بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت (10 منتخب از نظر مراجعین)

اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت هستید تا با قیمتی مناسب و موادی درجه یک، زیبایی و جوانی خود را دوباره به دست آورید، این مقاله برای شماست. افزایش سن و پیری پوست یکی از دغدغه های اصلی افراد مختلف مخصوصا ایرانیان است. تزریق بوتاکس بهترین و پر بازده ترین راه حل برای جلوگیری یا از بین بردن چین و چروک و افزایش زیبایی است.

در این مطلب ابتدا 6 ویژگی مهمی که هر دکتر بوتاکس خوب در رشت باید دارا باشد را بیان می کنیم. سپس 10 تا از بهترین پزشکان تزریق بوتاکس در شهر رشت را معرفی می کنیم. همچنین بهترین کلینیک بوتاکس در رشت و ویژگی های مهمی که هر مرکز بوتاکس باید دارا باشد را ذکر کرده و عواملی که باعث جلب رضایت مشتریان می شود را بررسی می کنیم. در انتها نیز قیمت بوتاکس در رشت را بیان خواهیم کرد.

 6 ویژگی دکتر خوب برای بوتاکس در رشت

اگر به دنبال دکتر خوب برای بوتاکس در رشت هستید، باید به برخی ویژگی ها و عوامل دقت کنید تا در نهایت از نتیجه کار بوتاکس، رضایت کامل داشته باشید. در ادامه مطلب برخی از مهم ترین ویژگی های مشترک کاندیدای بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت را بیان می کنیم.

 • تخصص و تجربه: دکتری که برای بوتاکس انتخاب می‌ کنید، باید تخصص و تجربه کافی در زمینه انجام این روش را داشته باشد. آشنایی با مواد بوتاکس و تجربه بالا در فنون تزریق آن، نشان دهنده میزان مهارت و دقت پزشک است.
 • تحصیلات و گواهی ‌های مورد تایید: مطمئن شوید که دکتر مورد نظر شما، دارای تحصیلات مرتبط و گواهی‌ های لازم برای انجام بوتاکس است. این گواهی و مجوز ها شامل تحصیلات پزشکی عمومی و تخصصی، آموزش بوتاکس و گواهی ‌های معتبر مرتبط با آن می شود.
 • ارتباط و ارزیابی صادقانه: یک دکتر خوب در زمینه تزریق بوتاکس، باید به راحتی بتواند با شما ارتباط برقرار کند و به سوالات و نگرانی ‌های شما با دقت و صداقت پاسخ بدهد. همچنین باید ارزیابی دقیقی از نیاز ها و انتظارات شما داشته باشد و مناسب ترین پیشنهادات را به شما ارائه بدهد.
 • داشتن نمونه کار موفق: برای شناخت دکتر بوتاکس خوب در رشت قبل از رزرو نوبت، درخواست کنید تا نمونه کار های قبلی او را ببینید. همچنین دقت کنید که یک پزشک موفق در شبکه های اجتماعی نمونه کار های قبلی خود را قرار می دهد. با مشاهده و بررسی تصاویر قبل و بعد تزریق بوتاکس، شاهد موفقیت نتایج و توانایی ‌های واقعی دکتر مورد نظر خواهید بود.
 • محیط کار بهداشتی و مجهز: محیط کلینیک یا مطب دکتر مورد نظر باید بهداشتی و مجهز به تجهیزات مدرن کار باشد. این موضوع نشان دهنده دقت و دانش کافی پزشک درباره بهداشت و علم روز تزریق بوتاکس و کار های زیبایی است.
 • بازخورد و نظرات مثبت مشتریان: اگر کار یک پزشک خوب و حرفه ای باشد، حتما نظرات و بازخورد های مشتریان قبلی او مثبت خواهند بود. بررسی این نظرات می تواند به شما کمک کند تا تصویری کامل تر از میزان کیفیت کار و تجربه دکتر مورد نظر به دست بیاورید.

10 کاندید بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت از نظر مراجعین امسال

در ادامه مطلب طبق نظر سنجی صورت گرفته در سال جدید، لیستی از 10 پزشک موفق و دکتر بوتاکس خوب در رشت را معرفی می کنیم تا بتوانید با خیالی راحت، خدمات بوتاکس مورد نظر خود را در بهترین کلینیک های شهر انجام بدهید.

1. دکتر شهروز امانی

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت دکتر امانی است. دکتر امانی با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه خدمات زیبایی از جمله تزریق بوتاکس، به عنوان محبوب ترین و بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت شناخته می شود. کلینیک دکتر امانی بهترین و به روز ترین تجهیزات زیبایی در رشت را دارا است و تمامی مشتریان این کلینیک، تا به امروز از خدمات دکتر امانی نهایت رضایت را داشته اند.

آدرس:  رشت ، گلسار، خیابان ۱۲۲، ساختمان فرهام، طبقه اول، کلینیک زیبایی دکتر امانی

شماره تماس: 09904949238

دکتر امانی منتخب بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت

2. دکتر طیبه یوسف زاد

یکی دیگر از محبوب ترین پزشکان زیبایی و تزریق بوتاکس در رشت از ظر مراجعین، طیبه یوسف زاد است که 12 سال سابقه فعالیت داشته و در محیطی مجهز، خدمات خود را با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد. دکتر یوسف زاد نیز محبوبیت بالایی بین مراجعین امسال کسب کرده اند.

آدرس: رشت، گلسار، خیابان ۸۹، ساختمان پزشکان، آتیه ۸۹ طبقه ۴

شماره تماس: ۰۱۳۳۲۱۱۰۰۴۱

دکتر یوسف زاد دومین منتخب بهترین دکتر بوتاکس در رشت

3. دکتر شقایق صفری

دکتر صفری نیز  از متخصص خدمات زیبایی در شهر رشت هستند و انواع خدمات مختلف مانند بوتاکس، فیلر، مزوتراپی و … را با بالا ترین کیفیت در این شهر ارائه می کنند.

آدرس:  رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه آبان، ساختمان افسون، طبقه چهارم

شماره تماس:  09309630638

شقایق صفری، دکتر خوب برای بوتاکس در رشت

4. دکتر مهرداد برزیگر

دکتر برزیگر نیز به دلیل ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه طولانی در زمینه خدمات زیبایی به عنوان دکتر بوتاکس خوب در رشت شناخته می شوند. ایشان خدماتی مانند میکرونیدلینگ، مزوتراپی، تزریق ژل و … را نیز علاوه بر تزریق بوتاکس انجام می دهند.

آدرس: رشت، گلباغ نماز، جنب فروشگاه سناتور، ساختمان جرجانی، طبقه 5

شماره تماس: 01333732223

دکتر برزیگر خوب برای بوتاکس در رشت

5. دکتر کوروش فیاض مقدم

کلینیک دکتر فیاض مقدم از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه خدمات زیبایی شروع کرده است. دکتر فیاض مقدم 20 سال سابقه فعالیت در زمینه این خدمات را دارا بوده و یکی از بهترین پزشکان تزریق بوتاکس در رشت محسوب می شوند.

آدرس: گیلان، رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه ششم، واحد 65

شماره تماس:  01333132613

دکتر فیاض مقدم خوب برای بوتاکس در رشت

6. دکتر سالومه صفار

یکی دیگر از پزشکان خوب و با تجربه در زمینه خدمات زیبایی و بوتاکس دکتر سالومه صفار است. ایشال متخصص لیزر، مو و پوست در رشت هستند و خدمات دیگری مانند مزو تراپی، لیزر و … را نیز در کیفیت بالا انجام می دهند.

آدرس: رشت، گلسار، خیابان 93، اولین تقاطع سمت چپ، ساختمان نقش جهان، طبقه سوم

شماره تماس:  01332135154

7. کلینیک دکتر دنیا دولتی

یکی از پزشکان با تجربه که از بهترین مواد و تجهیزات برای تزریق بوتاکس استفاده می کند، دکتر دنیا دولتی است. ایشان یکی از مجهز ترین کلینیک های زیبایی در شهر رشت را تاسیس کرده اند و خدمات دیگری مانند پاکسازی، هایفوتراپی، ریموو تتو و … را نیز انجام می دهند.

آدرس: رشت، گلسار، ابتدای گلباغ نماز، روبروی ساختمان پزشکان آتیه، بین کوچه میخک و سوگند، مجتمع نیک، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۳۰۷۸۸۰۴۳۹

دنیا دولتی، دکتر بوتاکس خوب در رشت

8. کلینیک وایو

این کلینیک زیر نظر دکتر مهنوش توکلی فرد اداره می شود و دستگاه های مجهز و مواد بسیار با کیفیتی برای انجام انواع خدمات بوتاکس پوست، مو، بدن و … در این کلینیک به کار می رود.

ادرس: رشت، خیابان مطهری، کوچه مطهر، ساختمان بنان، طبقه اول

شماره تماس: 01332332762

کلینیک وایو در لیست بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت

9. دکتر ماهان عدالتی

دکتر عدالتی نیز به عنوان بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت شناخته می شوند و خدمات دیگری مانند تزریق چربی، مزوتراپی و غیره نیز در کلینیک ایشان انجام می شود.

آدرس: رشت، صابرین، به سمت گلباغ نماز، بعد از پل، مجتمع پزشکی آتیه، طبقه سیزدهم، واحد 1

شماره تماس: 01332120397

ماهان عدالتی، دکتر بوتاکس خوب در رشت

10. کلینیک آلما

کلینیک آلما از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از بهترین مواد، انواع خدمات بوتاکس و خدمات دیگری مانند فیشال، میکرونیدلینگ، تزریق ژل و غیره را نیز انجام می دهد.

آدرس: رشت، منظریه، بالای داروخانه فارابی، طبقه پنجم، واحد 11

شماره تماس:  01333662196

کلینیک آلما در لیست بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت

حال که لیستی از بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت را مطالعه کردید، مختصری در مورد مرکز و کلینیک بوتاکس رشت دکتر امانی با محبوبیت بالاتر را مرور می کنیم.

بهترین کلینیک بوتاکس در رشت

همانطور که گفتیم بهترین مرکز بوتاکس رشت از دید مخاطبین، کلینیک مجهز و معتبر دکتر امانی است که انواع خدمات زیبایی مانند تزریق ژل، فیلر، مزوتراپی، هایفوتراپی، لیپوساکشن و غیره را با استفاده از تجهیزات و مواد روز دنیا انجام می دهد. با توجه به اینکه تزریق بوتاکس کاری بسیار حساس است، بهتر است این کار را در بهترین کلینیک و زیر نظر پزشک معتمد و با تجربه انجام بدهید. در ادامه ویژگی هایی که بهترین کلینیک بوتاکس در رشت باید دارا باشد را بیان می کنیم.

 • توجه به سلامت بیماران
 • برخورد مناسب و حرفه ای با مراجعین
 • تجربه بالا
 • سابقه کاری بالا
 • دارا بودن مدرک و تخصص
 • استفاده از مواد معتبر و برند و تجهیزات پیشرفته

عوامل موثر در جلب رضایت کاربران از تزریق بوتاکس

جلب رضایت کاربران از تزریق بوتاکس تحت تأثیر عوامل متعددی انجام می گیرد. در ادامه مطلب عواملی که بر رضایت کاربران تزریق بوتاکس تأثیر گذار هستند را بررسی می ‌کنیم.

 • انتخاب دکتر ماهر و متخصص
 • رفع انتظارات و ارتباط موثر
 • تجربه مثبت و عدم تجربه ناخوشایند برای زیباجو
 • نتایج قابل مشاهده و طبیعی
 • رعایت موارد بهداشتی و استفاده از محصولات معتبر
 • ارائه خدمات مراقبتی و پشتیبانی

قیمت بوتاکس در رشت

قیمت تزریق بوتاکس بسته به عواملی مانند دستمزد پزشک، نوع ناحیه، عمق چین و چروک، کاربرد، نوع مواد و غیره متغیر است. در کلینیک دکتر امانی به عنوان بهترین دکتر تزریق بوتاکس در رشت مناسب ترین قیمت برای این خدمات به مشتریان ارائه می شود. قیمت خدمات بوتاکس در این مرکز با توجه به برند از 500 هزار تومان تا 2200 میلیون تومان متغیر است. همچنین با توجه به ناحیه و کاربرد تزریق قیمت این خدمات از 600 هزار توامن تا 1500 میلیون تغییر می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جدول قیمت بوتاکس در رشت کلیک کنید یا با شماره های ۰۹۹۰۶۳۹۳۷۱۲ و ۰۹۹۰۴۹۶۹۲۳۸ تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
مشاوره و دریافت نوبت