ژل لب روسی در رشت

تزریق ژل لب مدل روسی در رشت (نمونه کار + قیمت)

تزریق ژل لب مدل روسی در رشت

یکی از جدید ترین تکنیک های حجم دهی و زیبا سازی لب، تزریق ژل لب روسی است. بسیاری از افراد به دنبال کلینیک تزریق ژل لب روسی در رشت هستند که کیفیت کار بالا ولی قیمت مناسبی داشته باشد. همچنین به دنبال پزشکی هستند که در طبیعی ترین حالت ممکن، تزریق ژل لب روسی رشت را انجام دهد. در این مطلب اطلاعات جامعی درباره ژل لب روسی، ماندگاری، مزایا و عوارض آن بیان می کنیم. همچنین بهترین دکتر تزریق ژل لب مدل روسی در رشت را نیز معرفی می کنیم.

تصویر قبل و بعد ژل لب روسی در رشت

ژل لب روسی
تزریق ژل لب روسی

قیمت ژل لب روسی در رشت

از آن جایی که تزریق ژل لب روسی به یکی از پر طرفدار ترین تکنیک های زیبایی تبدیل شده است، افراد زیادی قصد انجام این تکنیک را دارند ولی از قیمت تزریق ژل لب روسی در رشت اطلاعی ندارند. به صورت کلی نمی توان یک قیمت کلی برای هزینه نهایی این تکنیک اعلام کرد. زیرا برخی عوامل روی هزینه تزریق ژل لب روسی تاثیر می گذارند. به عنوان مثال نوع و کیفیت برند مواد ژل لب روسی روی قیمت آن تاثیر بسیار زیادی می گذارد. تخصص و میزان تجربه پزشک زیبایی، از عوامل اثر گذار روی هزینه تزریق ژل لب روسی برای مشتری است. به دلیل وجود مواد بسیار بی کیفیت و فیک در بازار برای انجام تزریق ژل لب، بهتر است تا پس از تحقیق تکنیک زیبایی تزریق ژل لب روسی خود را در بهترین و معتبر مرکز تزریق ژل لب روسی در رشت انجام دهید. تا درگیر عوارض پس از تزریق مواد فیک یا تخصص نداشتن پزشک نشوید و آسیبی به سلامتی شما وارد نشود. یکی از معتبر ترین و بهترین کلینیک های تزریق ژل لب مدل روسی در رشت کلینیک دکتر امانی است که با استفاده از سال ها تجربه و استفاده از مواد برند و اورجینال، به یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت و حومه تبدیل شده است. برای اطلاع از قیمت تکنیک ها مخصوصا تکنیک تزریق ژل لب روسی می توانید با شماره تلفن 01332733126 تماس حاصل فرمایید.

ژل لب روسی چیست؟

تصویر قبل و بعد ژل لب روسی

یکی از روش های پر کردن و حجیم کردن لب که بسیار غیر تهاجمی و سبک است، تزریق ژل لب روسی است. در این روش کانتور و فرم لب به صورت عمودی بهبود می یابد و لب به صورت طبیعی، پر تر و حجیم تر دیده می شود. تزریق ژل و بزرگ و حجیم کردن لب، امروزه به یکی از پر طرفدار ترین تکنیک ها و عمل های جراحی تبدیل شده است. بر خلاف روش های تزریق ژل دیگر که لب ها را به صورت کاملا غیر طبیعی حجیم می کند، تزریق ژل لب روسی رشت به صورت طبیعی و زیبا به لب های فرمی کشیده، حجیم و عمودی تر می دهد. این تکنیک از زن های روس و سوپر مدل های روسیه که لب هایی حجیم و بزرگ دارند، بر گرفته شده است. در این تکنیک انحنای لب توسط ژل بلند تر می شود. سپس برای ساخت حجم اضافی در لب بالا، برجستگی و فرو رفتگی واضحی به شکل V در لب ایجاد می شود.
این تکنیک یک عمل حساس و ظریف است و انجام دادن آن نزد یک پزشک بی تجربه، باعث آسیب به سلامت لب، صورت، کج شدگی، غیر طبیعی شدن و در نهایت عفونت لب و صورت خواهد شد.

لب روسی برای چه کسانی مناسب است؟

تاثیر ژل لب روسی
تصویر قبل و بعد تزریق ژل لب روسی

همه افراد می توانند طبق سلیقه و نظر خود تزریق ژل لب را انجام دهند. ولی این تکنیک برای برخی از افراد نتیجه بسیار زیبا تر و بهتری خواهد داد. همچنین بسیاری از افراد به دلیل فرم ناقص لب که در زیبایی چهره شان نیز تاثیر گذاشته، نیازمند تزریق ژل لب روسی در رشت هستند. انجام این تکنیک برای افرادی که از مدل و فرم لب های خود راضی نیستند، کمان بالای لب را ندارند، یا کمان لب (Cupid Bow) کم و کوچکی دارند، افراد مسنی که با افزایش سن لب هایشان کوچک شده و فرم خود را از دست داده است، بسیار مناسب است.
نکته قابل توجه در تزریق ژل لب روسی رشت این است که تزریق ژل لب روسی برای برخی از افرادی که به صورت طبیعی هیچ گونه فرمی در لب های خود ندارند، کاری دشوار است و نیازمند حضور یک متخصص زیبایی است که بتواند به بهترین نحو، زیبایی لب های زیبا جو را باز گرداند.

ماندگاری ژل لب روسی چقدر است؟

ماندگاری ژل لب روسی پس از تزریق از 6 ماه تا یک سال متغیر است. نکته قابل توجه این است که نوع مواد و برند آن ها در ماندگاری ژل لب روسی تاثیر به سزایی دارد. پس تا حد امکان به کلینیک معتبر مراجعه کنید که از بهترین متریال استفاده می کنند. اگر به هر دلیلی از نتیجه تزریق ژل لب مدل روسی در رشت خود راضی نبودید می توانید با تزریق آنزیم، تاثیر ژل را از بین برده و لب های خود را به حالت عادی باز گردانید. پس از تزریق ژل لب روسی نیز تا 72 ساعت لب ها متورم خواهند بود و پس از آن فرم و حجمی زیبا و خاص به خود خواهند گرفت.

مزایای تزریق ژل لب مدل روسی

مزایای تزریق ژل لب روسی

مزایای تزریق ژل لب روسی نسبت به سایر روش های حجیم سازی لب بیشتر است. به گونه ای که این مزایا باعث رشد طرفداران این روش شده است. مزایای تزریق ژل لب روسی رشت شامل موارد زیر است:

پر کردن و حجیم سازی لب

اگر از فرم و اندازه لب های طبیعی خود نا راضی هستید، این تکنیک بهترین روش برای حجم دهی لب ها است

جوان سازی لب

با تزریق ژل لب روسی به دلیل وجود هیالورونیک اسید، رنگ و فرم لب های شما زیبا تر خواهد شد.

ایده ال سازی طول فیتروم

فیتروم برجستگی بین لب و بینی است که بسیاری از افراد از فرم و اندازه آن رضایت ندارند. با استفاده از ژل لب روسی این مشکل بر طرف خواهد شد.

متقارن سازی فرم لب ها

لب در برخی از افراد به صورت ژنتیکی نا متقارن و غیر قرینه است. با تزریق ژل لب روسی ایرادات در فرم لب های شما بر طرف می شود.

طبیعی ترین روش تزریق ژل لب

بسیاری از افراد قصد انجام تزریق لب را دارند ولی از مصنوعی شدن و غیر طبیعی شدن فرم لب های خود می ترسند. ولی با تکنیک تزریق ژل لب روسی در رشت لب های شما به صورت کاملا طبیعی فرم زیبا تری خواهند گرفت.

عوارض تزریق ژل لب مدل روسی

اگر تزریق ژل لب روسی توسط یک پزشک متخصص و ماهر انجام شود هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت. ولی برخی از عوارض کوتاه مدت انجام این تکنیک شامل:

 • تورم از 1 تا 5 روز
 • کبودی از 1 تا 5 روز
 • خون ریزی در محل سوزن تا حداکثر 5 دقیقه
 • تحریک و خشک شدن پوست تا چند روز
 • امکان رشد تبخال در افراد با سابقه
 • نا متقارن بودن طی چند روز به دلیل تورم
 • عفونت باکتریایی به دلیل استریل ضعیف
 • عدم تقارن لب ها
 • ایجاد گره و توده در لب
 • حرکت ژل در لب
 • مرگ بافت ثانویه یا نکروز پوست به دلیل آسیب به عروق

آیا تزریق ژل درد دارد؟

میزان درد در هنگام تزریق ژل لب صورت بستگی به نوع بی حسی که پزشک استفاده می کند دارد. در حالت کلی از دو نوع بی حسی برای این تکنیک انجام می شود. در نوع بی حسی موضعی با کرم های بی حسی ممکن است تزریق ژل برای بیمار کمی دردناک باشد. ولی تزریق در عصب لب به این دلیل که لب کاملا بی حس می شود، درد کمتری را بیمار حس خواهد کرد. تزریق بی حسی به لب باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود زیرا کمی پیچیده است و نیازمند تبحر پزشک است.

بهترین کلینیک تزریق ژل در رشت

افراد زیادی به دنبال بهترین کلینیک تزریق ژل لب روسی در رشت هستند که این تکنیک را به بهترین شکل انجام بدهد. کلینیک دکتر شهروز امانی در رشت توانسته به بهترین و معتبر ترین کلینیک تزریق ژل لب مدل روسی در رشت تبدیل شود که توانسته با کیفیت بسیار بالای کار و قیمت مناسبی که برای خدمات خود دریافت می کند، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند.
در کلینیک دکتر امانی رشت انواع خدمات زیبایی مانند تزریق ژل به لب و صورت و بدن، لیفت بینی با نخ، پی ار پی، هایفو تراپی، لیپو ساکشن غبغب، بلفارو پلاستی، بوتاکس، فیلر، بوکال فت، لیزر موهای زائد و … در بالا ترین کیفیت ممکن در رشت و حومه دارد. قیمت تزریق ژل لب روسی رشت در کلینیک دکتر امانی رشت نیز نسبت به سایر کلینیک ها با توجه به کیفیت بسیار بالا و انجام خدمات زیر نظر مستقیم پزشک متخصص، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

دیگر خدمات کلینیک زیبایی دکتر امانی:

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت