4.9/5 - (27 امتیاز)
بلفاروپلاستی رشت

بلفاروپلاستی در رشت

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی در رشت با هدف درمان و زیبای انجام می‌گیرد که باعث رفع چین و‌ چروک میشود و افتادگی پلک تا حدود زیادی برطرف می شود. کلینیک زیبایی دکتر امانی با توجه به شرایط بیمار پلک بالایی و‌ پایینی را به طور همزمان جراحی می کند. با توجه به‌ نوع عمل پلک، برش‌های لازم بر روی سطح پوست پلک انجام‌ می‌شود. 

همانگونه که می‌دانید چشم یک عضو‌ بسیار حساس بدن است که برای انجام جراحی باید به بهترین مراکز زیبایی مراجعه کنید. دکتر امانی سابقه ای درخشان  در زمینه جراحی افتادگی پلک در رشت دارند و میتوانید از مشاوره های دکتر امانی استفاده کنید.

تصویر قبل و بعد بلفاروپلاستی

تصاویر زیر نمونه هایی از جراحی افتادگی پلک در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
تاثیر بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی

هزینه عمل بلفاروپلاستی در رشت سال ۱۴۰۲

انتخاب دکتر خوب در عمل بلفاروپلاستی پلک فوقانی در رشت از اهمیت بالایی برخوردار است که بر روی نتیجه ایده آل و هزینه آن تاثیر خوبی دارد. هزینه عمل بلفاروپلاستی در رشت وابسته به عوامل مختلفی است که می توان به موارد زیر اشاره کوچکی داشت:

 • اولین نکته حائز اهمیت در هزینه عمل بلفاروپلاستی می توان به تخصص و مهارت پزشک اشاره داشت.
 • نوسانات اقتصادی بازار و قیمت ارز
 • نوع و شدت مشکل بیمار
 • مدت زمان درمان

زیباترین قسمت صورت چشم است که نقش مهمی در زیبایی چهره افراد دارند. مدل پلک‌ می تواند شما را شاداب، خسته، جوان و فرسود نشان دهد. پوست اطراف چشم بسیار نازک بوده و زودتر از قسمت‌های دیگر پوست دچار چین و‌چروک و افتادگی می شود‌ که برای رفع این مشکل می توان از جراحی استفاده نمود.
بلفاروپلاستی به نوعی عمل جراحی گفته می شود که بر روی پلک بالایی و پایینی انجام می شود، که باعث می شود پوست اضافی و چربی‌های که با افزایش سن یا موروثی ایجاد شدند از بین بروند. بلفارو پلاستی نوعی لیفت برای اطراف چشم بوده که باعث از بین رفتن و کاهش چین و‌چروک‌ها در اطراف چشم می شود.

رزرو نوبت جراحی افتادگی پلک در رشت

در صورتی که قصد انجام عمل جراحی پلک در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت جراحی خود را رزرو کنید.

نحوه انجام جراحی افتادگی پلک در رشت

نحوه انجام عمل بلفاروپلاستی در رشت

همانگونه که می‌دانید بلفاروپلاستی عملی است که برای ترمیم و‌افتادگی پلک انجام می‌گیرد که شامل برداشتن پوست، عضلات و‌چربی‌های دور پلک است. با افزایش سن پلک به سمت پایین کشیده شده و‌ دچار افتادگی می‌شود که ذخیره چربی در اطراف چشم از بین می‌رود. تجمع چربی در پلک چشم باعث می‌شود سن شما بیشتر نشان داده شود که خانم‌ها از ۴۰ سالگی به بالا بیشتر در معرض افتادگی و‌پیری پلک چشم قرار می‌گیرند.
پف و‌ تجمع چربی در زیر چشم باعث می‌شود سن شما بیشتر نشان دهد و‌ همچنین باعث کاهش دید می‌گردد. با از بین بردن چربی‌های اضافی دور چشم به بهبود بینایی خود می‌توانید کمک خوبی کنید و تا چند سال جوانتر شوید. در صورتی که دچار افتادگی پلک هستید و‌ باعث کاهش بینایی چشم‌هایتان شده است می توانید از بلفاروپلاستی استفاده کنید.
برداشتن بافت چربی تا حد زیادی می تواند مشکل شما را رفع کند و چهره‌ای جوان و جذاب برای شما به همراه داشته باشد. برخی از افراد با انجام روش‌های لیفت ابرو و صورت به نتایج ماندگار جوانسازی دست میابد. جراح ماهر با توجه به وضعیت بیمار اقدام به جراحی می‌کند.‌ قبل از انجام بلفاروپلاستی حتما با متخصص چشم مشورت کنید. سابقه پزشکی در خصوص جراحی‌های قبلی شرایط فعلی و گذشته شما را به جراح کمک می کند.
جراح در مورد خشکی چشم، گلوکوم، الرژیهای فصلی، مشکلات گردش خون، تیروئید و‌ دیابت به شما کمک می کند. بحث صادقانه پزشک با شما و اعتماد دادن به شما باعث می‌شود در گرفتن نتیجه رضایت بخش دست یابید.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در رشت

جراحی بلفاروپلاستی پلک بسیار حساس است که بر روی پلک بالایی و‌ پایینی چشم انجام می شود بنابراین برای رفع مشکلاتی از قبیل افتادگی پلک، غدد چربی و زائده‌های ماهیچه‌ای و عضلانی باید به بهترین جراح بلفاروپلاستی در رشت مراجعه کنید.
از نظر پزشکی بلفاروپلاستی با هدف‌های متفاوت انجام می‌شود برخی‌ها صرفا برای بهبود ظاهر خود این‌ کار را انجام می‌دهند. برخی از بیماران به‌ دلیل افتادگی بیش از حد پلک به دلیل زائده‌های چربی به پزشک مراجعه و اقدام به جراحی می نمایند. بیمارانی که عضلات داخل بافت پلک دید خود را از دست می دهند دچار اختلالات بینایی می‌شوند.‌

بلفاروپلاستی با هدف‌های متفاوت انجام می‌شود برخی از افراد برای بهبود ظاهر خود اقدام به انجام این کار می کنند و برخی دیگر برای رفع مشکلات بینایی و تورم به دلیل زائده‌های چربی اقدام به جراحی پلک می کند که علاوه بر زیبایی جنبه‌ی درمانی نیز دارد.

رزرو نوبت بلفاروپلاستی

در صورتی که قصد انجام عمل جراحی پلک در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت جراحی خود را رزرو کنید.

فواید جراحی پلک در رشت

عمل بلفاروپلاستی در رشت

با افزایش سن پوست بدن نرمی و لطافت خود را از دست می‌دهد و از حالت ارتجاعی خود خارج می‌شود. این تغییرات باعث ایجاد چین و‌ چروک و شل شدن پوست و پلک بالایی و پایینی می‌شود. که یکی از بهترین و اصولی ترین راه‌حل‌ها انجام بلفاروپلاستی است.
جراحی پلک در رشت برای بالا کشیدن پلک و رفع افتادگی آن انجام می‌شود. به بیان دیگر می‌توان گفت بلفاروپلاستی باعث رفع افتادگی، حذف چربی‌های زائد پوست‌ و از بین رفتن کیسه‌های چشمی می‌شود.

عوارض جراحی بلفاروپلاستی

هر نوع جراحی زییایی عوارض خود را دارد مخصوصا عمل‌های که با بینایی در ارتباط باشند. این نوع عمل جراحی باید توسط همکاران فوق تخصص جراحی پلاستیک و‌ ترمیمی چشم صورت گیرد. از مهمترین عوارض جراحی بلفاروپلاستی می توان به دو بینی و تاری دید گذرا، تورم و‌ کبودی پلک، عدم تقارن محل برش در طرف و جوش‌های سفید کوچک در اطراف بخیه اشاره داشت.
توجه داشته باشید عوارض جراحی بلفاروپلاستی بسیار کوتاه مدت است و پس از چند هفته به تدریج به حالت اولیه خود بر می گردد. استفاده از قطره اشک مصنوعی و پماد‌های مرطوب کننده در موقع خواب به کنترل این حالت کمک می‌کند.
به این نکته توجه داشته باشید برش‌های پوست را باید از روز بعد از جراحی سه بار در روز با آب و صابون ضد عفونی و شست. این نوع شستشو‌ باید با ملایمت بسیار زیاد انجام شود و‌ محل برش را خشک کرد. برای خشک کردن نواحی برش باید از گوش پاک‌کن آغشته به ۵۰ درصد هیدروژپ پراکسید ۳ درصد و ۵۰ درصد آب استفاده نمود. در نهایت این نواحی را به طور دایم با پماد انتی بیوتیک بپوشانید در صورت نداشتن پماد آنتی بیوتیک از وازلین استفاده کنید.
از قطره چشم در هر چند ساعت برای مرطوب کردن چشم استفاده کنید و دوش گرفتن بعد از جراحی مانعی ندارد. برای شستن‌ و خشک کردن صورت با ملایمت برخورد کنید تا آسیبی به بخیه وارد نشود. زنانی که لیفت ابرو و صورت انجام دادید باید مراقب خط رویش مو باشید تا آسیبی به بخیه‌ها وارد نشود.
دو ماه بعد از جراحی استفاده از کره کامائو و ماساژ ملایم ویتامین ایی برای درمان جای زخم مناسب است. برش‌های جراحی به طور طبیعی تا چند‌ ماه به صورت لکه‌های قرمز هستند که می توان این لکه‌ها به وسیله مواد آرایشی مخفی نمود. محل جراحی بهتر است تا شش ماه در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند، استفاده از کرم ضد آفتاب بر روی تمام برش‌ها مناسب است.

جراحی بلفاروپلاستی در رشت برای چه کسانی مناسب است؟

افتادگی پلک چشم یکی از عارضه‌هایی است که سالانه بسیاری از افراد با آن مواجه هستند.‌ افتادگی پلک علاوه بر اینکه تاثیر واضحی بر زیبایی هر فرد دارد با گذشت زمان باعث اختلال بینایی می‌شود. به مرور زمان با افزایش سن افتادگی پلک افزایش پیدا می‌کند و‌ بیمار دیگر قادر به باز کردن چشم خود نیست بنابراین جراحی پلک می تواند از شل شدن و افتادگی پلک جلوگیری می‌کند.

مراقبت‌های بعد از جراحی پلک در رشت

در هنگام جراحی پلک انتظارات رویایی را کنار بگذارید و به دنبال نتیجه واقع گرایانه باشید. بهتر است بعد از عمل جراحی به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • بهتر است‌ تا دو‌هفته از ریختن آب بر روی پلک جلوگیری کرد و‌ در هنگام استعمال ناحیه گردن به پایین را شست.
 • به نکته توجه داشته باشید به دلیل دستکاری بافت‌های زیرین پوست مدت زمان بالایی برای بهبود و ‌ترمیم پوست‌ باید طی شود.
 • بخیه‌ها بعد از دو هفته باید کشیده شود. بناباین در این زمان باید احتیاط کرد.

مدت زمان انجام عمل بلفاروپلاستی

مشهورترین عمل زیبایی بلفاروپلاستی است‌ که تحت عنوان بی حسی موضعی انجام می‌شود ولی در برخی موارد ممکن است بسته به شرایط بیمار تحت بیهوشی عمومی انجام شود. عمل بلفاروپلاستی باعث ظاهری جوان و‌ شاداب می‌شود که موقعیت بافت چربی زائد را تغییر می‌دهد. جراحی پف پلک در زنان‌ و مردان در سنی مناسب است که بر روی زیبایی تاثیر خوبی می‌گذارد.
جراحی پف پلک باعث حذف چربی و صاف کردن چین و چروک‌ های پوستی ‌می‌شود که از افتادگی پلک بالا و پف زیر چشم جلوگیری می‌کند. جراحی موفقیت آمیز باعث دستیابی به چشمانی شاداب و‌ جوان‌تر می شود.
جراحی پلک در دسته جراحی‌های سنگین است. در طول مدت جراحی باید از چشم‌هایتان به خوبی مراقبت کنید، در این مدت گریه کردن اصلا‌ مناسب نیست که باعث کشیدگی پشت پلک‌ها می‌شود.‌ بعد از جراحی پلک باید از دارو و‌مرطوب چشم استفاده کنید. دارو آسپیرین جزو داروهایی است که از احساس سوزش، خشکی و‌ کشیدگی پلک چشم تا حد امکان جلوگیری می‌کند. پزشک متخصص برای رفع این مشکل پماد چشمی را تجویز می کند ک از خشکی و تورم پوست جلوگیری می‌کند. پزشک با توصیه ها و دستورات خود، شما را برای گذراندن هر چه بهتر این دوره به بهترین شکل راهنمایی می نمائید.

انواع عمل بلفاروپلاستی در رشت

بلفاروپلاستی باعث جوانسازی پوست و‌ چشم‌ها می‌شود و به اصلاح و افتادگی پلک‌ها و پتوز کمک می‌کند. برخی از افراد به دلایل زیبایی و برای دید بهتر اقدام به بلفاروپلاستی می کند. انواع عمل بلفاروپلاستی عبارتنداز:

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین در رشت

بلفاروپلاستی پلک پایینی معمولا یک جراحی زیبایی مدرن است که برای فرم دهی و بهبود ظاهری پوست شل و کیسه‌های چربی زیر چشم مناسب است.

بلفاروپلاستی پلک بالا در رشت

پوست اضافی در پلک‌های فوقانی باعث خستگی و پیری چهره می‌شود و در بخش فوقانی میدان دید فرد را دچار مشکل می‌کند. در بیشتر مواقع جراحی بلفاروپلاستی بر روی پلک فوقانی به دلیل زیبایی انجام می‌پذیرد.

بلفاروپلاستی پلک بالا
بلفاروپلاستی پلک بالا

بهترین دکتر بلفاروپلاستی در رشت

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

سبک زندگی سالم و ورزش باعث جلوگیری از پیری زود رس پوست می‌شود اگر می‌خواهید از پیری و تعویق پوست جلوگیری شود به نکات زیر توجه کنید از جمله:

 • در برنامه روزانه خود ورزش و پیاده روی را بگنجانید.
 • خواب کافی و به موقع و رژیم غذایی سالمی داشته باشید.
 • بیش از حد به گوشی و مانیتور نگاه نکنید.
 • از مواد آرایشی اصل و‌ گیاهی استفاده کنید.
 • از استرس و‌ تنش‌های عصبی خودداری کنید.
 • روزانه 8 تا 10 لیوان آب مصرف کنید.
 • از کرم های آبرسان و مرطوب کننده مناسب پوست و دور چشم خود استفاده کنید.

کلینیک زیبایی دکتر امانی زیبایی و‌ جوانسازی پوست را برای شما به ارمغان می‌آورد. در کلینیک دکتر امانی بعد از جراحی دستورالعمل‌های دقیقی در خصوص مراقبت بعد از جراحی در اختیار بیماران عزیز قرار می‌گیرد. انجام این دستورالعمل‌ها شامل استفاده از بانداژها و مصرف آنتی بیوتیک در صورت میزان و‌ نوع فعالیت‌ باکتری‌ها است.
دکتر امانی بهترین جراح بلفاروپلاستی رشت است که اطلاعات کامل در خصوص علایم طبیعی بیمار به شما می‌دهد. به این‌ نکته توجه داشته مدت زمان مورد نیاز به بهبود بیمار کمک می‌کند.

رزرو نوبت بلفاروپلاستی

در صورتی که قصد انجام عمل جراحی پلک در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت جراحی خود را رزرو کنید.

لیفت پلک بدون جراحی در رشت

جراحی بلفاروپلاستی در رشت مناسب افرادی است که پلک‌های بالا یا پایینشان دارای چربی و‌گوشت اصافی است که بر روی زیبایی صورت آن‌ها تاثیر می‌گذارد. یکی از مزایای بلفاروپلاستی می توان به عمل سریع آن اشاره داشت. در ابتدا پزشک در جلسه اول میزان و‌ تکنیک جراحی بلفارو‌پلاستی را برای شما توضیح می‌دهد و با بیمار به توافق می رسد.
در روز جراحی نواحی که قرار است برش و ‌جراحی شود بر روی پلک شما علامت گذاری می‌شود. در این مرحله اقدام به بیهوشی بیمار کرده، بیهوشی عمومی برای انجام بلفاروپلاستی ضروری نیست در این خصوص فقط از بی حسی موضعی استفاده می‌شود. بلفاروپلاستی تحتانی از طریق برش کوچکی در زیر مژه‌های پایینی در بافت پوشش مرطوب انجام می‌شود. این روش با تغییر موقعیت چربی اضافی برای صاف کردن ناحیه زیر چشم انجام می‌شود.
بلفاروپلاستی فوقانی برای برداشت محافظه کارانه پوست و ‌چربی پلک فوقانی انجام می‌شود. بعد از انجام بلفاروپلاستی جراح جای برش‌ها را بهیه نموده و در جلسه دوم اقدام به کندن بخیه‌ها می‌کند. اگر جراح از بخیه قابل جذب استفاده کند نیاز به کشیدن بخیه نیست.

در صورتی که قصد انجام جراحی پلک در رشت را دارید و به دنبال دکتر خوب برای افتادگی پلک در رشت میگردید میتوانید با مشاورین کلینیک دکتر امانی تماس حاصل فرمائید.

به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت