر نیاز به عمل ترمیمی بلفارو باشد. مواردی نظیر لاگوفتالموس(ناتوانی در بستن کامل چشم ها)، سخت پلک زدن، انقباض پلک ها، عدم تقارن و باقی ماندن جای زخم ها از دیگر دلایل تصمیم گیری بر ای عمل هستند.

دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در رشت

جراحی بلفاروپلاستی پلک بسیار حساس است که بر روی پلک بالایی و‌ پایینی چشم انجام می شود بنابراین برای رفع مشکلاتی از قبیل افتادگی پلک، غدد چربی و زائده‌های ماهیچه‌ای و عضلانی باید به بهترین جراح بلفاروپلاستی در رشت مراجعه کنید.
از نظر پزشکی بلفاروپلاستی با هدف‌های متفاوت انجام می‌شود برخی‌ها صرفا برای بهبود ظاهر خود این‌ کار را انجام می‌دهند. برخی از بیماران به‌ دلیل افتادگی بیش از حد پلک به دلیل زائده‌های چربی به پزشک مراجعه و اقدام به جراحی می نمایند. بیمارانی که عضلات داخل بافت پلک دید خود را از دست می دهند دچار اختلالات بینایی می‌شوند.‌

بلفاروپلاستی با هدف‌های متفاوت انجام می‌شود برخی از افراد برای بهبود ظاهر خود اقدام به انجام این کار می کنند و برخی دیگر برای رفع مشکلات بینایی و تورم به دلیل زائده‌های چربی اقدام به جراحی پلک می کند که علاوه بر زیبایی جنبه‌ی درمانی نیز دارد.

بلفاروپلاستی پلک بالا

بهترین دکتر بلفاروپلاستی در رشت

سبک زندگی سالم و ورزش باعث جلوگیری از پیری زود رس پوست می‌شود اگر می‌خواهید از پیری و تعویق پوست جلوگیری شود به نکات زیر توجه کنید از جمله:

 • در برنامه روزانه خود ورزش و پیاده روی را بگنجانید.
 • خواب کافی و به موقع و رژیم غذایی سالمی داشته باشید.
 • بیش از حد به گوشی و مانیتور نگاه نکنید.
 • از مواد آرایشی اصل و‌ گیاهی استفاده کنید.
 • از استرس و‌ تنش‌های عصبی خودداری کنید.
 • روزانه 8 تا 10 لیوان آب مصرف کنید.
 • از کرم های آبرسان و مرطوب کننده مناسب پوست و دور چشم خود استفاده کنید.

کلینیک زیبایی دکتر امانی زیبایی و‌ جوانسازی پوست را برای شما به ارمغان می‌آورد. در کلینیک دکتر امانی بعد از جراحی دستورالعمل‌های دقیقی در خصوص مراقبت بعد از جراحی در اختیار بیماران عزیز قرار می‌گیرد. انجام این دستورالعمل‌ها شامل استفاده از بانداژها و مصرف آنتی بیوتیک در صورت میزان و‌ نوع فعالیت‌ باکتری‌ها است.
دکتر امانی بهترین جراح بلفاروپلاستی رشت است که اطلاعات کامل در خصوص علایم طبیعی بیمار به شما می‌دهد. به این‌ نکته توجه داشته مدت زمان مورد نیاز به بهبود بیمار کمک می‌کند.

آیا لیفت پلک بدون جراحی در رشت امکان دارد؟

روش‌های بسیاری با عنوان لیفت پلک بدون جراحی در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌پذیرد که برخی از آن‌ها بهش شرح زیر هستند:

 • لیفت پلک با نخ
 • لیفت پلک با پلکسر
 • لیفت پلک با لیزر
 • تزریق بوتاکس

انجام این تکنیک‌ها ممکن است با عوارض جبران ناپذیری همراه باشد. علاوه بر این، در صورت رسیدن به نتیجه ایده آل با کمک این روش‌ها باید بدانید که نتایج به دست آمده ماندگار و دائمی نمی‌باشد و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی تاثیر آن از بین خواهد رفت.

سوالات پرتکرار عمل پلک در رشت

سوالات متداول بلفاروپلاستی رشت

بستگی به نوع پلک و شرایط عمل بی حسی موضعی یا بیهوشی و به صورت سرپایی بدون بستری شدن انجام می شود.

این مسئله به تجربه دکتر و میزان شدت افتادگی پلک شما بستگی دار اما به طور معمول ردی باقی نخواهد ماند.

طبق نظر و معاینه پزشک بله می توان روی یک چشم انجام داد اما توصیه می شود برای ایجاد تقارن و تناسب بیشتر روی دو چشم صورت گیرد.

در صورتی که بخیه ها جذبی باشد نیازی به کشیدن آن ها نخواهد بود اما با توجه به نظر پزشک بین5 تا 7 روزیا کمتر باشد.

حداقل یک هفته بعد از عمل بلفاروپلاستی از آرایش اطراف چشم  و نزدیک کردن ابزار های آرایشی بهداشتی حساسیت زا به چشم خودداری کنید.

بعد از جراحی بلفارو ممکن است درد و تورم در چشم ها حس کنید که با استفاده از مسکن‌ها بهبود پیدا می‌کند.

یک هفته بعد از عمل بلفاروپلاستی می توانید با مشورت پزشک فعالیت بدنی سبک داشته باشید.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت