کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت

5/5 - (26 امتیاز)
تزریق ژل در رشت

تزریق ژل لب در رشت

امروزه داشتن ظاهر زیبا یکی از اولویت های همه افراد است و مردم به زیبایی و جوانی پوست خود اهمیت زیادی می دهند و همواره به دنبال روش های جوانسازی پوست هستند. یکی از روشهای موثر در این زمینه تزریق ژل است. تزریق ژل لب در رشت با استقبال زیادی مواجه شده است و این استقبال باعث شده تا رقابت زیادی در این زمینه ایجاد شود. در این مطلب قصد داریم شما را در رابطه با تزریق ژل در رشت، بهترین دکتر تزریق ژل لب در رشت، کاربردهای ژل لب و هزینه تزریق ژل لب در رشت صحبت کنیم.

تصویر قبل و بعد تزریق ژل

قیمت تزریق ژل لب در رشت

به صورت کلی به علت نوسانات قیمت مواد نمیتوان برای قیمت تزریق ژل لب در رشت، هزینه مشخصی را تعیین کرد. همچنین قیمت لب در رشت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله:

 • ناحیه ای که قرار است تزریق ژل انجام شود؛
 • مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق و دستیابی به نتیجه مطلوب و مورد نظر شخص بیمار؛
 • نوع و کیفیت ژل تزریقی؛
 • میزان دستمزد پزشک

برای دانستن هزینه تزریق ژل لب در رشت میتوانید با کارشناسان کلینیک زیبایی دکتر امانی تماس بگیرید.

رزرو نوبت تزریق ژل در رشت

در صورتی که قصد تزریق ژل لب در رشت را دارید، میتوانید به صورت آنلاین و بدون هیچ افزایش قیمتی در کلینیک زیبایی دکتر امانی وقت جراحی خود را رزرو کنید.

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل دارای کاربردهای فراوانی است که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تزریق ژل لب رشت

تزریق ژل لب در رشت نسبت به سایر روش هایی که برای حجیم کردن لب ها صورت می‌گیرد، عوارض جانبی کمتری دارد و تنها ممکن است به مدت 2 تا 7 روز دچار کبودی جزئی شود که به مرور زمان بهبود می‌یابد.

تزریق ژل لب در رشت

تزریق فیلر گونه در رشت

تزریق ژل گونه در رشت در سنین جوان تر موجب جوان تر شدن و شاداب شدن پوست می‌شود و در سنین بالاتر چین و چروک و اثرات پیری را رفع می‌کند.
همانطور که گفته شد تزریق ژل گونه رشت سن خاصی ندارد و میتوان از آن در همه‌ی سنین استفاده کرد.

تزریق ژل زیر چشم در رشت

از این روش برای حجم دادن و بالا آوردن بخش هایی از زیر چشم که فرو رفته اند استفاده می‌شود. تزریق ژل زیر چشم بر پایه‌ی اسید هیالورونیک طبیعی است.
در صورتی که به دنبال بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در رشت هستید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر امانی است.

تزریق ژل خط خنده در رشت

در این روش چین و چروک هایی که در اطراف لب ایجاد شده اند و خط خنده را تحت تاثیر قرار داده اند، را میتوان به کمک این روش اصلاح کرد و خط خنده را تزریق فیلر در رشت محو کرد.

فیلر بینی در رشت

تزریق ژل بینی در رشت به منظور از بین بردن قوز بینی و لیفت نوک بینی انجام می‌گیرد. از این روش میتوان به عنوان یک روش برای نتیجه گیری سریعتر قبل یا بعد از عمل جراحی بینی استفاده کرد.

تزریق ژل چانه در رشت

این روش برای افرادی انجام می‌گیرد که به دنبال زاویه سازی صورت و اصلاح ظاهر چانه خود هستند.

ویدئو نمونه کار تزریق ژل

ویدئو های زیر نمونه هایی از تزریق ژل لب رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در رشت انجام شده است.

ژل (فیلر) لب چیست؟

کاهش میزان تولید کلاژن و الاستین یکی از مشکلات رایجی است که بالا رفتن سن علت به وجود آمدن آن است و باعث تحلیل رفتن حجم چربی پوست و به بروز چین و چروک می شود. روش های زیادی برای از بین بردن این چین و چروک ها وجود دارد که تزریق ژل یکی از آنها است. در این روش علاوه بر ژل از ماده دیگری به نام فیلر نیز استفاده می شود. فیلرها، موادی هستند که به آن ها پرکننده یا حجم‌دهنده‌های پوستی گفته می شود و ساختاری مشابه ژل دارند و از آن ها برای جوانسازی پوست استفاده می کنند‌. به این ترتیب چربی های از دست رفته پوست به وسیله تزریق ژل یا فیلر جایگزین می شود و به عبارتی حجم از دست رفته پوست بر می گردد.
برای بعضی از قسمت های بدن نمی توانیم از ژل استفاده و تزریق کنید؛ مورد تایید سازمان FDA هم نمی باشد؛ به طور مثال برای افزایش حجم سینه، حجم باسن، حجم دهی پا ها، تزریق ژل به درون استخوان و عضله تزریق نمی شود و شما برای حجم دهی باید از روش های دیگری استفاده کنید.
بعضی از افراد با مراجعه به پزشک متخصص مدل هایی را می گویند که به این شکل انجام بشود مثل: مدل لب روسی، ژل لب مدل سه دکمه ای،مدل لب عروسکی ،مدل لب باربی، مدل لب چاک دار، مدل لب هالیووردی و… است، که بیشترین استفاده از تزریق ژل لب روسی در رشت است.
بهترین دکتر برای تزریق ژل در رشت دکتر شهروز امانی است.

انواع تزریق ژل لب در رشت

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل گرد

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

ژل لب مدل سه دکمه ای

تزریق ژل لب مدل کمان

تزریق ژل لب مدل صدف

تزریق ژل لب مدل صدف

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل گرد

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

ژل لب مدل سه دکمه ای

تزریق ژل لب مدل کمان

تزریق ژل لب مدل صدف

تزریق ژل لب مدل صدف

انواع ژل

تعداد زیادی از ژل ها مورد تایید FDA است بعضی از ژل ها هم خیر. شما با توجه به مراجعه به پزشک متخصص زیبایی با مشورت و مشاوره گرفتن می توانید از نظر مطمئن بودن و مرغوب بودن جنس و نوع ژل اطمینان داشته باشید و با خیال راحت بتوانید استفاده کنید.
یکی از ژل های مرغوب هیالورونیک اسید است که محبوب ترین ژل برای حجم دادن و پر کردن پوست است که برای رفع چین و چروک تزریق ژل لب استفاده می شود. ژل رستیلن یکی از برند های معروف هیالورونیک اسید است و بافت نرمی دارد و مدت ماندگاری آن ۶تا۱۲ ماه است. همین طور که در تصویر می بینید قیمت تزریق ژل ریپلنژن کره اورجینال، ژل روفیل کره، ژل پرفکت فرانسه استفاده می شود.
تمامی عوامل گفته شده تاثیر مستقیمی روز هزینه تزریق ژل لب در رشت دارد که در جلسه اول مشاوره و قبل از انجام تزریق توسط دکتر تزریق ژل در رشت مشخص می شود و به اطلاع فرد می رسد. جهت اطلاع از قیمت ها از کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶ تماس بگیرید.

بهترين مارک ژل براي تزريق صورت چيست؟

02

بهترین ماده ای که برای انتخاب تزریق ژل استفاده می شود، از نظر میزان ماندگاری ژل به دست خود شماست که ایا ژل های موقتی یا دائمی استفاده کنید و از نظر برند و جنس متخصص باید برای شما انتخاب کنند و زمانی که شما با مراجعه به متخصص زیبایی مناسب و متخصص به کار و سابقه کاری ممتازی داشته باشد این را بدانید که از بهترین و مرغوب ترین برند استفاده می کنند.

مراقبت های لازم برای تزریق ژل

برای انجام هر نوع عمل زیبایی قبل از هر چیز باید آشنایی کاملی با نوع عمل به دست آورد و پس از آن به یک پزشک متخصص و مجرب مراجعه کرد. در مرحله اول پزشک جلسه مشاوره ای را برای توضیح روال کار و بررسی کلی شرایط بیمار ترتیب می دهند و پس از انجام آزمایشات اولیه، نوبت انجام عمل تعیین خواهد شد. انجام عمل های زیبایی به یک سری مراقبت هایی قبل و بعد از انجام عمل نیاز دارند که برای کسب نتیجه بهتر و مطلوب باید به طور دقیق آن ها را رعایت کرد.

مراقبت های قبل از تزریق ژل

 • بهتر است حداقل یک هفته یا ده روز قبل از انجام عمل از خوردن هرگونه دارویی مثل آسپرین که سبب رقیق شده خون می شود خودداری کرد زیرا این مواد احتمال خونریزی را افزایش می دهند.
 • اگر شخص داروی خاصی مصرف می کند باید حتما در رابطه به مصرف آن با پزشک خود مشورت نماید.
 • حداقل ۲۴ ساعت قبل از انجام تزریق ژل هیچ نوع نوشیدنی الکلی نباید مصرف شود.
 • در دوران بارداری یا شیردهی انجام تزریق توصیه نمی شود.
 • مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین E و موادی مانند ماهی حداقل یک هفته قبل از تزریق ممنوع است.
 • در صورت وجود هر گونه حساسیت پوستی در گذشته یا داشتن سابقه تبخال، حتما قبل از تزریق ژل موارد را به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت های بعد تزریق ژل

 • بهتر است برای جلوگیری از تورم و کبودی تا چند ساعت بعد از تزریق از کمپرس یخ استفاده شود.
 • استفاده از حمام حداقل تا ۲۴ ساعت و رفتن به سونا و استخر حداقل تا یک هفته ممنوع است.
 • بعد از تزریق ژل مصرف مایعات را افزایش دهید زیرا روند درمان را سرعت می بخشند.
 • حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق ژل نباید از لوازم آرایشی استفاده شود.
 • مصرف دخانیات و مشروبات الکلی بعد از تزریق به هیچ وجه توصیه نمی شود چون باعث ایجاد تورم و التهاب می شوند.
 • در روزهای ابتدایی بعد از تزریق ژل، انجام کارها و ورزش های سنگین ممنوع است.
 • تا چند روز پس از تزریق نباید در معرض نور مستقیم و شدید خورشید قرار گرفت.
 • مصرف مواد غذایی و میوه ها و سبزیجاتی که سرعت بهبود زخم را بالا می برند بسیار توصیه می شود.
 • محل تزریق را به هیچ وجه نباید دستکاری کرد و تا حد امکان از خم کردن سر به سمت پایین خودداری شود.

ویدئو نمونه کار تزریق ژل لب رشت

ویدئو های زیر نمونه هایی از تزریق ژل لب رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در رشت انجام شده است.

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل

عمل تزریق ژل یکی از عمل های سرپایی زیبایی محسوب می شود و مانند عمل های جراحی دوران نقاهت و بهبودی طولانی ندارد. ممکن است در روزهای اول اندکی تورم و قرمزی در محل تزریق ژل مشاهده شود که پس از مدتی رفع خواهد شد. از آنجایی که در این عمل از بیهوشی استفاده نمی شود، فرد بلافاصله بعد از انجام تزریق می تواند به روال عادی زندگی روزمره خود برگردد و کارهای عادی خود را با رعایت اندکی احتیاط به راحتی انجام دهد و نیازی به بستری شدن بیمار نیست. فقط توصیه می شود در یک یا دو روز اول از انجام کارهای سنگین پرهیز کند.

تزریق ژل لب چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل دارای مزایای مختلفی است. مانند:

 • سرعت انجام تزریق
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • عدم نیاز به بیهوشی و سرپایی بودن عمل
 • امکان مشاهده نتایج بلافاصله پس از تزریق ژل
 • هزینه کمتر نسبت به عمل های جراحی زیبایی
 • و … 

بهترین دکتر برای تزریق ژل در رشت

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر امانی زیبایی و‌ جوانسازی پوست را برای شما به ارمغان می‌آورد. در صورتی که به دنبال دکتر خوب برای تزریق ژل لب در رشت و متخصص فیلر بینی در رشت هستید، کلینیک زیبایی دکتر امانی یکی از بهترین پیشنهاد ها به شماست. برای اطلاع دقیق از هزینه تزریق ژل لب در رشت میتوانید با کارشناسان کلینیک زیبایی دکتر امانی تماس بگیرید.

نتیجه گیری

به طور کلی می توان گفت اگر قصد دارید تزریق ژل انجام دهید باید به نکات زیر توجه کنید:

 • اول از همه باید اطلاعات و آگاهی کاملی از تزریق ژل داشته باشید.
 • بعد از آن باید کلینیک مناسبی برای انجام این کار انتخاب کنید که مجوز های لازم را داشته باشد.
 • هم چنین باید به سراغ تیم درمانی و پزشکان ماهر و مجرب بروید.
 • سپس با خیال راحت تزریق ژل را برای دستیابی به نتیجه مطلوب انجام دهید.

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر تزریق ژل لب در رشت هستید میتوانید از خدمات کلینیک زیبایی دکتر امانی بهره مند شوید.

زاویه سازی صورت در رشتتزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت | لیفت شقیقه در رشت

سوالات متداول

برخی از سوالات متداول تزریق ژل که ممکن است قبل از انجام تزریق برای هر شخص پیش بیاید در زیر آمده است و پاسخ هر کدام برای راهنمایی و کمک به انتخاب درست شما نیز بیان شده است.

زمان ماندگاری ژل به نوع آن بستگی دارد و به طور معمول از ۶ ماه تا ۲ سال ماندگاری دارد.

اگر ژل های مورد استفاده از کیفیت لازم برخودار باشند و پزشک نیز مهارت کافی داشته باشد، عوارض تزریق ژل اندکی تورم و کبودی در روزهای اولیه خواهد بود که واکنش طبیعی بدن فرد است و کاملا عادی است و پس از چند روز برطرف می شود.

بله اما فقط برای ژل های موقتی این امکان است و می توان با ماده ای انزیم مواد اسید هیالورونیک را حل کرد و باید بر اساس تشخیص پزشک باشد.

بله اقایان هم مانند خانم ها می توانند استفاده کنند.

نتایج حاصل از تزریق ژل بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده است. اما به دلیل وجود اندکی تورم و قرمزی در محل تزریق نتیجه نهایی یک یا دو روز پس از تزریق مشخص خواهد شد.

تزریق ژل برای برخی از افراد مناسب نیست. از جمله:

 • افرادی که دارای بیماری ها خود ایمنی هستند،
 • افرادی که سابقه سکته قلبی و مغزی دارند،
 • زنان باردار و شیرده،
 • افرادی که برای کنترل دیابت از انسولین استفاده می کنند،
 • افرادی که سابقه لخته شدن خون در بدن را دارند،
 • افرادی که به بیماری سرطان مبتلا هستند،
 • و … .

برای تزریق ژل لب روسی در رشت بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید و نسبت به تشخیص دکتر از ژل لب روسی در رشت استفاده کنید.

با توجه به استفاده از ژل دائمی دیگر نمی توانید آن را به حالت اول قبل تزریق در بیارید و ممکن است در ابتدا از این نوع مدل خوششتان نیاید و مورد پسند نباشد پس بهتر است اگر بار اولتان است از ژل موقتی استفاده کنید و بدانید که در صورتی که از این مدل خوشتان امد و نسبت به تعداد دفعات تزریق ژل خسته شده باشید می توانید از نوع تزریق ژل دائمی استفاده کنید.

از زمانی که چین و چروک روی پوست امده میتوان گفت از ۳۰ سال به بالا استفاده کنید و از استفاده در دوران قبل از ۱۸ سالگی استفاده نکنید.

خیر. نه به اندازه ای که نتوانید تحمل کنید و در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود.

خیر بهتر است یک روز بگذرد و حتی از وازلین هم برای رفع خشکی استفاده نکنید.

به بالای صفحه بردن
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت