مزوتراپی در رشت

مزوتراپی در رشت روش درمانی و زیبایی پوست و مو است که مراجعین بسیاری در استان گیلان دارد. این روش غیر جراحی بوده و با تکنیک تزریق مواد مغذی پوست و مو و با هدف جواسازی پوست و رشد موها انجام می شود. انتخاب پزشک و تداوم و نظم جلسات می تواند نقش مهمی برای گرفتن نتیجه اثر بخش از مزوتراپی ایفا کند. در ادامه لیست  قیمت مزوتراپی در رشت را با توجه به نرخ نامه کلینیک زیبایی دکتر امانی، با صدها نمونه درمان موفق مزوتراپی در رشت را خواهید دید.

الان تماس بگیرید!

مزوتراپی در رشت

قیمت مزوتراپی در رشت

برای پاسخ به این سوال که هزینه مزوتراپی مو در رشت چقدر است، نمی‌توان به طور قطع برای همه افراد این هزینه‌ را یکسان محاسبه کرد، زیرا که قیمت مزوتراپی مو در رشت با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. این هزینه ها در جلسات اول مشاوره توسط متخصص برای فرد تشریح می شوند. اما به صورت کلی میتوان گفت که این روش نسبت به سایر روش‌های جوان‌سازی پوست بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. همچنین عوارض خطرناکی را به دنبال ندارد.

 • قیمت مزوتراپی در رشت (هر CC) یک میلیون تومان

هزینه مزوتراپی صورت و مو در رشت به عوامل مختلفی وابسته است. در ادامه برخی از این موارد را خواهیم دید.

 • نوع درمان مورد نیاز
 • محل مورد درمان،
 • مواد و داروهای استفاده شده
 • دوز داروی مصرفی
 • تعداد جلسات لازم برای تکمیل روند درمان

جشنواره تخفیف دائمی ویژه " کلینیک دکتر امانی"

برای اطلاع از جشنواره های تخفیف هر ماهه و شرکت در قرعه کشی ها به اینستاگرام دکتر امانی مراجعه کنید.

تصویر قبل و بعد مزوتراپی در رشت

تصاویر زیر نمونه هایی از مزوتراپی پوست و مو در رشت است که در کلینیک زیبایی دکتر امانی انجام شده است.

نصویر قبل و بعد مزوتراپی مو
نصویر قبل و بعد مزوتراپی مو
نصویر قبل و بعد مزوتراپی مو
تصویر قبل و بعد مزوتراپی صورت
تصویر قبل و بعد مزوتراپی صورت
تصویر قبل و بعد مزوتراپی صورت

نمونه کار ویدئویی مزوتراپی رشت

در این ویدئو نمونه ای از مزوتراپی در رشت با مارک رویتاکر فرانسه است که توسط دکتر امانی برای مراجعه کننده آقا انجام شده است . جهت مشاهده نمونه درمان های بیشتر می توانید اینستاگرام ما را دنبال کنید یا از طریق شماره های تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

مزوتراپی چیست؟

هر چه زمان می گذرد توجه مردم، چه زن و چه مرد به زیبایی و جوان ماندن بیشتر می شود. مسلما برای همه ما نیز اهمیت دارد که در نظر دیگران چهره بدون عیب و نقصی داشته باشیم و خوب و زیبا جلوه کنیم.
همزمان با اهمیت این مسأله در بین انسان ها، روش های درمانی زیبایی و جوانسازی پوست، روز به روز پیشرفت کرده است و با رشد علم و فناوری روش های نوین جای شیوه های سنتی را گرفته است. این روش ها در تلاش هستند تا به انسان کمک کنند و جلوی فرآیند پیری را گرفته یا از سرعت آن بکاهند.
ذکر این نکته شاید جالب باشد که در نسل جدید، افراد مقدار قابل توجهی از درآمد خود را برای زیبایی پوست و موی خود خرج می کنند و با خرید مواد و لوازم آرایشی مختلف قصد دارند جوان تر به نظر برسند و چهره زیباتری داشته باشند. از جمله مواردی که زیبایی را مورد تهدید قرار می دهد، چین و چروک و لکه های پوستی است. یکی از روش های جدیدی که امروزه برای جوانسازی پوست به کار می رود مزوتراپی است.
برای انجام مزوتراپی در رشت از دستگاهی به نام “مزوگان” برای تزریق دارو استفاده می شود که این قابلیت را دارد که مقادیر دارو را برای تزریق به وسیله آن تنظیم کرد و به این ترتیب مواد دارویی به صورت مساوی در قسمت های مورد نظر تزریق می شوند.
واژه مزو تراپی برگرفته از کلمه یونانی Meso به معنای میان یا میانه است. این درمان برای اولین بار در سال 1952 توسط یک پزشک فرانسوی به نام میشل پیستور برای بهبود شنوایی یک بیمار استفاده شد و به این وسیله داروی مورد نیاز بیمار به صورت مستقیم در گوش او تزریق شد و شخص بیمار بعد از مدتی شنوایی خود را بدست آورد. بعد از گذشت چند سال، در سال 1958 این سبک مزوتراپی نام گرفت و به کشورهای مختلف معرفی شد و توسط پزشکان زیادی برای بیماری های متنوعی مورد آزمون قرار گرفت و تجربه های خوبی را بر جای گذاشت.
امروزه از این روش تزریق در بسیاری از شیوه های درمان بیماری که نیاز به دوز بسیار کمی از دارو در دفعات زیاد دارند، مورد استفاده می گیرد.

همه چیز در مورد مزوتراپی با دکتر امانی

در ای ویدئو از زبان دکتر شهروز امانی با ده سال سابفه مزوتراپی در رشت ، هر آنچه در این باره نمی دانید را خواهید شنید. 

مزوتراپی پوست و صورت در رشت

مزوتراپی پوست چیست؟

یکی از موارد مهمی در پزشکی که از این روش درمانی در آن استفاده می شود، از بین بردن چین و چروک ها و لکه های پوستی به وسیله تزریق در زیر پوست است. همچنین از این روش می توان برای درمان لکه های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی و عوارض نور خورشید ،برای ریزش مو، کم بودن ماده آب معدنی و برطرف کردن پیری پوست و کانتور کردن صورت و بدن استفاده می شود. در مزوتراپی مواد معدنی، ویتامین ها، آنزیم ها و هورمون هایی که برای جوانسازی پوست لازم و ضروری هستند در دفعات مکرر و به مقدار خیلی کم در زیر پوست تزریق می شوند.

 

مزوتراپی مو

درمان مزوتراپی برای ریزش مو نیز بسیار کاربرد دارد. درواقع در مزوتراپی مو، داروهای ضد ریزش به لایه میانی پوست تزریق شده و ریشه مو را تقویت می کنند. این درمان برای ریزش موهای ناشی از تنش و اضطراب و استفاده زیاد از ابزارهای حرارتی مثل سشوار یا رنگ مفید بوده و تاثیرات واضحی می گذارد. علاوه بر این در درمان سریع ریزش مو سکه ای نیز انجام مزوتراپی پیشنهاد می شود.

بیشتر مراجعین مزوتراپی مو آقایانی هستند که در صرت عدم رسیدگی و تقویت ریشه موها مجبور به کاشت مو خواهند شد.این روش غیر تهاجمی ویتامین ها، مواد مغذی و معدنی مورد نیاز مو را به صورت مستقیم بهسر رسانده و با تحریک فولیکول ها و رشد مو سلامت پوست سر را بهبود می بخشد. محتوای تزریق مزوتراپی مو با توجه به نیاز بیمار می تواند متفاوت و شامل آمینواسیدها، اسید فولیک، بیوتین و ویتامین های B باشد.

مزوتراپی مو در رشت
قبل مزوتراپی صورت در رشت

کاندیدای مناسب مزوتراپی در رشت

کسانی که دچار استرس هستند و باعث ریزش مو شده و خصوصا بعد از بارداری فرد دچار ریزش مو می شود. افرادی که ساقه مویشان آسیب دیده و روند افزایش مو را ندارند. افرادی که ریزش موشان به طور ریزش سکه ای است و به طور کلی افرادی که سرعت رشد موهایشان کم است کاندیدای مناسب مزوتراپی مو هستند.همچنین افراد زیر 35 سال که که چین و چروک سطحی پوست دارند بهترین نتیجه رت از مزوتراپی صورت خواهند گرفت.

 
 

تماس با مطب

بعد مزوتراپی صورت در رشت

انجام مزوتراپی برای چه کسانی ممنوع است؟

افرادی که در یکی از گروه های زیر قرار دارند نباید از روش درمانی مزوتراپی استفاده کنند. زیرا ممکن است سبب بروز علائم شدیدی در آن ها شود. این گروه ها عبارتند از:

 • کسانی که بر روی پوست خود زخم یا تبخال و جوش های فعال دارند
 • بیماران مبتلا به دیابت به دلیل پایین بودن سطح ایمنی بدن آن ها
 • افرادی که به بیماری های قلبی و عروقی مبتلا هستند
 • افرادی که به داروهای خاصی حساسیت دارند
 • کسانی که دارای سابقه سکته قلبی هستند
 • افراد مبتلا به انواع سرطان
 • خانم های باردار و شیرده و غیره

برای چه کسانی مزوتراپی مو تاثیر ندارد؟

 • افرادی که ریزش مویشان سابقه ای مثل سفلیس است.
 • افرادی که از بیماری های دیابت،هپاتیت،هموفیلی و دچار ایدز هستند.
 • افرادی که از دارو های شیمیایی استفاده میکنند.
 • خانم های باردار و شیرده
 • مردان بالای ۴۰ سال و زنان بالای ۶۰ سال نتایج زیادی را به ارمغان ندارد.
 • کسانی که به دلایل ژنتیکی از جنس مناسب مو برخوردار نباشند.
مزوتراپی با دستگاه در رشت

سن مناسب برای مزوتراپی

طبق مطالعات صورت گرفته بهترین سن شروع برای انجام مزوتراپی صورت کمتر از 35 سال و زمانی است که چین و چروک ها سطحی می باشند و همچنین برای انجام مزوتراپی مو بهتر است در بازه سنتی بین 20 تا 65 سال باشید.

چرا کلینیک دکتر امانی؟

10 سال  تجربه درمانی

مجهزترین کلینیک  زیبایی در رشت

مطابق استاندارد  روز جهان
مزوتراپی صورت با دستگاه مزوتراپی در رشت

دستگاه مزوتراپی

این تزریق ها به وسیله سوزن های مخصوص و کوچکی انجام می شوند. دوز بسیار کمی از دارو را در دفعات مکرر و بین 100 تا 200 تزریق وارد پوست می کنند. همانطور که گفته شد Meso به معنی میانه است. به این دلیل این روش مزوتراپی نام گرفت که داروها به لایه میانی پوست(درم) تزریق می شوند. مزوتراپی هم با استفاده از سوزن و هم بدون سوزن انجام می شود و تشخیص آن را دکتر متخصص می دهد که کدام روش استفاده شود. از بهترین مزوتراپی مو در رشت کلینیک دکتر زیبایی شهروز امانی در رشت است.

نام و نام خانوادگیضروری

مراقبت های پیش از انجام مزوتراپی

توصیه می شود که فرد یک هفته قبل از انجام مزوتراپی از خوردن داروهای آسپرین و داروهایی که خاصیت ضد التهابی استروئیدی دارند خودداری کرده و در صورت مصرف نیز آن را متوقف نمایند. به این دلیل که این داروها احتمال بروز عوارض و خطراتی مانند کبودی و خونریزی را افزایش می دهند.
بهتر است پیش از انجام مزوتراپی با دکتر مزوتراپی مو در رشت، در مورد داروهایی که مصرف می‌کنید و بیماری های زمینه ای که دارید صحبت کنید.

همه چیز درباره مزوتراپی پوست در رشت
همه جیز درباره مزوتراپی در رشت

مراقبت های پس از انجام مزوتراپی

 • پس از اینکه مزوتراپی بر روی پوست فرد انجام شد بهتر است زمان کوتاهی را در کلینیک یا مطب پزشک صبر کند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی بتواند به راحتی به پزشک مراجعه نماید.
 • انجام فعالیت های سنگین بعد از انجام مزوتراپی برای فرد ممنوع است.
 • شخص باید از انجام کارهایی مانند شنا کردن حداقل تا ۲۴ ساعت پس از انجام مزوتراپی پرهیز کند.
 • در معرض آفتاب باید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده نماید.
 • چنانچه بعد از گذشت چند جلسه از انجام مزوتراپی نتایج مطلوب و مورد نظر حاصل نشد، فرد باید با پزشک خود مشورت کرده تا پزشک داروهای مورد استفاده را تغییر دهد یا در صورت لزوم روند درمان را ادامه ندهد.
 • در صورت بروز التهاب و برطرف نشدن آن تا جلسه بعد، درمان باید متوقف شود.
 • باید پس از بهبودی کامل محل التهاب درمان شخص ادامه پیدا کند.
 • انجام تمرینات ورزشی تا حداقل دو روز بعد از انجام مزوتراپی ممنوع است.
 • تحرک زیاد به هر دلیلی می تواند باعث خروج مواد از زیر پوست شود.

مزایای مزوتراپی در رشت

این روش درمانی دارای مزایای متعددی از نظر بیماران است که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • این روش یک درمان غیر جراحی محسوب می شود و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن شخص انجام می شود.
 • هزینه های اندک و مقرون به صرفه در این روش یکی دیگر از مزایای مهم آن است. مزوتراپی با توجه به اینکه دارای جلسات متعددی برای درمان است ولی نسبت به سایر روش های درمانی مشابه خود هزینه های کمتری را به بیمار تحمیل می کند و از نظر اقتصادی به صرفه تر محسوب می شود.
 • عوارض جانبی این روش بسیار کم است و خطری را برای بیمار ایجاد نمی کند. در مزوتراپی دارو به صورت مستقیم و در دوز بسیار اندک به بافت مورد نظر برای درمان تزریق می شود و از آنجایی که مانند داروهای خوراکی معمول از دستگاه گوارش عبور نمی کند، عوارض دارویی برای شخص ایجاد نخواهد کرد.
 • نسبت به سایر روش های درمان دارای دوره نقاهت کوتاهی است و بیمار پس از یک دوره کوتاه استراحت، می تواند کارهای روزمره خود را از سر بگیرد و بدون هیچ مشکلی به آنها بپردازد.
 • از آنجایی که در این روش تزریق ها به وسیله دستگاه مخصوص آن انجام می شود، کاملا بدون درد و بسیار سریع انجام می شود. به این ترتیب می توان تعداد زیادی تزریق را در زمان کمتری انجام داد.
 • به دلیل بدون درد بودن درمان از طریق مزوتراپی نیازی به بیهوشی و بی حسی برای بیمار وجود ندارد.
 • با استفاده از مزوتراپی برای درمان سلولیت، باعث کم شدن وزن ، از بین بردن چربی اضافی بدن و سفت و محکم شدن پوست می شود.
 • کم خطر بودن این روش
 • نداشتن درد و خونریزی
 • کوتاه بودن دوران نقاهت
 • عوارض ناچیز این درمان نسبت به سایر روش های مشابه

عوارض انجام مزوتراپی

عوارض جانبی این روش به دلیل اینکه دارو مستقیما در محل مورد نظر برای درمان و به میزان اندک تزریق می شود، به میزان بسیار کم و دور از انتظار است و حتی در صورت بروز هم، این علائم خیلی خفیف و زود گذر خواهند بود. برخی از این علائم موقتی عبارتند از:

 • امکان مشاهده حساسیت فرد به داروی تزریق شده در زیر پوست وجود دارد. البته به راحتی می توان به وسیله مشورت با یک متخصص پوست و تست کردن مواد روی پوست قبل از تزریق، از بروز این حساسیت ها جلوگیری کرد.
 • امکان بروز تورم، خارش و قرمز شدن موقت پوست در محل تزریق وجود دارد.
 • امکان احساس درد بسیار خفیفی در محل هایی که تزریق انجام شده است، وجود دارد. این درد ها نیز زود گذر هستند و جای نگرانی ندارند.
 • احتمال دارد در برخی موارد زخم و عفونت هایی در محل تزریق دارو مشاهده شود. این موارد ارتباط مستقیمی با مهارت کادر درمان و مراقبت های شخص بیمار بعد از انجام تزریق دارد. به طور حتم اگر درمان در مکان مناسب و توسط تیمی حرفه ای انجام گیرد و خود شخص نیز مراقبت های لازم را رعایت کند این مشکلات به هیچ وجه رخ نخواهند داد.

تمامی علائم و عوارض های ذکر شده احتمالی هستند و درصد رخ دادن آن ها بسیار اندک و ناچیز است.

مزوتراپی پیشگیری است یا درمان؟

از مزوتراپی مو برای هم برای تقویت تارهای مو و جلوگیری از ریزش شدید سر و هم برای توقف ریزش مو، درمان و رشد مجدد استفاده می شود. مزوتراپی صورت نیز در درمان چین و چروک های سطحی و پیشگیری از اثرات پیری موثر بوده و جوانساز صورت می باشد.

هزینه مزوتراپی در رشت مشمول بیمه است؟

خیر از آن جایی که مزوتراپی در رشت جزو خدمات زیبایی محسوب می شود تحت پوشش بیمه نیز قرار نخواهد گرفت. با این حال جهت کاهش هزینه مزوتراپی در رشت از جشنواره های تخفیف دکتر امانی غافل نشوید.

آیا مزوتراپی پوست دائمی است؟

در پاسخ به این سؤال می توان گفت که تأثیرات انجام این روش دائمی نیست. برای ماندگاری این تأثیرات و حفظ نتایج مثبت آن، باید انجام آن در فواصل منظم تکرار شود. معمولا سه جلسه اول درمان به وسیله مزوتراپی با فاصله یک یا چند ماهه انجام می شود. بعد از این دوره باید سالی یک بار از این درمان استفاده کرد.
مزوتراپی در رشت روش های دیگری هم دارد به طور مثال مزوتراپی مو، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی دور چشم برای رفع چین و چروک چشم، مزوتراپی بینی ،مزوتراپی غبغب، مزوتراپی شکم، مزوتراپی دست و مزوتراپی صورت در رشت.

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی در رشت

تعداد جلساتی که برای انجام مزوتراپی مورد نیاز است به نوع عارضه تحت درمان، میزان تاثیر داروها بر روی فرد و نوع پاسخ پوستی فرد در مقابل دریافت درمان بستگی دارد و در همه افراد یکسان نیست. همچنین زمان لازم برای درمان با نوع مواد مورد استفاده و مهارت و تخصص پزشک نیز ارتباط مستقیمی دارد. این تعداد بین ۸ تا ۱۵ جلسه متغیر است. فاصله زمانی بین هر کدام از جلسات نیز در افراد مختلف یکسان نخواهد بود. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر مزوتراپی در رشت هستید، پیشنهاد می‌کنیم به کلینیک مزوتراپی مو در رشت یعنی کلینیک دکتر امانی مراجعه فرمائید.
دکتر شهروز امانی

کلینیک زیبایی دکتر شهروز امانی

کلینیک‌ زیبایی دکتر امانی، متخصصی برجسته درحوزه زیبایی و پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال تجربه درخشان در رشت، مجهزترین کلینیک زیبایی در رشت است که در زمینه های زیبایی، جوانسازی، و لیزر فعالیت میکند. خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر امانی مطابق با استاندارهای روز جهان است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت همه روزه تلاش میکنیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم. محبوبت کلینیک در شهر رشت منجر شده است تا در حال حاضر به جز شهر رشت، در کل استان گیلان و بسیاری از شهرهای دیگر مانند رودبار ، آمل ، تهران و غیره نیز رضایت مراجعین را داشته باشد.

بهترین مزوتراپی در رشت

در صورتی که قصد انجام مزوتراپی در رشت را داشته باشید، مهمترین دغدغه شما پیدا کردن دکتر خوب برای مزوتراپی مو در رشت است. در کلینیک زیبایی دکتر امانی به علت استفاده از دستگاه های مجهز و استفاده از مواد با کیفیت مزوتراپی شما با کمترین عوارض انجام میگیرد و نتیجه‌ی دلخواهتان را از این عمل کسب خواهید کرد.
برای اطلاع دقیق قیمت مزوتراپی مو در رشت میتوانید با کلینیک زیبایی دکتر امانی به شماره ۰۱۳۳۲۷۳۳۱۲۶ تماس حاصل فرمائید.

قبل و بعد جلسات مزوتراپی مو در رشت

نکته قابل توجه این است که برای دریافت نتایج رضایت بخش از انجام مزوتراپی، بهتر است قبل از انجام آن با پزشک متخصص مشورت کرد و این درمان را در مراکز معتبر درمانی انجام داد. یکی از مراکز معتبر برای انجام مزوتراپی در رشت، کلینیک زیبایی دکتر امانی است. همچنین با توجه به اینکه این روش از جمله روش های موقتی درمان های پوستی است باید برای حفظ نتایج حاصل آن در فواصل منظم تکرار شود.
در کنار توجه به تمامی موارد ذکر شده فرد باید تمامی مراقبت های لازم برای بعد از درمان را به درستی انجام دهد تا سیر درمانی کاملی را طی کرده و به نتیجه مورد نظر دست پیدا کند. شما نیز می توانید با انجام مزوتراپی، پوستی جوان، بدون لک و زیبا داشته باشید.
در صورتی که به دنبال بهترین مرکز مزوتراپی در رشت هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی دکتر امانی است.

سوالات متداول مزوتراپی در رشت

سوالات متداول

بعد از تزریق مزوتراپی مو فولیکول ها با رسیدن به مواد مغذی مورد نیاز تحریک شده و شروع به رشد چند برابری می کنند. هچنین با از بین رفتن سلول های عفونی، هبود گردش خون  و احیای ریشه مانع از ریزش مو می شود.

از آنجایی که سوزن های مزو بسیار نازک هسنند و در محلول تزریقی نیز بی حس کننده ترکیب می شود می توان به این سوال پاسخ منفی داد.

خیر در باردرای انجام مزوتراپی پیشنهاد نمی شود با این حال با پزشک و مامای خود در باره بهترین زمان برای مزوتراپی خود مشورت کنید.

4.9/5 - (28 امتیاز)
به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت