زاویه سازی صورت در رشت

این روزها زیبایی چهره موضوع مهمی است که بسیار مورد توجه افراد قرار دارد. یکی از پرطرفدارترین این روش ها زاویه سازی صورت در رشت است. تقاضا برای انجام زاویه سازی فک در رشت افزایش زیادی داشته است، اما این افزایش تقاضا می تواند سبب سودجویی برخی افراد نیز شود. در اینجا می خواهیم شما را با روش صحیح زاویه سازی صورت، زاویه سازی فک، ماندگاری زاویه سازی صورت، زاویه سازی صورت با جراحی و بدون جراحی آشنا کنیم. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر زاویه سازی فک در رشت هستید، با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

الان تماس بگیرید!

هزینه زاویه سازی صورت در رشت

عوامل گوناگونی بر میزان هزینه زاویه سازی صورت تاثیر گذار است. از مهمترین این عوامل روش انجام زاویه سازی و تجربه پزشک مربوطه است. جهت اطلاع از قیمت زاویه سازی صورت در رشت در کلینیک زیبایی دکتر امانی میتوانید با شماره ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶ تماس بگیرید. از آن جایی که این کار بسیار حساس است و با زیبایی انسان سر و کار دارد، بهتر است برای انجام آن سراغ یک پزشک متبحر، با تجربه و متخصص بروید. گول تبلیغات با قیمت های کم را نخورید. زیرا اگر کمترین سهل انگاری از طرف پزشک انجام شود، آسیب های جدی و جبران ناپذیری به صورت وارد می کند. به همین خاطر در صورتی که به دنبال بهترین دکتر زاویه سازی صورت در رشت، پیشنهاد ما به شما این این است که به کلینیک دکتر امانی مراجعه فرمائید.

 • هزینه زاویه سازی صورت در رشت 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 12 میلیون تومان

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد زاویه سازی صورت

تصاویر زیر نمونه هایی از زاویه سازی صورت در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

تصویر قبل و بعد زاویه سازی صورت
تصویر قبل و بعد زاویه سازی صورت
تصویر قبل و بعد زاویه سازی صورت
تاثیر زاویه سازی صورت
تاثیر زاویه سازی صورت
تاثیر زاویه سازی صورت

ویدئو نمونه کار زاویه سازی صورت

ویدئو های زیر نمونه هایی از زاویه سازی صورت در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی توسط بهترین دکتر لیفت صورت در رشت انجام شده است.

زاویه سازی صورت یا کانتورینگ چیست؟

تمایل به زیبایی در وجود همه انسان ها وجود دارد؛ چرا که زیبا بودن و داشتن ظاهری بهتر حس اعتماد به نفس را در انسان جاری می کند. برای همه افراد مهم است که همواره زیبا به نظر برسند؛ داشتن کوچک ترین عیب در صورت باعث پایین آمدن حس اعتماد به نفس در هر فردی می شود. وجود همین عیب ها در صورت باعث شده تا انسان همیشه به دنبال رفع این نواقص باشد. این روزها عمل های زیبایی همچون زاویه سازی صورت یا به عبارتی مادلینگ چهره طرفداران بی شماری دارد.
به مدل سازی صورت کانتورینگ صورت هم گفته می شود، از آنجایی که در نقاشی به انجام طرح و نقش روی مدل ها کانتور انجام می دهند، نام دیگری برای زاویه صورت است. زاویه سازی صورت مردان و زنان هر دو دارای اهمیت زیادی است و به آن توجه می شود.
زاویه سازی صورت باعث جوان سازی و زیبایی صورت، اصلاح زاویه بینی، از بین رفتن غبغب و حالت دادن چانه می شود. همانطور که گفته شد حالت صورت بعد از انجام این عمل به شکل V در می آید. در زاویه سازی صورت، قسمت هایی از صورت که نقش اساسی در زیبایی صورت دارند (شامل زاویه فک، خطوط فک و گونه و چانه)، برجسته تر می شود. به این صورت که این روش با کوچک کردن فک و لاغر کردن صورت و سپس برجسته کردن گونه و چانه کاری می کند تا اجزای صورت با هم تناسب و دارای تقارن زیباتری باشند. این چهره برای اکثر افراد یک فرم دلخواه است.
زاویه سازی صورت با روشهای مختلفی، علاوه بر فرم دهی به صورت، باعث شادابی ،زیبایی و جوان سازی پوست نیز می شود.

انواع روش های زاویه سازی صورت و فک

زاویه سازی صورت انواع مختلفی دارد و با وجود مشکلات مادرزادی ، افزایش سن ، وجود بیماری و تصادف از عوامل و شرایطی است که افراد به زاویه صورت و زاویه فک نیاز دارند.
بسته به نظر پزشک، هر فرد باید از یک روش استفاده کند. به این صورت که پزشک ابتدا فرم و حالت صورت، زاویه فک و حالت گردن بیمار را بررسی می کند و سپس از وی تست هایی می گیرد تا ببیند بیمار نسبت به موادی مانند ژل، نخ و … حساسیت دارد یا نه. سپس شخص به صلاح دید پزشک از یکی از روش های زیر برای زاویه سازی صورت خود استفاده می کند.
در صورتی که قصد زاویه سازی فک در رشت را دارید، انتخاب درست پزشک متخصص از مسائل مهمی است که فرد باید نسبت به آن تحقیق و پرس و جو کند؛ با وجود نداشتن اعتبار و تخصص کافی پزشک، ممکن است دچار عوارضی غیر قابل درمان شوید. از عوارضی که ممکن است در پی آن رخ دهد:

 • ناراحتی و آسیب زدن به عروق
 • لختگی خون
 • خون ریزی
 • وجود آمبولی در صورت به دلیل تزریق اشتباه در رگ
 • تغییر رنگ در ظاهر پوست

به انواع روش های زاویه سازی صورت که بدون جراحی(روش غیر جراحی) انجام می دهد می پردازیم.

زاویه سازی صورت و فک با ژل

زاویه سازی صورت و فک با ژل و فیلر

تزریق ژل نوعی درمان غیر جراحی است که پزشک ابتدا فرم صورت بیمار را بررسی می کند و سپس به قسمت هایی از صورت وی که نیاز به ژل دارد، ژل تزریق می کند. میزان تزریق ژل باید به مقدار کافی و با دقت بسیار زیاد انجام شود و از طرفی باید این ژل از نوع مرغوب باشد تا تاثیر مثبتی روی صورت داشته باشد. بنابراین قبل از استفاده از روش زاویه سازی فک با تزریق ژل حتما در مورد پزشک معالج و سابقه وی اطلاعات کافی کسب کنید.
استفاده از نوع ژل هایی که دارای ترکیباتی در بافت استخوانی است استفاده می شود و تاثیر بسزایی برای قسمت های عمل زیبایی زاویه سازی فک و چانه دارد و بیشتر برای این دو ناحیه استفاده می شود.
بهترین ژل، ژل اسید هیالورونیک است که سازگاری خوبی با بدن دارد. ماندگاری این روش ۶ ماه تا ۳۶ ماه است. عدم تقارن صورت بعد از تزریق ژل یا کبودی و عفونت، حساسیت یا آلرژی به آن از معایب تزریق ژل است.
مزایای استفاده از این روش:

 • ایجاد زاویه در فک
 • از بین رفتن افتادگی پوست گردن و صورت
 • از بین رفتن چین و چروک های صورت
 • فرم دهی صورت در نواحی لب و بینی
 • از بین رفتن خط اخم و خط لبخند
 • افزایش حجم در نواحی لب، چانه

زاویه سازی صورت و فک با بوتاکس

این روش نیازی به جراحی ندارد و بیمار کمترین دردی حس نمی کند. این روش به این صورت است که با تزریق بوتاکس به قسمت هایی از چانه، چانه کوچک تر به نظر می رسد. این روش برای افرادی که دارای فک مربعی هستند یا تمایل دارند قسمت پایین صورتشان کشیده تر باشد، مناسب است. زاویه صورت با تزریق بوتاکس از روش های دیگر تزریق برای زاویه سازی صورت راحت تر و مدت زمان خوب شدن آن کم تر است.

زاویه سازی صورت و فک با بوتاکس
زاویه سازی فک و صورت با نخ

زاویه سازی فک و صورت با نخ

یکی از محبوب ترین روش های مادلینگ چهره، روش زاویه سازی صورت با نخ یا همان لیفت صورت با نخ است. در این روش پزشک نقاطی را روی صورت مشخص می کند که همان نقاط ورودی و خروجی نخ است. بعد از آن با کمک سوزن های باریک و مخصوص، نخ را وارد قسمت های علامت گذاری شده می کند و بعد از اینکه آن ها را از محل خارج می کند، نخ ها را گره می زند و زیر پوست مخفی می کند. استفاده از نخ هایی است که قابلیت جذب بالایی دارد و دوره نقاهت آن هم کم تر است. با رعایت در انتخاب پزشک متخصص و معتبر و استفاده از نخ هایی با کیفیت عالی از نتیجه که مد نظرتان است خیالتان راحت باشد و اعتماد کنید.
از بهترین دکترهای متخصص زیبایی در رشت دکتر شهروز امانی متخصص زاویه سازی صورت در رشت است؛ که با تخصص عالی و مکانی مناسب و امکاناتی مجهز بهترین نتیجه را خواهید دید. برای اطلاع بیشتر از هزینه زاویه سازی صورت با نخ به صفحه لیفت صورت با نخ بروید. روش زاویه سازی صورت با نخ باعث بالا کشیدن یا به اصطلاح لیفت کردن پوست می شود. نتیجه این کار به صورت آنی قابل مشاهده است. در این روش نیازی به جراحی نیست.
مزایای استفاده از این روش:
ریسک کمتر، کمترین عارضه، عاری از آثار زخم یا جراحت، مقرون به صرفه بودن و … .

زاویه سازی صورت و فک با تزریق چربی

این روش به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود . از آن به عنوان بهترین روش زاویه سازی صورت نام می برند. در این روش چربی های اضافه از دیگر قسمت های بدن گرفته می شود. پس از آماده سازی به نقاطی از صورت که نیاز به استفاده از آن است، تزریق می شود. از آن جایی که چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود با بدن وی سازگار است و هیچ گونه عارضه ای نخواهد داشت. این روش مشکلات روش تزریق ژل را ندارد و تا چندین سال ماندگاری دارد. استفاده از تزریق ژل برای برجسته کردن ناحیه و در تزریق چربی برای حجیم کردن ناحیه صورت استفاده می شود. چربی باید در هنگام تزریق به صورت یکدست باشد و مواد چربی نرم تر از ژل است و برای هر فرد نسبت به تشخیص دکتر متفاوت است.

زاویه سازی صورت و فک با تزریق چربی

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

این روش فرمی زیبا به صورت می دهد. زیرا تزریق فیلر به قسمت پایینی صورت و ناحیه گردن موجب خوش تراش شدن فک می شود. نتیجه استفاده از روش تزریق فیلر نیز به صورت آنی قابل مشاهده است و هیچ گونه عارضه ای ندارد.
بهترین فیلر برای زاویه سازی صورت و فک و چانه روش های غیر جراحی است.

زاویه سازی فک و صورت با جراحی

این روش نیاز به اتاق عمل و بیهوشی دارد. پزشک فک را به وسیله اره و مته مخصوص می تراشد و آن را کوچک تر می کند. اگر این قسمت دارای عضله های پر حجم باشد، پزشک قسمت هایی را بیرون می کشد و سپس بخیه می زند. این روش نسبت به بقیه روش های زاویه سازی صورت از دقت و پایداری بالاتری برخوردار است و شیوه ای تهاجمی می باشد.
روش هایی مثل جراحی بوکال(برداشتن چربی ) ، عمل لیپوساکشن یا غبغب ، رفع یا برجسته کردن گونه و لیفت هایی مثل لیفت گردن و شقیقه است که از روش زاویه سازی صورت با جراحی استفاده می شود.

زاویه سازی فک و صورت با جراحی
بعد انجام زاویه سازی صورت

کاندیدای مناسب انجام زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت در رشت برای همه قابل اجرا نیست و تنها افرادی که دارای ویژگی های ذیل باشند می توانند این کار را انجام دهند:
افرادی که چانه دایره ای شکل دارند.
افرادی که دارای فک عریض و مربعی شکل هستند.
افرادی که گونه های چاق و یا لاغر دارند.
زنانی که فک آن ها فرم و شکل فک مردانه دارد.
افرادی که فک آن ها زاویه دار نیست.
اگر می خواهید متوجه شوید که صورت شما نیاز به زاویه سازی دارد یا نه، پوست صورت خود را توسط انگشت شست به طرف گوش هایتان ببرید، اگر این حالت صورت خود را دوست دارید، به این معنی است که صورت شما نیاز به زاویه سازی دارد تا زیبا تر شود.

تماس با مطب

قبل انجام زاویه سازی صورت

چه کسانی نمی توانند عمل زاویه سازی صورت را انجام دهند؟

 • افرادی که پوستی افتاده دارند.
 • افرادی که صورتشان خیلی لاغر یا خیلی چاق است.
 • کسانی که صورتشان گرد است.
 • افرادی که فکشان کوچک است.
 • کسانی که دارای بینی بزرگی هستند.
 • کسانی که عقب رفتگی چانه دارند.
 • افرادی که بالای صورتشان از پایین صورتشان کوچکتر، لاغرتر و باریک تر است.
عمل زاویعه سازی صورت در رشت

سن مناسب برایزاویه سازی و کانتورینگ صورت

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر، چربی یا سایر روش‌های درمانی و زیبایی ماسب گروه سنی بالای 18 سال است. درواقع زمانی که رشد استخوان ها متوقف می شود می توان چنین اقدامات زیبایی را انجام داد تا مجبور به تزریق یا عمل مجدد نشوید. به طور معمول زاویه صورت صورت یا کاتورینگ برای ترمیم و اصلاح فرم صورت طبق معیار های زیبایی جهانی و با ظر متخصصین ، در افراد بین 25 تا 35 سال بیشتر محبوبیت را دارد.

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
بهترین روش زاویه سازی و ریمادلینگ صورت

بهترین روش زاویه سازی و ریمادلینگ صورت

بهترین انتخاب برای استفاده از زاویه فک و صورت تشخیص دکتر متخصص به وجود زاویه صورت و چهره شماست که تشخیص می دهد کدام یک از این روش ها با شرایط شما بهتر است. البته بیشترین روش استفاده، تزریق ژل است که متقاضی بیشتری نسبت به بقیه روش ها دارد.

نام و نام خانوادگیضروری

اقدامات لازم قبل از زاویه سازی صورت در رشت

 • در روز تزریق لباس با یقه گشاد یا جلو دکمه بپوشید تا در منزل برای درآورد لباس دچار کشیدگی صورت نشوید.
 • قبل از مراجعه به مطب استحمام کنید و بدون هیچ آرایشی آماده شوید.
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین، ایبوبروفن و قرص ها آرتروز را زیر ظر پزشک قطع کنید.
 • از مصرف الکل و دخایات یک هفته قبل از زاویه سازی صورت در رشت  اجتناب کنید.
 • از مصرف مکمل ها و مولتی ویتامین ها یک هفته تا 10 روز قبل از تزریق اجتناب کنید.
 • اگر از سایر روش های زیبایی صورت استفاده کرده اید با پزشک خود مشورت نمایید.
 • افراد باردار و شیرده نمی توانند در در این دو زمان زبرای زاویه سازی صورت اقدام کنند.
 • مواد غذایی ماسب با تقویت سیستم ایمنی بخورید.
 •  در صورت داشتن حساسیت دارویی یا بیماری به خصوص به پزشک خود اطلاع دهید.
 • انتظار ایجاد تغییرات غیر طبیعی را پزشک خود نداشته باشید.
اقدامات لازم قبل از زاویه سازی صورت در رشت
مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت در رشت

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت در رشت

 • تا یک هفته نباید غذاهای سفت جویده شود.
 • تا ۴ ساعت بعد از عمل نباید از لوازم آرایشی استفاده کرد.
 • تا ۲ روز بعد از عمل از خوابیدن روی شکم بپرهیزید.
 • تا یک روز بعد ورزش سنگین انجام ندهید.
 • تا ۴ ساعت بعد از عمل به محل مورد نظر فشار وارد نکنید.
 • تا یک هفته رفتن به آب گرم و یا سونا ممنوع است.

مزایای زاویه سازی فک

زاویه سازی فک برای افرادی که مشکلات جدی فک و دهان دارد می تواد تاثیر بسیار چشم گیر تری روی اصلاح فرم صورتشان داشته باشد. ممکن است بر اثر شدت مشکلات این روش زیبایی همراه با سایر روش های درمانی همچون ارتودنسی انجام شود.

 • بلد شد چانه های کوتاه
 • ایجاد تواز و تعادل در بین فاصله اجزای صورت مثل بینی تا چانه
 • V شکل کردن صورت
 • باز شدن چین و چروک های این ناحیه
 • رفع ظاهر پوست افتاده
 • رفع ظاهر نامناسب غبغب های کوچک
 • ایجاد فیس مدلینگ و تیز کرد فک
 • دیده شدن خط فک و لاغر نشان دادن صورت
 

عوارض زاویه سازی صورت

عوارض روش های مختلف زاویه سازی صورت (تزریق ژل، تزریق فیلر، تزریق بوتاکس، عمل جراحی، تزریق چربی به زاویه فک و زاویه سازی با کمک نخ) با هم متفاوت است. نقطه مشترک در همه ی این روش ها، تورم و درد است که بعد از مدت زمان کمی از بین می رود. اما کبودی و نداشتن تقارن ممکن است در روش تزریق ژل به وجود آید.

ماندگاری زاویه سازی صورت

با توجه به اینکه چه روشی را برای زاویه سازی صورت انتخاب می کنید ماندگاری آن نیز متفاوت خواهد بود. به طور مثال ژل های تزریقی بعد از یکسال تا 18 ماه شروع به جذب شدن می کنند و محبور به ترمیم خواهید بود.

هزینه زاویه سازی صورت مشمول بیمه است؟

خیر زاویه سازی صورت و کانتورینگ تا زمانی که جنبه زیبایی داشته باشد  مانند هر روش زیبایی دیگری مشمول بیمه نمی شود. جهت کاهش هزینه های تمام شده خدمات زیبایی پیشنهاد می شود در جشنواره های تخفیف دکتر امانی شرکت کنید.

دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در رشت

در صورتی که قصد انجام زاویه سازی صورت در رشت را داشته باشید، مهمترین دغدغه شما پیدا کردن دکتر خوب برای زاویه صورت در رشت است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی به علت استفاده از دستگاه های مجهز و استفاده از مواد با کیفیت انجام زاویه سازی صورت شما با کمترین عوارض انجام میگیرد و نتیجه‌ی دلخواهتان را از این عمل کسب خواهید کرد.

دکتر زاویه سازی صورت در رشت

انسان ها تمایل زیادی به زیبایی و داشتن چهره زیبا دارند. یکی از روش های داشتن ظاهری زیبا و رفع نواقص آن، استفاده از روش زاویه سازی صورت است. زاویه سازی صورت در رشت باعث جوان سازی و زیبایی صورت، اصلاح زاویه بینی،قرینه سازی صورت، از بین رفتن غبغب و حالت دادن چانه می شود. حالت صورت بعد از انجام این عمل به شکل V در می آید.
در زاویه سازی فک در رشت، قسمت هایی از صورت که نقش اساسی در زیبایی صورت دارند، برجسته تر می شود. این حالت باعث فرم دهی بهتری به چهره فرد می شود. این عمل به چند روش انجام می گیرد که هر کدام مزایا، معایب و هزینه های مربوط به خود را دارند. در کل این روش عارضه خاصی ندارد. به طور کلی این روش دو مزیت مهم دارد. به صورت شما فرم می دهد و همچنین باعث جوان سازی و زیبایی پوست می شود. برای انجام زاویه سازی صورت و انجام زاویه فک مهمترین مسئله مراجعه به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورتاست که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

مدلینگ و زاویه سازی صورت در رشت

سوالات متداول

مطمئنا با وجود داشتن صورتی توپر (صورت گرد و توپر) انجام و رویکرد زاویه دار کردن صورت متفاوت تر از صورت کشیده است.

بهتر است با تشخیص دکتر نسبت به علاقه برای زاویه دار کردن صورت مثلا به شکل مربعی و وی شکل صحبت کنید و با توجه به حالت صورت تان بهترین راه ها برای زاویه سازی فک و چانه را داشته باشید. از آنجایی که انواع زاویه فک متفاوت است می توانید با مراجعه به دکتر متخصص و راهنمایی او بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای تزریق چربی افرادی که تمامی یا بخشی از صورتشان کاهش حجم دارند مثل افرادی که به عنوان ورزشکار هستند یا لاغر به تازگی کرده اند مناسب است ؛ با وجود کسانی که حجم زیادی در صورتشان ندارند و تنها با زاویه دادن به صورت تصویر صورتشان مناسب می شود از تزریق ژل استفاده می شود. و در مورد ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی بیشتر از تزریق ژل است.

خیر رده سنی ندارد ولی بهتر است از ۱۸ سال بالاتر باشید و در دوران بارداری و شیردهی نباشید که مشکلی برایتان پیش نیاید.

ممکنه به دلیل احساس اعتماد به نفسی که به دست می آورند و فکر می کنند حالت چهره شان بهتر و زیبا تر شده است علاقه بیشتری داشته باشند.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت